Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
We have 4 projects:- RED project number 1- RED project number 2- Metropolis FPS- Rise of The White Wolf
- Baldurs Gate 3- Wiedżmin 2- Metropolis FPS- Rise of The White WolfPomarzyć dobra rzecz ;D Ale nie jest powiedziane, że nie mogli by BG 3 robić w kooperacji, tak ja wersje konsolową.
 
Nie to, żebym lubił niszczyć marzenia, ale w kwestii ostatecznego wyjaśnienia zacytuję Eriasha z jego konsulowego tematu na gram.pl:
Pytanie: Wiem, że tam był znaczek. Nie można zapytać? A gdyby okazało się, że CD PROJEKT RED produkuje Baldur's Gate III?Eriash: Nie produkuje :)
Do tej pory myślałem, że dwa nieujawnione projekty to Wiedźmin 2 na PC i Wiedźmina 2 na konsole, ale skoro prawdopodobnie oba ukażą się na piecu... tym lepiej dla nas, bardzo się z tego cieszę ;)
 
Kageru said:
Nie to, żebym lubił niszczyć marzenia, ale w kwestii ostatecznego wyjaśnienia zacytuję Eriasha z jego konsulowego tematu na gram.pl:
Pytanie: Wiem, że tam był znaczek. Nie można zapytać? A gdyby okazało się, że CD PROJEKT RED produkuje Baldur's Gate III?Eriash: Nie produkuje :)
Do tej pory myślałem, że dwa nieujawnione projekty to Wiedźmin 2 na PC i Wiedźmina 2 na konsole, ale skoro prawdopodobnie oba ukażą się na piecu... tym lepiej dla nas, bardzo się z tego cieszę ;)
Marzenia nie dadzą się tak łatwo zniszczyć ;D Nie produkuje.......jeszcze. Nie produkuje...w tym momencie, ale prowadzimy prace koncepcyjne ;D
 
Michał Kiciński o Baldur's Gate III (źródło - gramowe forum):
Rozmawialismy o tym z Atari kilkukrotnie, ktorym bardzo taka opcja pasowala. Podobal im sie styl Wiedzmina, gry nowoczesnej a jednak nawiazujacej do korzeni RPGow, zwlaszcza Interplayowych, pasowalo im to do koncepcji nowego BG. Jednak zdecydowalismy sie nie angazowac w temat. Niestety nie mozna robic wszystkiego na raz i mimo ogromnego sentymentu, zdecydowalismy sie koncentrowac na wlasnych planach, ktore sa dostatecznie ambitne:)Choc nie powiem zrobienie bg3 to bylo by cos. No ale, nie mozna zjesc ciastka i go miec. Trzeba podejmowac decyzje i mierzyc sie z ich konsekwencjami;)
 
nie zgodzę się z Tobą, akurat gra wyglada tak samo pieknie na najwyzszych detalach na PC, o ile nawet nie lepiej
 
Wilkwilk said:
nie zgodzę się z Tobą, akurat gra wyglada tak samo pieknie na najwyzszych detalach na PC, o ile nawet nie lepiej
Bo to retuszowane screeny z PC, z pewnością żadne z nich nie pochodzą z RotWW...EDIT: A ten piąty to z pewnością art, albo chociaż kompletnie przerobiony screen z pecetowego Wiedźmina... :pPS: Mam nadzieję, że Powrót Białego Wilka będzie wyglądał o wiele lepiej niż na tych screenach, bo te prezentują się dość... mizernie... :p
 
Hostile said:
Hostile said:
nie zgodzę się z Tobą, akurat gra wyglada tak samo pieknie na najwyzszych detalach na PC, o ile nawet nie lepiej
Bo to retuszowane screeny z PC, z pewnością żadne z nich nie pochodzą z RotWW...PS: Mam nadzieję, że Powrót Białego Wilka będzie wyglądał o wiele lepiej niż na tych screenach, bo te prezentują się dość... mizernie... :p
Myślę że masz rację co do tych screenów,przeniesienie tego silnika do xbox,ps3 potrwa jeszcze z 1rok a screeny już są ? :-[.
 
A te screeny, to skąd żeście je wzięli? Nie widzę tu żadnych drastycznych roznic od tego co mogę zobaczyć odpalając własnego Wiedźmina na PC.
 
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
 
Meetos said:
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
czy ten post kipi ironią tak doskonałą, że nawet ja mam problemy z jej ogarnięciem, czy jest pisany serio-serio? :O
 
Meetos said:
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
Na wszelki wypadek sprostuję: Versus to od niedawna projekt praktycznie w całości opracowywany przez o2t, a nie REDa.
 
undomiel9 said:
undomiel9 said:
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
Na wszelki wypadek sprostuję: Versus to projekt praktycznie w całości opracowywany przez o2t, a nie REDa.
Tak samo jak They :]
 
cRPGWilkszyn said:
cRPGWilkszyn said:
cRPGWilkszyn said:
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
Na wszelki wypadek sprostuję: Versus to projekt praktycznie w całości opracowywany przez o2t, a nie REDa.
Tak samo jak They :]
They jest tworzony przez studio Metropolis a nie o2t.
 
Top Bottom