Wiedźmin, Ufoki i Nowy Rok

+
Wiedźmin, Ufoki i Nowy Rok

Witamy was po długiej świątecznej przerwie – zwarci i gotowi, aby podbić świat.Na wstępie mamy nadzieje, że święta upłynęły wam w miłej, rodzinnej atmosferze, a pierwszy kontakt z rzeczywistością po sylwestrowej nocy nie przypominał wycieczki po dziewięciu kręgach piekła (red. Nie polecam, byłem tam ostatnio - nie ma nic wartego obejrzenia :) – PanKarol ).Jak zapewne pamiętacie, przed samymi świętami na stronie gram.pl odbył się chat z twórcami Powrotu Białego Wilka. Niestety z racji terminu wiele osób nie mogło w nim uczestniczyć, dlatego dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam zapis tej rozmowy tak, aby każdy chętny mógł się z nią zapoznać. Jak szybko zauważycie, atmosfera była raczej ‘świąteczna i rodzinna’, także do lektury należy zabrać się z przymrużeniem oka :)Rozmowę znajdziecie pod TYM adresem.
 
Sylvin said:
W końcu pojawił się zapis z chata. Zabieram się do czytania :)http://www.gram.pl/art_8ArkHO7_Zapis_czatu_z_tworcami_gry_Wiedzmin_Powrot_Bialego_Wilka.html
Ależ oczywiście, bardzo szybko sobie o nas przypomnieliście ...
 
Melkor01 said:
Melkor01 said:
W końcu pojawił się zapis z chata. Zabieram się do czytania :)http://www.gram.pl/art_8ArkHO7_Zapis_czatu_z_tworcami_gry_Wiedzmin_Powrot_Bialego_Wilka.html
Ależ oczywiście, bardzo szybko sobie o nas przypomnieliście ...
Trzeba wziąć pod uwagę, że dopiero dzisiaj RED wrócił do pracy po świątecznej przerwie, a materiał na gramie pojawił się dopiero 28 grudnia, gdy wszyscy mieli już wolne.
 
No właśnie, gdzie się pojawiły te Ufoki? Wczoraj patrzyłem na niebo i nie widziałem.
 
Mike - jak zaglądam za okno to widzę, że "White Cold" już przybyło. Dewiza Rodu Starków za to wydaje się strasznie przeterminowana: "Winter is coming"? It already came, sire.Co do tematu - fajnie, że znalazł się apis tego czatu, na którym obecny być nie mogłem, bo walczyłem z samochodem na trasie Byczyna (zimowe spotkanie rekonstruktorów historycznych) - Gdynia (gdzie miałem wigilię zaplanowaną z rodziną). Z największą przyjemnością sobie zapis przeczytałem. Cóż mogę rzec - nic, w sumie, nowego powiedziane nie zostało. Jeśli mam być szczery to jako gracz na PC czekam raczej na drugą część Wiedźmina, niż na Powrót Białego Wilka. Ale konsolowcy mogą piać z radości - idzie do nich, powtórzę to raz jeszcze - najlepsza gra RPG wszechczasów. Poza tym, jako, że nie posiadam żadnej konsoli część rozmowy była dla mnie TOTALNIE niezrozumiała, ale to wszak było dla graczy konsolowych adresowane, prawda? Ogólnie to powiem tak: owocnej pracy w tym nowym roku, i mam nadzieję, że szybko ukończycie tę podłą strzelaninę They, Srey czy jak tam ona ma i zabierzecie się za kolejne RPG, i to niekoniecznie w uniwersum Wiedźmina. Już pokazaliście, że potraficie!!
 
SethofSulima said:
Mike - jak zaglądam za okno to widzę, że "White Cold" już przybyło. Dewiza Rodu Starków za to wydaje się strasznie przeterminowana: "Winter is coming"? It already came, sire.
I'm still waiting :beer:
 

Eriash

Forum veteran
:)
 
PanKarol said:
Witamy was po długiej świątecznej przerwie – zwarci i gotowi, aby podbić świat.Na wstępie mamy nadzieje, że święta upłynęły wam w miłej, rodzinnej atmosferze, a pierwszy kontakt z rzeczywistością po sylwestrowej nocy nie przypominał wycieczki po dziewięciu kręgach piekła (red. Nie polecam, byłem tam ostatnio - nie ma nic wartego obejrzenia :) – PanKarol ).Jak zapewne pamiętacie, przed samymi świętami na stronie gram.pl odbył się chat z twórcami Powrotu Białego Wilka. Niestety z racji terminu wiele osób nie mogło w nim uczestniczyć, dlatego dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam zapis tej rozmowy tak, aby każdy chętny mógł się z nią zapoznać. Jak szybko zauważycie, atmosfera była raczej ‘świąteczna i rodzinna’, także do lektury należy zabrać się z przymrużeniem oka :)Rozmowę znajdziecie pod TYM adresem.
W świetle tego:
PanKarol said:
W końcu pojawił się zapis z chata. Zabieram się do czytania :)http://www.gram.pl/art_8ArkHO7_Zapis_czatu_z_tworcami_gry_Wiedzmin_Powrot_Bialego_Wilka.html
mogę śmiało stwierdzić, że CDPR to już rasowa firma w branży - nawet materiały ujawnia wg standardu "soon". ;);)Miło, że sie do tego chatu przyznajcie ;D
 
Genesis said:
Total spam i masakra i 20 minut w plecy
Zaiste Dokonałeś Wielkiego Odkrycia
A już tak poważnie mówiąc, to szkoda, że więcej się dowiedziałem o zabawach w RED niż o przyszłych projektach (no wiemy, że będą, ale to chyba każdy wie)
 
Mike said:
"Reality. Worst game ever"
Zgadza się :). Za dużo wyborów i konsekwencji :beer:No i niedopracowane efekty pogodowe.
Jest jeszcze masa innych bugów. Na przykład w restauracji chińskiej możesz dostać kaczkę po pekińsku z kury, a w innym miejscu dostać schabowe z piersi kurczaka. Nie wspomnę już o tym, że w realu czas płynie bardzo nie równomiernie. Zawsze jak go potrzeba, to jest go za mało, a innymi razy minuta trwa dobę, w dodatku główny programista zapomniał o aktywnej pauzie ;) :D
 
Sylvin said:
Sylvin said:
"Reality. Worst game ever"
Zgadza się :). Za dużo wyborów i konsekwencji :beer:No i niedopracowane efekty pogodowe.
Jest jeszcze masa innych bugów. Na przykład w restauracji chińskiej możesz dostać kaczkę po pekińsku z kury, a w innym miejscu dostać schabowe z piersi kurczaka. Nie wspomnę już o tym, że w realu czas płynie bardzo nie równomiernie. Zawsze jak go potrzeba, to jest go za mało, a innymi razy minuta trwa dobę, w dodatku główny programista zapomniał o aktywnej pauzie ;) :D
Zapomniałeś dodać o niezbalansowanym systemie walutowym. Wszystko jest za drogie, na nic nie stać, a sprzedawanie książek i nic nie pomaga. Nie można sobie nawet pozwolić na wyśmienitą skórzaną kurtkę, co ja mówię - nawet na płócienną koszulę. A jak już się wreszcie człowiek dorobi to wyskakuje napis "game over".
 
Ale chyba jednak nawet najlepsza gra, w której było by:
TnZ: [...] utrzymanie pionu przy piciu alkoholu.PanKar0l: Sixaxis będzie to wykorzystywany w minigrach, np. kościach.TnZ: Z tym alkoholem piszę całkowicie serio. To też minigra.
Wolę utrzymać się, bądź wyłożyć się na kości po alku w realu. No dobra, przewracać to się może jednak nie lubię, czy przeżywać reseta pamięci dnia następnego. A jeśli system Sixaxis dawał by, tak jak napisał xymek24 - możliwość potrząsania biustem Triss, tooo... no dobra, pewnie bym sprawdził, ale i tak lepiej to wychodzi w realu. ;)
 
Jeśli kontroler biustu będzie działał podobnie jak w Juiced (dla +18, coby się młodziaki nie zgorszyły http://www.youtube.com/watch?v=du3pPjn1gTw), kupuję bez zastanowienia :D
 
Top Bottom