Wiedźmin - w sklepach już dziś od północy!

+
A ja imprezę przegapiłam. Szkoda. Inna sprawa, że otwarcie o północy, gdy komunikacja miejska jest już zdechła, za przeproszeniem.... I tak nie wiem czy bym poszła. Daleko i niewygodnie. I na dodatek w środku tygodnia==' Dzisiejsza noc byłaby dużo lepsza imo.
 
Zaraz po szkole szybko popędziłem do Galerii Łódzkiej by tam wejść do Empiku i zakupić Wiedźmina...Przez pół godziny tłukłem się tramwajami...Droga powrotna jest remontowana więc ok. 10 km przeszedłem z conajmniej 25 kilowym balastem na plecach...Dotarłem do domu - instalacja trwa , niedługo podziele się wrażeniami ;]
 
Dobra.a na GLOWNEJ, jest jeden nieczynny link: "merchandise site".to ja sie pytam KIEDY bedzie wlaczona, bo chcialbym kupic wreszcie ta gre.Nie, nie mieszkam obecnie w Polsce i nie moge sobie isc do Empiku czy gdzie tam...buuuuuuuu?
 
Kurde ale ta kolekcjonerka wyglada! A ten medalion!? Identyczny jak ten Geralta! Jak ten z okladki na pudelku! :DDDDDDDDDDDDDDHehe, ten wspol-lokator co gra od dwoch godzin to chyba odrazu po kupnie gry spierdzielil na chate ;D.
 
Top Bottom