Wiedźmin - w sklepach już dziś od północy!

+
Wiedźmin - w sklepach już dziś od północy!

Już jutro, 26 października, odbędzie się premiera Wiedźmina - największej i najbardziej oczekiwanej polskiej gry w historii! Dla najbardziej niecierpliwych graczy mamy jednak rewelacyjną wiadomość! Już dziś w wybranych sklepach będą zorganizowane uroczyste premiery z możliwością kupienia gry już o północy 26 października!Szczególne atrakcje czekają na klientów warszawskiego Empiku Junior (ul.Marszałkowska 116/122), gdzie przewidziano spotkanie z twórcami gry, koncert zespołu folkowego Duan i spotkanie z zespołem Vader, który nagrał utwór i video clip "Miecz Wiedźmina". Dodatkowo zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w konkursie na sobowtóra Geralta (zachęcamy do przebierania się - do wygrania wysokiej klasy monitor LCD), a na pierwszych kupujących czekają niespodzianki.Nocne premiery odbędą się także we wrocławskim Empiku (Rynek 50), gdzie odbędzie się m.in. wystawa broni, prezentacja gier bitewnych i karcianych (w tym karcianego Wiedźmina) oraz konkursy z nagrodami. Nocne premiery odbędą się równocześnie w Krakowie (Empik, Rynek Główny 5) oraz w Poznaniu (Empik Megastore, ul. Ratajczaka 44). Również tam pojawią się przedstawiciele zespołu developerskiego.Start w Empiku Junior w Warszawie już dziś o 21:30. Empiki w Krakowie i Poznaniu zaczynają o 22:00, a Empik we Wrocławiu zaprasza już od 19:00. Gra Wiedźmin ukaże się w całej Europie już jutro, 26 października Sugerowana cena gry to 99,90 zł.
 
Jadąc dzis na studia zabralem jeden egzemplarz Metro, no i prosze cała strona poswiecona premierze Widzmaka;)
 
To uważajcie na dzieciarnię jak na shitowum HP ;DChociaż nie... pewnie będą sprawdzać dowody przy zakupie ;D :D
 
Coraz bliżej ... : PNajśmieszniejsze jest to , że gdyby nie Wiedźmin jutrzejszy dzień nie był by taki różowy.Biologia + Matematyka + j.Niemiecki = thx gg no re
 
Tak Północ-Wiedźmin-Sieczka!!! super ;D . Doczekać sie nie mogę. Wreszcie życie nabiera sensu i kolorów. ;)A swoją drogą poprzedni post był tylko sugestią do twórców gry , żeby coś z tym zrobili.
 
Szkoda ze nie bedzie takiej premiery u mnie, w Gdansku :p. Coprawda gre juz mam ale poszedlbym z ciekawosci ;).
 
CorKarol said:
A swoją drogą poprzedni post był tylko sugestią do twórców gry , żeby coś z tym zrobili.
to tak jakbyś chciał patykiem zatrzymać rzekę. A ja swoją premierę mam w poniedziałek :( ... pierwszy weekend, który chcę, by minął jak najszybciej
 
a ja juz kupilem :D. w ogole to cholernie udany wieczor - wracajac z koncertu Kasy Chorych, zajsc do Empiku i kupic Wiedzmina :D. tera tylko sie obawiam ze uczelnia pojdzie w odstawke a ja bede siekal w domu w (oby, dopiero instaluje to nie wiem jeszcze) za...ista egranizacje kultowej serii fantasy.pogram i, o ile sie oderwe, to skrobne jakas recenzje
 
A ja mam pytanie co do stronki - też po pólnocy, więc tu piszę (nie wiem gdzie mógłbym).Czy sekcje Dodatki itp są już aktywne??Bo pomimo rejestracji gry pokazuje mi się:"DodatkiDostęp do tej sekcji jest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry.Procedura zakładania konta i rejestracji gry w CD Projekt RED."
 
Też tak mam, niestety. Na razie zakładam jednak, że chodzi tutaj o to, że jeszcze nie ma żadnych dodatków i strona jest niegotowa...
 
A ja miałem zamiar kupić Wiedzmina w moim ulubionym sklepie (Wadowice) to koleś mi powiedział że nie może mieć tego w piątek bo ma jakiś zakaz !?Dopiero w sobotę :'(
 
Taa... lepiej pójść do sklepu. Ja Jeszcze nie mam Wiedźmina, telefonów nie oberają, na maile nie odpowiadają. Toż to szok w trampkach! Chyba więcej nie zamówię u CDP.Niech ktoś mi powie, za niedotrzymanie warunków umowy, mogę zarządać zwrotu połowy kosztów gry?
 
ja juz po zakupie :--P zaraz odpalam gierke i ide spac (po nocce jestem :-[) na szczescie sobota i niedziela wolneee..
 
jakos mi umknelo info o nocnej sprzedarzy a szkoda. gdybym wiedzial, to bym moz nawet sie od wiedzmina oderwal i zobaczyl jak to wyglada ^^
 
Mówię wam, żałujcie - jeżeli nie byliście :> Ładnie mnie przywitali przed Empikiem Junior ;] zaprosili panów, którzy żonglowali pochodniami - super widok. Przed wejściem stał pan strażnik w zbroi płytowej. W środku było aż czerwono od Redów :p No... czarno - kilku gości mnie złapało, bo ubrałem się tak samo jak Redzi. Zmusili mnie do podpisania kilku gadżetów Wiedźmińskich :) jaka frajda. Pierwsze autografy... Na miejscu był m.in Tomasz Bagiński, Adam Skorupa oraz Jacek Brzeziński :p Poza tym, Michał Madej, Tomasz Gop, Dziadu i Sol, kilku programistów, testerów, etc. Jak miło z ich strony. że podpisali moje pudełko z grą :D teraz jest b. wyjątkowe - impreza się udała. Życzę aby gra stała się ikoną popkultury - jak to wspomniał M. Madej. Co do EK Pre-Order. Część z nich została już wysłana. Btw. jeżeli zobaczycie ją, to przestaniecie bluzgać na gramowiczów :> Nie da się tego unieść, mogę śmiało stwierdzić, że żadna inna firma, nigdy wcześniej nie zrobiła takiej Edycji Kolekcjonerskiej. Wielkość można porównać do dużego pudełka z klockami LEGO ;]Pzdr dla ekipy Reda za fajną imprezkę :p byle więcej takich.PS. Pozdrawiam także Siepa i Lukasa.Fotki:http://img80.imageshack.us/img80/4981/photo0055bq5.jpghttp://img152.imageshack.us/img152/6097/photo0057vg0.jpghttp://img81.imageshack.us/img81/2584/photo0062rw0.jpg ( na dole np. widać autograf z dedykacją od T. Bagińskiego)Sorki, że tak mało fotek, ale jakoś nie bardzo o tym myślałem ;]
 
Top Bottom