Wiedźmin wielkim zwycięzcą na Gry Online!

+
Wiedźmin wielkim zwycięzcą na Gry Online!

Jesteśmy szczęśliwi mogąc Wam zaprezentować wyniki plebiscytu na Grę Roku 2007, ogłoszonego i rozwiązanego w jednym z największych polskich portali o grach - Gry Online. Wyniki są dla nas tym bardziej satysfakcjonujące, że gra Wiedźmin zwyciężyła we wszystkich kategoriach, do których była nominowana, w tym również w najważniejszej - na najlepszą grę roku 2007! Oprócz tego Wiedźmin był bezkonkurencyjny w kategoriach na najlepszą muzykę i dźwięk a także na najlepszą fabułę. Dziękujemy serdecznie wszystkim głosującym i zapraszamy do obejrzenia video reportażu podsumowującego plebiscyt.
 
sajdziok said:
A kiedy bedzie patch1.3 edytor i mody??
Kocham takie pytania i również takie odpowiedzi: soonZwycięzca musiał być tylko jeden...i już od kilku tygodni wiadomo kto odbierze tą nagrodę :) Ale i tak gratuluje za sam znaczek na opakowaniu PL nie dostaje się takich nagród w Polsce :)
 
To pochwalcie się jeszcze nagrodami, które ja wam daję :p :-Najlepsza oryginalna oprawa muzyczna-Druga gra RPG ostatnich kilku lat (za NWN2:MZ)-Polska gra wszechczasów-Debiut rokui jeszcze cos co wam się nie spodoba:pR blamaż 2007/2008 (wpadki z Lipska, niekończące się przekładanie terminu tego i owego)
 
Kolejne nagrody? Chyba do aż premiery "Wiedźmina II" nie będzie widać ich końca... :) Nie dziwota, Wiedźmak był w 2007 roku po prostu bezkonkurencyjny, co więcej, zniszczył wszystkie "pseudoerpegi" ostatnich lat... ]:-> Nagroda więc jak najbardziej zasłużona.
sajdziok said:
A kiedy bedzie patch1.3 edytor i mody??
Sajdziok, zamknęła Iwona temat o D'jinnim, to przeniosłeś się tutaj, żeby marudzić? Zbastuj, chłopcze, zbastuj... ]:->Daj sobie spokój z tym tematem, bo możesz przypłacić to warnem...
 
Ehhh tyle tych pochwał sie juz sypie, że idzie sie przyzwyczaić :D Tak średnio co dwa tygodnie możemy spodziewać się nowych wyróżnień, nagród oraz nominowań, ogólnie, wszystko to o czym my, gracze wiemy już oddawana. Jedyny minus jaki mogę, ja jako zapalony fan "Wiedka" wytknąc to nie samej grze a CDPR, co do... tu chwila ciszy.... terminów. Oj tak tak, terminy dla naszych developerów są chyba zabujczą zmorą wiszącą nad ich głowami w dzień i w nocy. Jak sobie przypomnę jak przenoszono premierę gry to mnie głowa boli... a teraz jeszcze powtarza sie to z patchem i edytorem modów..:D
 
Myślę, że podanie wyników głosowania GOL'a było tylko formalnością. Każdy wiedział, jaka gra zgarnie główne nagrody.
 
DrZo said:
i jeszcze cos co wam się nie spodoba:pR blamaż 2007/2008 (wpadki z Lipska, niekończące się przekładanie terminu tego i owego)
Hehe, taka już praca pijarowca, że zgarnia się głównie te "drugie" nagrody ;).
 
Ciekawy materiał filmowy :)Buda24 - o tym co ma wyjść ja wolałbym nie myśleć, jako o full wymiarowym dodatku. Nie wiadomo właściwie ile godzin zajmie gra w "Cenę neutralności", czy w "Efekt uboczny", który ma być również wprowadzeniem do D'jiniego. Jeśli chodzi o grywalność, to tu raczej możemy być spokojni :)
 
CDP Red polecam pograć w Assassins Creed. Według mnie gra świetnie realizuje to co realizować miała. Niesamowita akcja.Gdyby we Wiedźminie walka i poruszanie były jak w AC a grafika ciut lepsza (lub wymagania mniejsze :D) to byłaby to NAJLEPSZA gra w jaką kiedykolwiek grałem. Polecam po prostu wziąć przykład, bo poruszanie jest w AC po prostu cudowne :)
 
a nie przyszło Ci do głowy że może Wiedźmin zgarnia tyle nagród bo nie jest to ani AC, ani Gothic ani nic innego tylko jest to po prostu Wiedźmin..? widocznie jest od nich o niebo lepszy - nie musi z niczego zrzynać żeby dotarczyc mnóstwo niesamowitej radochy i wciągać po uszy świetną fabułą i grywalnością...jeśli komuś odpowiada coś innego to niech w to gra, robienie z Wiedźmina innej gry dlatego że komuś tamta podoba się bardziej jest co najmniej bez sensu...
 
przychodzi mi na myśl tylko jedno słowo oryginalność wiedźmin jest oryginalny tak jak AC w AC chodzi o to żeby normalnym człowiekiem pokazać jak po cichu można załatwić faceta i zwiać czy w wiedźminie zrobiłeś kiedyś coś po cichu
 
buda24 said:
czy w wiedźminie zrobiłeś kiedyś coś po cichu
...ziółka zbieram...szafy ograbiam...Wiedźmin nikogo sie nie boi i nie musi uciekać... ;)A właśnie oryginalność o której wspominasz to główna zaleta zarówno Wiedźmina jak i AC - każdy ma swoją i niech tak zostanie bo jest ok.I z tego powodu kolejnych nagród życzę...
 
Top Bottom