Wiedźmińskie gadżety i sklep

+
Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile może być obecnie warta figurka Geralta walczącego z gryfem z wydania kolekcjonerskiego W3? Posiadam taką i chciałbym sprzedać. Pozdrawiam serdecznie
 
Może wie ktoś czy można kupić gdzieś fototapetę Wiedźmin 3: Krew i Wino. Bo jak chce z własnym ss'em z Wiedźmina to tylko część ss mogę tylko nanieść na tapetę.
 
Lekko odkopię temat, bo zastanawia mnie jedna rzecz i chciałbym potwierdzenia. Z tego co wyczytałem, wydanie Deluxe wiedźmińskiego kompendium (https://www.jinx.com/p/the_world_of_witcher_limited_edition.html) miało być także w polskiej wersji językowej, jednak nigdzie takowego nie widziałem. Czy w tej sytuacji internety po raz kolejny kłamały, czy nakład rozszedł się tak, że nawet ślad po nim nie został?
 
@genNighty
Jeśli masz na myśli wydanie zeszłoroczne (nie wiem czy były jakieś dodruki/wersje poprawione), to jak najbardziej była polska wersja. Sam mam taką na półce.
 
@genNighty
Jeśli masz na myśli wydanie zeszłoroczne (nie wiem czy były jakieś dodruki/wersje poprawione), to jak najbardziej była polska wersja. Sam mam taką na półce.

Ale taka:



Ze zwykłym kompendium to wiem, że jest, gdyż także ją posiadam :)
 
Czyli dobrze myślałem, że nie o "zwykłe" wydanie ci chodzi. A o tym wydaniu nawet dobrze nie słyszałem, więc niestety o wersjach językowych nie wiem nic.
 
Mi się zdawało, że ktoś pokazując część zawartości torby wyciągał taką wiedźmińską "przypinkę" z medalionem szkoły wilka. Ale to już późno i ciemno było (ktoś latarką świecił), więc mogłem coś pokręcić.
 
Mi się zdawało, że ktoś pokazując część zawartości torby wyciągał taką wiedźmińską "przypinkę" z medalionem szkoły wilka. Ale to już późno i ciemno było (ktoś latarką świecił), więc mogłem coś pokręcić.
To byłem ja i faktycznie, ale mamy Wilka i logo Redów.
 
Top Bottom