[Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

+
Tak sobie pomyślałem , że fajnie by było jakby był bitewniak Wiedźmin. Coś takiego jak WH40k. :)
 
Fajna inicjatywa, kufel mile widziany, ale najbardziej mnie ciekawiKIEDY w koncu wyjdzie wersja wiedzmina na Xboxa360. Juz usycham z nadmiernego czekania... Jesli dobrze rozwiazecie problem sterowania to sukces murowany! Jest wielu maniakow ambitnych RPGow, ktorzy przesiedli sie z PCtow na konsole, a Laptopow uzywaja do pracy i teraz usychaja z powodu niedoboru takowych tytulow...
 
atreyou said:
iKIEDY w koncu wyjdzie wersja wiedzmina na Xboxa360. Juz usycham z nadmiernego czekania... Jesli dobrze rozwiazecie problem sterowania to sukces murowany! Jest wielu maniakow ambitnych RPGow, ktorzy przesiedli sie z PCtow na konsole, a Laptopow uzywaja do pracy i teraz usychaja z powodu niedoboru takowych tytulow...
Sry za OT.Oficjalnie twierdzi się, że nigdy.
 
to ja po raz kolejny powiem, ze chce duży, metalowy kubek. ze stali nierdzewnej, o podwójnych ściankach, z wypalonym znakiem medalionu wilka ;Dpojemność - wymarzona +250ml, fantastycznie by było jakby był izolowany, aby kawa nie stygła szybko a metal nie parzył w dłoń =]
 
ringeck said:
to ja po raz kolejny powiem, ze chce duży, metalowy kubek. ze stali nierdzewnej, o podwójnych ściankach, z wypalonym znakiem medalionu wilka ;Dpojemność - wymarzona +250ml, fantastycznie by było jakby był izolowany, aby kawa nie stygła szybko a metal nie parzył w dłoń =]
Mniam, narobiłeś mi smaku na kawę z takiego kubeczka ;)
ringeck said:
[...] Ale ten pluszak też mnie kręci ;) ;D
Mnie też. Może to już jakieś skrzywienie. ;) :D
 
Ja swoje głosy oddałem na kufel i sygnet. Chociaż teraz tak sobie myśle, że sygnet to niby fajny gadżet, ale jakoś nie za bardzo przydatny. Portfel byłby lepszy, ale musiałby być naprawdę dobrze zrobiony, żebym go kupił.Dużo osób chce pluszaki, więc czemu mają one tak mało głosów? ;)
 
Dałem na figurki i kubek, dałbym też na gadżety do fona, fajnie dyndałby sobie mały medalionik wiedźmiński przyczepiony do fkomórki :) (mały offtop-chciałbym powitać serdecznie wszystkich fanów Wiedźmina, bo to mój pierwszy post tutaj)
 
Głosowałem na medalion ale chętnie bym zobaczył wszystkie propozycje :) Sygnet fajny pomysł tylko wiadomo nikt nie będzie w nim chodzić :p Przekonują mnie też pluszak i kubek.
 
Zdecydowanie kufel - super sprawa :) Do tego portfel bo mam ten sam od ~7 lat i się już lekko zużył :)Za to płaski medalionik z wilkiem mnie jakoś nie przekonuje
 
Kubek i w sumie tez kufel chociaż piwoszem nie jestem by sie przydały reszta to dla najzagorzalszych fanów :beer: ale wszystkie pomysły mi się podobają może poza kolczykami gdyż nie pasowałyby mi do twarzy ;)
 
Top Bottom