Wkrótce koniec sezonu!

+
Na własne życzenie (i zupełnie bez sensu) skrócili pierwszy jednomiesięczny sezon, a teraz się biedni nie wyrobili...
 
Last edited:
Hmm no cóż, nie tego się spodziewałem po przyjściu z pracy. Patchu i notki, gdzie jesteście?!?!:look:
 
DrHero123;n10427222 said:
Proponuję więcej luzu. Po obiedzie miałem zagrać w gwinta, ale patcha nie ma. W takim razie zrobię spontaniczny wypad z córeczką do kuleczkowa. Mam nadzieję, że wyrobią się do wieczora. Jednak jak ma być masę bugów to może i być jutro. Nie pali się róbcie swoje!!

Tylko, że większość osób jest oburzona nie przez to, że został przesunięty sezon, a przez to, że brak oficjalnej informacji. I przez to graczom, którzy chcą zagrać zostaje tylko ciągłe sprawdzanie forum/gwinta, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło.
 
Wikli;n10428052 said:
Tylko, że większość osób jest oburzona nie przez to, że został przesunięty sezon, a przez to, że brak oficjalnej informacji. I przez to graczom, którzy chcą zagrać zostaje tylko ciągłe sprawdzanie forum/gwinta, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło.

hnozA dodał film, dałem link wyżej NA PEWNO pojawi się dziś, o której? Tego nawet Melitele nie wie, bo nie istenieje.
 
Azonh;n10426972 said:
nie jest to wiarygodne źródło informacji.

Bardzo ciekawa opinia :) Komunikaty w grze nie są wiarygodne, to chyba pierwsza taka gra :D

Azonh;n10426972 said:
Licznik prawdopodobnie może być nastawiony na automatyczne 24h po zakończeniu sezonu

Swoją drogą ciekawie zaprogramowany :) Gdy odliczył 24 godziny dorzucił nam jeszcze 2 , ale gdzieś tak w połowie tych 2 godzin, odwidziało mu się i zmienił wartości czasowe na WKRÓTCE :) To wszystko wyjaśnia, a ja się martwiłem.
 
RegisTheWompierz;n10428112 said:
hnozA dodał film, dałem link wyżej NA PEWNO pojawi się dziś, o której? Tego nawet Melitele nie wie, bo nie istenieje.

Czy to jest informacja oficjalna od CDPR? Nie.

A ja krytykuję tylko brak oficjalnej informacji. Mi nawet nie przeszkadza to, że nie ma patcha, mogę na niego jeszcze poczekać.

Edit: A co do samej treści filmu. Komunikat z gry jest jak najbardziej wiarygodny. A to, że u części osób się pojawia, a u części nie to problem CDPR.
 
Twilightus w plikach gry już wcześniej zbaleziono ślady tego eventu, pytanie tylko czy wprowadzą go z tym patchem czy trochę później, event albo przecena z tej okazji nie jestem pewien.
 
Last edited:
Spokojnie jeszcze zagramy w gry rankingowe! Każdemu się zdarza i nie martwcie się Gwintownicy?! Ktoś na partyjkę w gwinteczka.

jokervvhite;n10428502 said:
Sorki za spoiler, ale opóźnienie spowodowane dodaniem nowego eventu z okazji chinskiego roku
A myślałem, że wprowadzą kampanie do gry skoro jest opóźnienie.
 
Pączki wjechały, cukier podskoczył, wszyscy posnęli.
 
mam pytanie kiedy zostaną dokładnie rozdane nagrody na koniec sezonu? bo miało być 8 lutego a jeszcze beczek nie otrzymałem z góry dzięki
 
Bardzo przepraszam, ale co kogo obchodzi, czy licznik został wprowadzony manualnie, czy automatycznie? Jakie ma znaczenie, że dla części graczy (w tym dla mnie) był niewidoczny? To jest kolejna rzecz, którą Redzie skopali. Ten fakt ma uzasadniać stwierdzenie, że info zawarte w samej grze nie może być traktowane jako oficjalne? No bądźmy poważni...
To, czy jakiś komunikat (także w formie licznika) pojawia się przypadkowo, czy nie, albo czy wszyscy mają do niego dostęp, nie jest zmartwieniem gracza.
 
Dobra, nie ma co czekać, czas zapomnieć że żyjemy w XXI wieku. Idę zapolować na jelenie.. albo na pączki chociaż.
 
Jak mają jakieś problemy techniczne/z balansem, to chyba lepiej opóźnić kilka godzin czy nawet dobę niż wydać niedopracowaną poprawkę i za chwilę wydawać poprawkę do poprawki :) Jak dla mnie to jest bardziej profesjonalne podejście.
 
Osobiście tak sobie myślę, że chcieli wypuścić coś fajnego, co nas zaskoczy. Nie było nawet stream'a z aktualizacjami jakie znajdą się w tym patchu, chociaż zawsze tak robili.
 
Top Bottom