Wrzesień - oficjalna data premiery

+
rafał-> date wydania zakłada sie wczesniej, niż przy kończeniu prac nad grą.... wszystko zalezy od planu wydawniczego. Teoretycznie gra mogłaby byc gotowa np. teraz, ale wydana dopiero w listopadzie, bo wtedy sie lepiej sprzeda...
 
Rafale, jestem niemalże przekonany że data premiery jest na pewno znana w (szarych) szeregach Atari, a i nie wątpie że panowie z CDProjektu ją już dobrze znają, ale dokąd nie dostaną pozwolenia od Atari, to nie pisną słówkiem na ten temat.
 
no to po co była ta cała gadka w stylu: 'chłopaki, jeszcze kila dni i wam dam znac. och, to zależy od Atari, ale spróbuję zrobic co się da i byc może wkrótce się dowiemy'...? wszystko bez sensu, daty jak nie było tak nie ma(dla userów), równie dobrze możemy ją poznac za miesiąc, i tak nie mamy na to wpływu.
 
Panowie i Panie przecież ta gra nie jest jakimś badziewiem, o którym decyduje jedna osoba... teraz to poważna sprawa... należy pamiętać, że to poważny biznes jest...To cudo kosztowało (jeżeli wierzyć gazetom) ponad 20mln złoty i ma zarobić kasę (co najmniej zwrócić wyłożoną kasę). Dlatego należy słuchać się (bądź co bądź) bardziej doświadczonego Atari... oni jednak wiedzą lepiej kiedy ogłosić datę premiery Nam nic do tego... i tak każdy kto ma kupić grę i tak ją kupi , nieprawdaż??Cierpliwości...
 
Fakt data by się zdała, ale jak jej nie podają, to pewnie wiedzą co robią, ale parametry mogliby już podać i w ten sposób nas nieco uspokoić, bo mielibyśmy zajęcie przy przygotowywaniu sprzętu, na którym mam gra będzie chodzić.
 
Marcin Skowrońs said:
... mielibyśmy zajęcie przy przygotowywaniu sprzętu, na którym mam gra będzie chodzić.
Wystarczy przejrzeć wymagania gier z 2006 r.* i coś z tego wybrać, nie róbcie problemu tam, gdzie go nie ma.....* oczywiscie jeśli ktos nie jest masochistą, jeśli jest i moze grac z mgłą na 20 metrów to inna sprawa.
 
Marcin Skowrońs said:
Fakt data by się zdała, ale jak jej nie podają, to pewnie wiedzą co robią, ale parametry mogliby już podać i w ten sposób nas nieco uspokoić, bo mielibyśmy zajęcie przy przygotowywaniu sprzętu, na którym mam gra będzie chodzić.
O,tak. tu się z kolegą Marcinem muszę zgodzić. Fajnie by było poznać chociaż przybliżone wymagania, żeby wiedzieć co kupować.
 
Ktoś coś ostatnio mówił że w zeszłym tygodniu w 'gram tv' na tv4 wypowiadał sie Michał Madej. No więc spieszę donieść że przed sekundą rozmawiali w tym samym programie z Tomkiem Gopem, który stwierdził, że premiera Wiedźmina w USA odbędzie sie troche później(wrzesień) niż wszędzie indziej.Śmiem jednak przypuszczać, iż program ten był nagrywany nie dziś i informacje te są już zapewne nieaktualne (a przynajmniej część z nich). Wiemy wszak iż premiera odbędzie się równocześnie na całym świecie; ale kto wie.. może faktycznie będzie to miało miejsce już we wrześniu ?
 
Program musiał być nagrywany w tym tygodniu , bo wątek Wiedźmina przejawia się chyba co każdy tydzień . Bądźmy więc dobrej nadzieji może jednak wakacje Proszę bardzo na pcgames.de widnieje : 2 kwartał 2007 roku ... Co strona to inna data ... to następny dowód , że naszym najlepiej trzymajmy się dat podawanych przez Pana Madeja
 
Blizari z Rivii said:
Bądźmy więc dobrej nadzieji może jednak wakacje Proszę bardzo na pcgames.de widnieje : 2 kwartał 2007 roku ... Co strona to inna data ... to następny dowód , że naszym najlepiej trzymajmy się dat podawanych przez Pana Madeja
Spokojnie, lepiej poczekać i dostać grę dopracowaną, niż potem narzekać bo to czy tamto nie zostało zrobione jak należy,a wszystko by wydać grę wcześniej...Zanosi się na grę niezwykłą, by nie powiedzieć innowacyjną...Potencjał jest, tylko tego nie popsućCzekamy tyle, to te góra 8 miesięcy jakie zostały do końca AD 2007 wytrzymamy ;)
 
No właśnie, czekamy TYLE... Właściwie to Wiedźmin rodzi się w takich bólach i z taką otoczką... że możemy się mocno rozczarować. I to wszystko trwa już tyle, apetyt ciągle jest podsycany, ale z drugiej strony zauważcie, że mało jest takich gier które powstają 4-5 lat i jesteśmy przy nich zasypywani gromem materiałów. Można ładny album utworzyć by ukazać jak się zmieniała grafika. Dziwna polityka, ale małe doświadczenie CDPR w tych sprawach, a właściwie żadne doświadczenie trochę to wszystko usprawiedliwia...
 
hehe fakt , że screeny wiedźmina mogą służyc jako album zmian graficznych i innych spraw technicznych gier pomiędzy 2004-2007r.Iwonex-> Ci którzy towarzyszyli Wiedźminowi od pierwszych zapowiedzi ( 2004 r ) dzielą się na dwie grupy:1.Czekałem długo to jeszcze poczekam. 2.JA CHCE JUŻ WIEDŹMINAJa zdecydowanie należę do tej drugiej grupy ... co nie zmienia faktu , że gra będzie jak będzie i będzie jaka będzie...Ale kończmy z OT.
 
Top Bottom