Wspólne Układanie Talii Królestw Północy (wraz z nowymi kartami!)

+

Gość

Guest
Wspólne Układanie Talii Królestw Północy (wraz z nowymi kartami!)

Na GwentDB trafiłem na coś takiego, (autorstwa AmraPL):
http://www.gwentdb.com/deckbuilder/5...:3:1;50347:1:3Chciałbym zacząć rozglądać się za czymś fajnym, bo wiemy już o wielu kartach. Lubie Królestwa Północy chociaż rankingowych nimi zbytnio jeszcze nie gram. W tej talii chciałbym mieć: Vincenta, Vandergrifta. W Królestwach Północy odpowiada mi to że pancerz możemy zamienić w punkty innych jednostek, takie myki. Co do pozostałych kart to proszę o pomoc was.

TROCHĘ PYTAŃ:
1. Jak w tej talii grać Stregebora?
2. W jaki sposób działa Geralt: Yrden na poszczególne jednostki z tej talii?
3. Z którymi kartami nie chcemy zaczynać w ręce?
4. Jeżeli byście coś wymienili to dlaczego?
 
Last edited:
Ja się bawię teraz czymś takim:

http://www.gwentdb.com/decks/38678-baron-and-ciri

Talia kontrolna nastawiona na niszczenie wszystkiego co wystawi przeciwnik i buffowanie Barona. Sam Baron i Ciri jako finishery.

Osobiście nie mogę się zdecydować co do sreber. Tasak to taki dodatkowy alzur z punktami w 1 rundzie (można zagrać wcześniej Talara licząc na pass jeśli zaczynamy), ale potem jego przydatność spada. Pytanie czy warto go wymieniać na myrgtabrakke ?
Srebrny miecz bardzo przydaje się przeciw Skelige, ale w starciu z resztą to tylko dodatkowy piorun. I w tym przypadku nie mam już żadnego pomysłu czym go zastąpić.

Może dodać tego złotego wiedźmina co wciąga przedmioty z talli dla mieczyka i przy tym wywalić Seltkirka ? Trochę szkoda, bo art ma epicki, ale poświęcenia są konieczne aby uczynić talię sprawniejszą. :(
 
Last edited:
Top Bottom