Zgłoszenie oszustwa

+
Nie oskarżamy imiennie uzytkowników na forum. Jeżeli podejrzewasz konkretnego użytkownika zgłaszaj to przez support.
Witam, dziś grałem z użytkownikiem *** w momencie gdy miałem przewagę nagle pojawiło się przerwanie połączenia z mojej strony. Testowałem od razu połączenie internetowe było bez zarzutu. Nagrałem też z tej sytuacji film. Jest to co najmniej drugi raz gdy obrywam ddosem przy wygrywanej grze. Czy uda się to naprawić bo jest to strasznie przykre.
 
Last edited by a moderator:
To, że połączenie mialeś ok zaraz po tym o niczym nie świadczy, sam nie raz miałem problemy z połączeniem po moje stronie, a torrenty ssały bez problemu. A tak poza tym ja tam nie widzę żebyś miał wygraną grę^^
 
To, że połączenie mialeś ok zaraz po tym o niczym nie świadczy, sam nie raz miałem problemy z połączeniem po moje stronie, a torrenty ssały bez problemu. A tak poza tym ja tam nie widzę żebyś miał wygraną grę^^
Czy masz dostęp do przesyłu pakietów żeby sprawdzić zaistniałą w tamtym momencie czy admini serverów CDPR?
To nie pierwszy i pewnie ostatni tak jak czytam na grupie GWENT Worldmasters taki przypadek. Szczególnie gdy adresy ip wrażych graczy pochodzą z Rosji lub Chin.
 
Moderatorzy wielokrotnie prosili o nie podawanie nicków graczy podejrzewanych o oszustwo tylko żeby ich zgłaszać, a ty nie dość, że go podajesz, to na filmie nie widać niczego co by świadczyło o jego oszustwie.
 
Moderatorzy wielokrotnie prosili o nie podawanie nicków graczy podejrzewanych o oszustwo tylko żeby ich zgłaszać, a ty nie dość, że go podajesz, to na filmie nie widać niczego co by świadczyło o jego oszustwie.
I co w związku z tym? Wyjaśniłeś zaistniałą sytuację czy tylko coś insynuujesz?
 
Bez względu czy to oszust czy masz zwyczajnie pecha i serwery CDP Red nie wyrabiały pod naporem tych milionów graczy (khe khe...) to po prostu zgłaszasz taką sytuację i czekasz na odzew. Twój post za chwilę będzie wyedytowany więc szkoda zachodu aby takowe pisać.
 
Bez względu czy to oszust czy masz zwyczajnie pecha i serwery CDP Red nie wyrabiały pod naporem tych milionów graczy (khe khe...) to po prostu zgłaszasz taką sytuację i czekasz na odzew. Twój post za chwilę będzie wyedytowany więc szkoda zachodu aby takowe pisać.
No w końcu konstruktywna odpowiedź. Tylko gdzie taką sytuację mogę zgłosić? Na playgwent.com do supportu?
 
Moderatorzy wielokrotnie prosili o nie podawanie nicków graczy podejrzewanych o oszustwo tylko żeby ich zgłaszać, a ty nie dość, że go podajesz, to na filmie nie widać niczego co by świadczyło o jego oszustwie.
Jeśli ma się pewność oszustwa, to nicki takich osób powinny być jak najbardziej podawane, a gracze piętnowani. Czołowy gracz z Ukrainy używa / używał szemranych metod by osiągać dobre wyniki, a jest wielbiony przez wielu i grywa na turniejach. Przykre, że takie coś jest akceptowalne.
 
Nie wiem na jakiej zasadzie działa połączenie Gwinta ,czy P2P, czy klient serwer klient, ale na pewno nie łączysz się bezpośrednia ze światem. Łaczysz się z usługodawcą, który nadaje ci zewnętrzny IP adress, zmieniając twój wewnętrzny na zewnętrzny. Jeżeli nawet ktoś poznałby twój IP, to tylko zewnętrzny i atak DDOS miałby usługodawca, który ma zabezpieczania od dawana na takie rzeczy.

Prędzej dzielisz z kimś łącze i zabiera ci cały transfer i dostajesz laga, a serwer gwint nie dostaje od ciebie odpowiedzi na zapytanie (ping) i zakłada, że się rozłączyłeś.

Z resztą pisali coś nie dawno że mieli atak ddos i ludzi rozłączało, czyli nie jesteś bezpośrednia połączony z przeciwnikiem P2P.

Na przykład GG miałes P2P połączenie wystarczyło nasłuchiwać, jak dana osoba ci odpisze(wyśle pakiet na twój komp) i już miałeś jego IP, ale co z tego jak to tylko IP zewnętrzne było. Mogłeś co najwyżej sprawdzić usługodawce jakiego ma =]
 
Last edited:
Top Bottom