Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja

+
Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja



Dla osoby piastującej stanowisko Community Managera interakcja z fanami to codzienność. Niezależnie od tego czy rozmawiam z Wami na forum czy na oficjalnych profilach naszych gier na Facebooku czy Twitterze, moim zadaniem jest wiedzieć co mwi społeczność 24/7. Niestety, tylko sporadycznie mam okazję na osobiste spotkania z wielbicielami Geralta (aczkolwiek, gdyby to zależało ode mnie, chciałbym spotykać się z Wami codziennie!). Na szczęście w ostatni weekend, nadarzyła się sposobność, aby zobaczyć się na żywo, chociaż z częścią naszych najzagorzalszych fanw. Z okazji obchodw 8 lat Wiedźmińskiego Forum, zaprosiliśmy do siedziby CD Projekt RED piętnastu, spośrd najbardziej zasłużonych forumowiczw.
Szczęśliwa piętnastka w towarzystwie piątki moderatorw zawitała na ul. Jagiellońskiej w minioną sobotę, w samo południe. O tym, jak wspaniale było poznać każdego z Was mgłbym rozpisać się na kilka stron. Wasza miłość do serii naszych gier, a także energia i uczucie, z jaką opowiadacie o swoich ulubionych elementach i wspomnieniach dotyczących obu tytułw były czymś niezwykłym. Byłem (i jestem przekonany, że nie tylko ja, ale i wszyscy członkowie CD Projekt RED obecni w tym dniu) zaszczycony mogąc uścisnąć rękę każdego z Was osobiście i poznać osoby, na co dzień kryjące się za forumowymi awatarami. Pozytywna energia unosząca się w powietrzu była wyczuwalna na każdym kroku tego po prostu nie da się opisać. Niektrzy mwią, że jedna fotografia jest warta 1000 słw - coś w tym jest, dlatego też zapraszam do oglądania zdjęć z sobotniej imprezy, jednocześnie ponownie dziękując wszystkim za przybycie i wsplne spędzenie tych kilku godzin. Mam nadzieję, że dla Was były one tak niepowtarzalne jak dla mnie. Liczę też, że okazja do kolejnego spotkania pojawi się na horyzoncie już niebawem.

MM360 wita fanw


Partyjka w bilard


Co powiecie na piłkarzyki?


Rozprawiając o Trylogii Władcy Pierścieni...



Tomek Zawada jako tajemniczy rycerz


Turniej Areny to nie przelewki...



Zawody na Arenie


Tomek Zawada wyjaśnia jak działa sprzęt do mo-capu


Wewnątrz studia do mo-capu


Fotka grupowa musi być


Panel dyskusyjny z twrcami Wiedźmina (zaczynając od lewej; Tomek Zawada, Paweł Mielniczuk, Mateusz Tomaszkiewicz, Krzysiek Justyński, Mateusz Kanik, Andrzej Kwiatkowski)
 
MM360 said:
Zaraz powinien pojawić się też link do wszystkich zdjęć na picassie:)

Się zdublowało aby... [media]http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33154-news-zjazd-wiedzminskiej-spolecznosci-%e2%80%93-relacja/[/media]
 
mar-ion said:
Się zdublowało aby... [media]http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33154-news-zjazd-wiedzminskiej-spolecznosci-%e2%80%93-relacja/[/media]

Dzięki za czujność! Forum niestety płata czasem figle;(
 
Tak ku wiadomości, wśród REDów była dwójka znana z tego forum.



Pierwszy z prawej to Flash, a trzeci z prawej to madBonsai.
 
mar-ion said:
O,to pewnie wtedy Und trafiła do wyjścia na Arenę,a nie w ścianę. :D/>
Jak sama wspominała. :)/>

Na tym zdjęciu widać, że jestem w największej ciąży ze wszystkich zebranych :p
 
@Łoles
To nie ciąża-to mięsień piwny. :D


MM360 said:
Dzięki za czujność! Forum niestety płata czasem figle;(

Dokładnie.A największym jest to,że ciągle toleruje moją obecność. :D

Enywej...
Sama idea takiego eventu pokazuje,że są firmy,dla których nie liczą się tylko zyski i przychód i za to chwała Redanii.
 
MM360 said:

Tomek Zawada jako tajemniczy rycerz
Tak, pojawił się Jeż z Erlenwaldu, ale hełm zdjąć mógł dopiero wtedy, jak nastała odpowiednia pora ;]

MM360 said:
Tak ku wiadomości, wśród REDów była dwójka znana z tego forum.



Pierwszy z prawej to Flash, a trzeci z prawej to madBonsai.
Heh, widać madBonsajowe czadeskie homerowe papucie xD
 
Na to właśnie wyczekiwałem przez całą sobotę i niedzielę

Koszulki są świetne, przejście się po deskach korytarzy REDanii z pewnością również mogło być ciekawym przeżyciem


Dobra, chyba koniec z odwlekaniem i trzeba będzie jakoś przed świętami ruszyć się do jakiegoś supermarketu i kupić te browarki bo obecnie mam strasznie dużo roboty i zobowiązania po prostu wylatują z głowy


Oby była 10-ta rocznica społeczności, do tego czasu stanę się wzorowym forumowiczem, na pewno
 
Wallace said:
Na tym zdjęciu widać, że jestem w największej ciąży ze wszystkich zebranych :p/>

Rasowy mięsień piwny :D

Na fotce z piłkarzyków Wallace jest jeszcze skupiony, chwilę potem dostał na twarz pytanie o Jokera i cała kierowana przez niego linia obronna poszła... w długą;)
 
Ładnie się bawiliście, ładnie. Fajnie, że zdjęcia wstawiliście. Chociaż w ten sposób mogę sobie na Włodka popatrzeć :p
 
kptwlodzimierz said:
Rasowy mięsień piwny


Na fotce z piłkarzyków Wallace jest jeszcze skupiony, chwilę potem dostał na twarz pytanie o Jokera i cała kierowana przez niego linia obronna poszła... w długą

Nie zapominaj kto odkrył tą taktykę :)
 
Wallace said:
Na tym zdjęciu widać, że jestem w największej ciąży ze wszystkich zebranych :p/>/>
Za to na zdjęciu grupowym wyglądasz toćka w toćkę jak Hannibal Lecter, i jeszcze ten obłęd w oczach xD
 
Taki przystojny Rycerz, a mnie nie było. Już rozumiem, dlaczego nas nie zaprosili, Kamila. Dziewczyny nie chciały konkurencji do Rycerza. :D

 
Hostile said:
Za to na zdjęciu grupowym wyglądasz toćka w toćkę jak Hannibal Lecter, i jeszcze ten obłęd w oczach xD

A tak starałem się uśmiechać :p Ale to pewnie przez te zakola :p
 
Top Bottom