Mężczyźni w Wiedźminie 2

+
Mężczyźni w Wiedźminie 2



Dziś chcielibyśmy zadać kolejne pytanie, tym razem chcąc poznać Wasz typ jeśli chodzi o ulubionego, męskiego bohatera w Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw. Nie zapomnijcie uzasadnić swojego wyboru w komentarzach oraz oddać głosu w sondzie na naszym fanpage'u.
 
He he:tajemniczy kupiec.Cichy a pożyteczny. ;)

Narazie w ankiecie Geralt miażdży,ale na tym forum i tak nikt nie podskoczy Iorwethowi,a raczej jego fanklubowi. ;)
 
W mojej wypowiedzi wgl. nie brałem pod uwagę geralta ponieważ wiadomo, że jest najlepszy :D
 

wsad3a

Forum veteran
msHay said:
Nigdzie nie sprecyzowano więc chyba każdy może się wypowiedzieć.
No dobra zaufam koledze...

Geralt>Letho>Vernon>Zoltan>Jaskier>Iorveth

a gdyby włączyć pozostałe niewymienione w sondzie postacie:


Geralt>Odrin>Radowid>Letho>Foltest>Zygfryd>Vernon>Shilard>Henselt>Zoltan>Yarpen>Jaskier>
Zyvik>Iorveth>Pangratt>Loredo>Detmold>Stenis
 
Najlepszy to oczywiście Detmold
Dialogi z tym gościem są super tylko jednego żałuje a mianowicie jest to mag wiatru (super kogucik na ladze) a nie ma nic innego co wskazywałoby na to podczas walki. Uderza tymi zaklęciami co wszyscy czarodzieje!
Tylko strój oddaje jedgo "profesję".

Ale i tak Geralt the best
 
W pierwszej chwili chciałam zaznaczyć Jaskra, ale uświadomiłam sobie, że jego książkowa wersja wbrew pozorom nie jest wersją z gry, więc mój wybór padł jednak na Geralta. Po pierwsze- bo to Geralt jest, a po drugie: wygląda genialnie. Do tej pory ciężko było mi sobie wyobrazić faceta, który mimo iż ma "szpetną gębę" to jednak wygląda pociągająco. A tu proszę.
 
Dla mnie również Geralt jest najlepszy ! Ale to wiadomo.
Jaskier, Zoltan, Iorveth oraz Troll !

EDIT: Hmmm... Jeszcze zapomniałem o Królu Folteście. Fajny jest jak się go trochę pozna. :)
 
No i Panie doczekały się swojego oficjalnego odpowiednika tematu o kobietach w Wiedźminie. Widać RED'zi zauważają oraz lubią też dogadzać płci pięknej. I dobrze, tak trzymać .
 
wiadomo że Vernon *.* idealny facet + przystojniak. Jak na osobnika rasy ludzkiej, w grze zrobiony jest najlepiej
 
Idealny facet to troll z Flotsam,w końcu wdowiec :p

EDIT:Mam jego charakter,w sytuacjach beznadziejnych piję wódę :D
 
Top Bottom