Pojedynki Frakcji powracają w nowej odsłonie!

+
No i super, teraz wszystko jasne :) też uważam, że to dobrze, że zadania się nie odnawiają, bo wszyscy mają szanse je wykonać, nawet jeśli nie są w stanie grać wielu gier w ciągu jednego dnia.

Jakby nie patrzyć to ciekawa forma wojny frakcji :) zobaczymy jak często będą się one pojawiać.
 
Jedyne tylko co moim zdaniem jest bez sensu to możliwość bitwy z przeciwnikiem, który gra tą samą frakcją, którą wybrałem, jakby wojna była też między nami ;/ któryś z nas nie wykona zadania, gracze powinni być dobierani tylko z innej frakcji na czas trwania tej potyczki.
 
Zestaw podstawowy to karty wchodzące w skład talii startowych. Więc, w przypadku KP, musisz wygrać po 3 mecze każdym z dowódców, oprócz Folstesta.

A jak nazywa się zestaw kart, które znajdujemy w beczkach? Czy nie jest to zestaw podstawowy? Może bardziej intuicyjne byłoby nazwanie ich odpowiednio zestaw startowy i podstawowy?
 
Hmm. Dostałem nagrodę za ukończenie 15stu zadań dla frakcji skellige. "Pierwszy oficer" i za to dostałem 5 pkt nagród. Nigdzie nie mogę znaleźć jaka jest maksymalna liczba możliwych tego typu nagród do odbioru. Z chęcią przyjmę każde info.
 
Hmm. Dostałem nagrodę za ukończenie 15stu zadań dla frakcji skellige. "Pierwszy oficer" i za to dostałem 5 pkt nagród. Nigdzie nie mogę znaleźć jaka jest maksymalna liczba możliwych tego typu nagród do odbioru. Z chęcią przyjmę każde info.

Chyba jest to w kontraktach.
 
Chyba jest to w kontraktach.
No właśnie nie ma tego w kontraktach zapisane a sprawdzałem chyba wszystko xd. Dlatego tutaj zamiescilem pytanie xd

EDIT1: Poszperałem w ogolnych pare razy przegladajac i zauwazylem dopoero gdy sprecyzowalem ze chodzi mi o skellige.
 
Last edited:
@Alicja. @Burza46 Mam jedną uwagę bo po początkowym zachwycie jednak jedna rzecz mi się nie podoba w tej zabawie. Zrobicie z tym oczywiście co chcecie.

Jak podejrzewam event ten ma nie tylko utrzymać aktywnych graczy, ale przekonać do aktywniejszych gry takie osoby jak ja. Ostatnio logowałem się raz na kilka dni. Pograłem z godzinkę, dwie i koniec. Event przyciągnął mnie do gry i te kilka ostatnich dni grałem po ok. 3 godzinki codziennie by całe drzewko zadań wykonać. Uważam, że z zadaniem na 5 poziomie przegięliście. Biorąc pod uwagę, że nawet talią zbudowaną pod to zadanie w meczu zagra się ok. 16 kart potrzeba aż 15 meczy by je wykonać. Przyznam szczerze, że zniechęciło mnie to do kolejnych tego typu eventów. Teraz jak już zacząłem to wykonałem to zadanie, ale kolejny taki event po prostu oleję. Wydaje mi się, że lepiej by dla gry było gdybyście takich graczy jak ja zmobilizowali to grania codziennie po 1 godzinie niż tworzyli eventy które i tak nie przekonają mnie kolejny raz do aktywniejszej gry. Nie byłoby tego problemu gdyby event trwał kilka dni dłużej.
 
Ja grałem po około 2 godziny dziennie od początku eventu, całkowicie bez weekendu i zostało mi do rozegrania ze 3 mecze, żeby zaliczyć 5 zadanie. Chyba bez przesady z trudnością tego zadania, jakby było napisane że trzeba zagrać te karty i jeszcze te mecze wygrać to faktycznie byłoby to demotywujące i nudne, ale pełny tydzień jest raczej wystarczający. Ja mam tylko taką uwagę, że bez sensu te dwa eventy się na siebie nałożyły, trzeba było poczekać aż skończy się jeden i dopiero zrobić drugi, bo nie wiedziałem w co mam grać. Mówię o Pojedynku Frakcji i Bitwy Gigantów. Arena powinna się skończyć np. w czwartek i tego samego dnia lub na drugi zacząć pojedynki. Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej, granie naprzeciwko tej samej frakcji jest w mojej opinii bez sensu.

EDIT: Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, ale raczej bardzo trudny technicznie do wykonania. Pojedynki Frakcji 2 vs 2. W jednym meczu losowani są czterej gracze po dwóch z każdej frakcji i grają w debla. Dwóch dowódców, 20 kart do wyłożenia w pierwszej rundzie, w każdej turze jedna strona zagrywa dwie karty. Kto lepiej współpracuje i ma bardziej kompatybilne talie ten ma większe szanse na wygraną. NP. ktoś zagrywa Xaviera a za chwilę druga osoba patrząc co się dzieje na polu, go buffuje :D Jestem ciekaw jakie komba wychodziłyby z Aglais lub Żagnicą. No ale to są raczej wyobrażenia niż realna rozgrywka. Ale jakby można było zrobić taki osobny tryb, gdzie gra się 2vs2 to myślę, że byłoby super.
 
Last edited:
@Alicja. @Burza46 Mam jedną uwagę bo po początkowym zachwycie jednak jedna rzecz mi się nie podoba w tej zabawie. Zrobicie z tym oczywiście co chcecie.

Jak podejrzewam event ten ma nie tylko utrzymać aktywnych graczy, ale przekonać do aktywniejszych gry takie osoby jak ja. Ostatnio logowałem się raz na kilka dni. Pograłem z godzinkę, dwie i koniec. Event przyciągnął mnie do gry i te kilka ostatnich dni grałem po ok. 3 godzinki codziennie by całe drzewko zadań wykonać. Uważam, że z zadaniem na 5 poziomie przegięliście. Biorąc pod uwagę, że nawet talią zbudowaną pod to zadanie w meczu zagra się ok. 16 kart potrzeba aż 15 meczy by je wykonać. Przyznam szczerze, że zniechęciło mnie to do kolejnych tego typu eventów. Teraz jak już zacząłem to wykonałem to zadanie, ale kolejny taki event po prostu oleję. Wydaje mi się, że lepiej by dla gry było gdybyście takich graczy jak ja zmobilizowali to grania codziennie po 1 godzinie niż tworzyli eventy które i tak nie przekonają mnie kolejny raz do aktywniejszej gry. Nie byłoby tego problemu gdyby event trwał kilka dni dłużej.
Ależ problemy macie.... Im wyższy poziom zadania tym ma być trudniej go osiągnąć. Nikt tych zadań nie każe robić. Ja ostatnio grałem dużo ale nie dla tego eventu (zrobiłem tylko 3 poziom) a po prostu dla samego gameplayu, który jest coraz lepszy.
 
@luk757 Nie wiem o co Ci chodzi. Napisałem moje odczucia po zakończeniu wbijania zadań eventu. Nie oczekuję by ktoś go pode mnie zmieniał, a jedynie dorzucam swój głos podejrzewając, że akurat ja należę do targetu do którego ten event był kierowany. Na pewno szat drzeć nie będę jak kolejny będzie wyglądał tak samo. Po prostu nie rozpocznę aktywniejszej gry i tyle :) Gdyby kolejny event był bardziej rozciągnięty w czasie lub nie pokrywał się z innym eventem (@Jedmar0702 mi przypomniał, że Bitwy Gigantów urwały mi 1 dzień) to chętnie bym codziennie się logował i grał, a tak to szkoda mi czasu i dalej będę się logował średnio raz na tydzień.
 
Top Bottom