Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

+
Oj :coolstory: Jaki jest sens brania udziału? Zdobywanie pkt nagród w sposób łatwy i przyjemny, najbardziej optymalny dla Ciebie poprzez wybranie ulubionej frakcji. Po tygodniu zachęta do "skorzystania" z mniej popularnych frakcji w celu urozmaicenia gry sobie i innym na laderze. Różne rozwiązania były testowane i te obecne jest najlepsze.
 
Moja frakcja ST, awybrałem czarnych do bitwy bo chce nimi pograć teraz, a nie mogę bo wygraną XP ma przegrany :D. Przecież nie muszę wybierać ulubionej frakcji, a która chcę wygrać i co wygrałem ?! 10% xp, a przegrany 75% :D Dziwne to rozwiązanie. Wiadomo było że wygrają czarni dlatego ich wybrałem i figę z makiem dostałem =]
 
Wiadomo było że wygrają czarni dlatego ich wybrałem i figę z makiem dostałem =]
I to jest doskonały argument za tym, że obecne rozwiązanie jest dobre bo powinieneś wybrać frakcję, którą lubisz a nie tą co do której przewidujesz zwycięstwo.
 
I to jest doskonały argument za tym, że obecne rozwiązanie jest dobre bo powinieneś wybrać frakcję, którą lubisz a nie tą co do której przewidujesz zwycięstwo.
Jak ktoś ma parę ulubionych frakcji ? Z resztą nie były te wyzwania męczące jakoś. Ja się sugerowałem metą, bo już mi się nie chciało ST grać wyzwania i jeszcze dochodzi jeden argument mianowicie kontrakty dla każdej z frakcji biorące w tym udział, więc już sobie następny odblokowałem =]
 
Bonusy macie już na etapie trwania wyzwania kiedy macie możliwość łatwego wbicia pkt nagród, praktycznie bez żadnego wysiłku, grając frakcją, która na daną chwile wam najbardziej pasuje. To co jest po evencie służy głównie zdrowotności gry i tym, którzy tej zdrowotności chcą się przysłużyć ;)
 

Gyg

Forum regular
Ja tylko przypomnę, że kiedyś największy bonus dostawala frakcja zwycięska. I co było? Ludzie mieli dość grania przez dwa tygodnie z tym samym przeciwnikiem na najsilniejszej talii. Więc zmianę wymusiła społeczność a nie CDPR.
 
Wiem jak było, ale to co jest jest bez sensu. Zero logiki w tym rozwiązaniu. A może zamiast marnych % inne nagrody? Hmmm...Złoto, skrawki, fragmenty lustra....Tylko pomyśleć trzeba i tutaj się robią schody dla CDPR nie do przejścia.

Inna sprawa że mówisz o czasach gdy nie było w ogóle balansu i dominowała jedna frakcja....ba, jedna talia. Aktualnie źle nie jest, więc może warto wrócić do logiki.
 
Ja tylko przypomnę, że kiedyś największy bonus dostawala frakcja zwycięska. I co było? Ludzie mieli dość grania przez dwa tygodnie z tym samym przeciwnikiem na najsilniejszej talii. Więc zmianę wymusiła społeczność a nie CDPR.
Tamte wyzwania były bardziej wykańczające =] Teraz unormowali je, ale masz racje wymusiła społeczność i logiki w tym nie ma =]. Tak samo mogli zostawić 3 rzędy, poprawić grafikę do HC i skrócić łańcuszki z bety. Zrobili jak zrobili zobaczymy ile będzie ludzi stream oglądało, czy będzie te 80k jak przy becie. Im trudniejsze zagrania, czy mechanika gry tym większa oglądalność, aby zyskać doświadczenie. Dlatego jest taka nie inna oglądalność za łatwe zagrywki są =]
 
Last edited:
Top Bottom