Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Wy to potraficie trzymać napięcie :D Co 3 miesiące wrzucacie coś nowego z gry :p Nie da się o was zapomnieć, a jak ktoś już to zrobi, to dostanie niesamowity trailer, który wgniecie go w ziemie. Dziękujemy i czekam na więcej :)
 
Sneky said:
Jeżeli chodzi o aspekty graficzne to włosy Geralta chyba tylko do poprawienia i nie chodzi mi tylko o ich kolor. Fajnie jakby Redzi zaimplementowali taki efekt jak ma Lara w Tomb Raiderze bodaj TressFX dodając do tego oryginalną fryzurę Geralta wyszło by wybitnie :D/>/>.

Taki gif jako dodatek z NEOgafa :)/>/>, styl graifczny jak dla mnie jest poprostu obłędny, całkowita odmiana względem dwójki, oby wszystkie lokacje wyglądały podobnie:).

Wszystko ładnie pięknie , tylko szkoda , że wszystkie npc 'ty mają zakrytą głowę.
 
Ta REDzi potrafią :p/> Gameplay z Dragona Age: I. (jakieś 30 min.) nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten trailer (40sek.)...

@Up. a jaką mają mieć na słońcu?, przecież to udaru idzie dostać :p
 
Niech mają, w końcu na czymś trzeba oszczędzić moc komputera/konsoli. Byle tylko było to zrobione naturalnie i nie raziło w oczy.
 
PiochU said:
Teksty o chłodzie ostrzy lub drakarów z trupich paznokci w polskiej wersji jak zawsze mnie rozwalają, widać nie jestem (i chyba nigdy nie będę) w 100% przyzwyczajony do polskich wersji językowych :)
Może po prostu za mało obcujesz z poezją i Szekspirem. ;)

Statek nazywa się Nagelfar, w mitologii nordyckiej okręt z paznokci zmarłych pod komendą Hryma i Lokiego, których celem ostatecznym jest wielka bitwa z bogami.

PiochU said:
Jak na dołożony na hybcika polski podkład nie brzmi to źle, ale mam nadzieję że w grze ktoś inny podłoży głos Gonu. Bo ten tutaj mówi strasznie sztucznie.
Przesadzasz. Jest OK. Ja mam nadzieję, że nie zdarzy się druga pani Przestrzelska.

PiochU said:
styl graifczny jak dla mnie jest poprostu obłędny, całkowita odmiana względem dwójki, oby wszystkie lokacje wyglądały podobnie:)
Jeśli masz na myśli poziom artyzmu to zdecydowanie się zgadzam, jeśli tematykę to nie - brak różnorodności jest nużący. Na szczęście tak nie będzie (na razie nic na to nie wskazuje), każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Mają czapki, bo jest zimno. W końcu to wczesna wiosna, tuż po roztopach. Umieszczając fabułę gry w takim okresie Redzi ułatwili sobie robotę, jeśli chodzi o włosy ;)
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CczPsYFtJxs[/media]

Gdyby ktoś jeszcze nie ogarnął, to jest muzyka z trailera :)
 
Nie wiem czy to kwestia opatrzenia czy zmian wprowadzonych przez Redów, ale gorsetowy pancerz Geralta obecnie wygląda świetnie.

Fakt, jeśli się przyjrzeć na tym gifie to talia nie jest aż tak wcięta, a bary są szersze przez pancerz. Wychodzi na to że trzeba ufać REDom, bo wiedzą co robią albo wręcz przeciwnie, narzekać na potęgę to poprawią :D
 
Tomek1994 said:
Wszystko ładnie pięknie , tylko szkoda , że wszystkie npc 'ty mają zakrytą głowę.
Bo dmucha. Jakbyś mieszkał i pracował w nieustającym przeciągu (wiatrak), to też byś bez czapki nie wychodził.

Czy ten ptaszek to rok?

 
MM360 said:
Nowy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już do obejrzenia na naszym kanale! Gorąco zapraszamy do oglądania i komentowania - jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych opinii. Jednocześnie chcieliśmy z radością poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z polskim folkmetalowym zespołem Percival. To właśnie słowiańskie rytmy tej grupy nadają naszemu najnowszemu zwiastunowi autentyczne i wyjątkowe brzmienie. Kooperacja z Percivalem to nie jedyna muzyczna ciekawostka, jaką przygotowujemy dla Was w Wiedźminie 3. Chcecie wiedzieć więcej? Śledźcie uważnie nasze aktualności!


P.S. Wersję HD możecie pobrać tutaj.
A można jeszcze prosić wersję HD po angielsku? Bo nie zdążyłem pobrać :(
 
Vojtas said:
Bo dmucha. Jakbyś mieszkał i pracował w nieustającym przeciągu (wiatrak), to też byś bez czapki nie wychodził.

Czy ten ptaszek to rok?
To gryf, potwierdzone przez MM360.
Vojtas said:
Ok, I see that the creature is stirring up a lot of controversies. Let me put them to rest - it's a griffin:)
 
Vojtas said:
Bo dmucha. Jakbyś mieszkał i pracował w nieustającym przeciągu (wiatrak), to też byś bez czapki nie wychodził.

Czy ten ptaszek to rok?

Jest to gryf, co zostało już potwierdzone przez samych twórców Wiedźmina 3.
 
Gryf.
Próbuję się zorientować w pozycji wiatraka względem Novigradu. W obu scenach widzimy podnoszony most, więc to ta sama okolica. W panoramie miasta jest wiatrak z prawej strony, ale to chyba nie ten.
A może i nie ten sam most. Różnią się kolorem dachów.
 
Drodzy Państwo, taka sprawa jest.
Zwiastun po pobraniu na kompa tnie się niemiłosiernie. Zupdatowałem już chyba wszystko co możliwe, pobierałem kilka razy i dalej to samo. Macie jakieś pomysły?
Nadmienię, że z killing monsters miałem ten sam problem i również go nie rozwiązałem, bo w końcu dałem sobie spokój.
 
Top Bottom