Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Te 3/4 strony wstecz jest jedynie Twój cytat Vakliv, co do eliksirów mogę być w błędzie, ale to starcie było na Thanedd, a Geralt chyba tam nie był pod wpływem eliksirów?
 

Arraqnz

Guest
zi3lona said:
Przewijałam nawet więcej, żeby znaleźć cytat Narsa i nie znalazłam. Może jednak rzucisz linkem, skoro najwyraźniej masz cytat pod ręką?
Nie mam książki pod ręką, nie chce mi się szukać, jak miałbym cytat pod ręką czy link to od razu wkleiłbym nie uważasz? Cytat jest kilka stron temu. Widocznie słabo przewijałaś. Takie rzeczy powinno się załatwiać przez PW chyba nie? Szukaj, kto szuka nie błądzi.

zi3lona said:
Te 3/4 strony wstecz jest jedynie Twój cytat Vakliv, co do eliksirów mogę być w błędzie, ale to starcie było na Thanedd, a Geralt chyba tam nie był pod wpływem eliksirów?
Ja wkleiłem cytaty aby pokazać, że Geralt będąc mutantem nie wyglądał jak zwykły człowiek i można było go pomylić nawet z bestią przez jego wygląd. I to było bez eliksirów (chyba).
 
Stawiasz tezę i oczekujesz, że ktoś inny będzie szukał na nią dowodów? Dziękuję, postoję. Jednym słowem, nie masz takiego cytatu.
 

Arraqnz

Guest
zi3lona said:
Stawiasz tezę i oczekujesz, że ktoś inny będzie szukał na nią dowodów? Dziękuję, postoję. Jednym słowem, nie masz takiego cytatu.
To jest spam ;). Napisałem żeby gadać na PW? Może tego też nie przeczytałaś w poprzednim poście? I post wyżej też napisałem jaki ja osobiście wstawiłem cytat. Nie będę kartkował 7 tomów sagi, bo ktoś nie potrafi przelecieć tematu.
 
Chwila, rzucasz, że te cytaty są, więc wiesz gdzie, ale nie podasz ich, bo musiałbyś kartkować sagę?
No logiczne... A potem mówią, że ja terrorysta jestem.

@Shasiu
Przepraszam najmocniej. :c
 

Arraqnz

Guest
Mengaard said:
Chwila, rzucasz, że te cytaty są, więc wiesz gdzie, ale nie podasz ich, bo musiałbyś kartkować sagę?
No logiczne... A potem mówią, że ja terrorysta jestem.

@Shasiu
Przepraszam najmocniej. :c
SĄ NA FORUM. Ja ich nie znalazłem tylko ktoś.
 
To je zacytuj. Skoro wiesz, że są na forum, to je pokaż. No wiesz, PPM -> Kopiuj. Potem PPM -> Wklej.
Nie widzę nic, prócz cytatu Narsa oraz Twojego z Thanedd.
 
Vakliv said:
To jest spam ;)/>. Napisałem żeby gadać na PW? Może tego też nie przeczytałaś w poprzednim poście? I post wyżej też napisałem jaki ja osobiście wstawiłem cytat. Nie będę kartkował 7 tomów sagi, bo ktoś nie potrafi przelecieć tematu.
Ja Cię po prostu proszę, żebyś mi je pokazał, bo sama nie umiem znaleźć. To naprawdę jest taki problem?
 
Odnośnie Thanned. Uważam, że potworem Cahir go nazwał z powodu tego jak zarzynał elfy, a nie z powodu wyglądu.
 

Arraqnz

Guest
Minusy są po to żeby ich używać. Ludzie są wolni. Mogą robić co chcą.

A teraz dajcie mi bana/warna czy co tam chcecie, że nie chce mi się szukać cytatów które wstawił ktoś 10 stron temu.

Ja nie dałem tezy @zi3ona tylko odpowiedziałem na pytanie.
 
Mówiłem o tym kilka stron temu. Znajdźcie sobie :p powiedziałem tam że w jego cytacie poza słowem "potwór" nic nie odnosi się do jego wypowiedzi.
 
"Białowłosy milczał czas jakiś, patrząc na gońca badawczo. Miał nienaturalnie bladą twarz i dziwne ciemne oczy."
"Mężczyzna pochylił się, płomień ogniska zalśnił w jego oczach. To były dziwne oczy. Bardzo dziwne. Dawniej Ciri lękała się tych oczu, nie lubiła w nie patrzeć. Ale to było dawno. Bardzo dawno."
Takie opisy Geralta znalazłem na szybko, nie wynika w nich nic że jest aż tak straszny...
Na Tanned Geralt wyglądał jak wyglądał, bo był wściekły, jak na intro W1 (konkretnie w momencie gdy wyciąga miecz), do tego zarąbał już spory oddział elfów, co kumulowało w Cahirze strach...
@ P ATROL O, to,to :p/>

Co Do wszelkich zmian na twarzy Geralta, jestem na tak, ale po zażyciu eliksiru (52 i pól i intro do W1), a normalnie, niech wygląda tak jak dotychczas...
 
Vakliv said:
Minusy są po to żeby ich używać. Ludzie są wolni. Mogą robić co chcą.

A teraz dajcie mi bana/warna czy co tam chcecie, że nie chce mi się szukać cytatów które wstawił ktoś 10 stron temu.

Ja nie dałem tezy @zi3ona tylko odpowiedziałem na pytanie.
Nie odpowiedziałeś na pytanie, tylko dosyć obcesowo zareagowałeś na posta fBrexa. Przeszukałam wątek kilka stron wstecz i żadnego cytatu odnoszącego się do bladości Geralta bez wpływu eliksirów nie znalazłam. Proszę Cię więc, żebyś mi takowy wskazał, skoro twierdzisz, że znajduje się "3, 4 strony wstecz". Nie jest to chyba taki wielki problem?
 
SMiki55 said:
Argument, który Vojtas powtarza od zawsze, że "posklecane z różnych elementów pancerze nie będą zbyt estetyczne", do mnie nie trafia.
Bo nie umiesz sobie tego wyobrazić. Albo nie chcesz, co w zasadzie na jedno wychodzi.

SMiki55 said:
Odpowiedziałem na niego już kilka razy: primo, piękno prawdziwych wiedźmińskich kurtek kryje się w sklejeniu różnych elementów.


SMiki55 said:
Vide kurtka Geralta z jedynki, z dwójkowego trailera oraz Vesemira z concept-artu.
Różnica jest zasadnicza - obie zostały skomponowane przez jednego artystę, przez co tworzą spójną całość. One nie są poskładane tak po prostu - stoi za nimi jednolita koncepcja. Twój pomysł to "poskładaj sobie, co chcesz, ze złomu". Funkcjonalnie zadziała, ale wyglądać to będzie fatalnie w większości przypadków. Nie wystarcza Ci, że możesz dobrać różne spodnie i rękawice? Ewentualnie Redzi mogliby dodać moduły pasujące tylko do jednej zbroi lub pancerzy jednego typu. W ten sposób mogliby zachować spójność elementów i wysoki poziom artystyczny.

SMiki55 said:
Secundo - jeśli ktoś ma wrażliwą estetykę, po prostu złoży taką kurtkę, która będzie mu odpowiadać.
Ekhem, równie dobrze Redzi mogliby powiedzieć: "Nie podoba wam się Novigrad? Nie musicie tam jechać. Albo poproście kogoś, by wam ten etap przeszedł". Miło?

Ja wiem, że próbujesz zaklinać rzeczywistość, ale wzrokiem nie zatrzymasz zachodzącego słońca.
 
@Vojtas.
Używając Twojej argumentacji, można zaryzykować stwierdzenie, iż z MMORPGów powinno się wyrzucić edytor postaci, bo ktoś może stworzyć kompletnie odrażające indywidua. Lepiej dodać kilka modeli postaci stworzonych przez twórców, przynajmniej będzie estetycznie. Co z tego, że mój bohater wygląda jak setki innych, a możliwości zmiany wyglądu są ograniczone? Ma być estetycznie.
 
Top Bottom