Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!

+
ArusHunter said:
Przyznaję jestem tu od niedawna. Wiedźmina pierwszego jeszcze nie skończyłem, ale to co robią ludzie z CDP RED jest niesamowite. Odnoszę wrażenie za za kilka lat to studio prześcignie EA czy Ubisoft.

Może będzie tak jak z Blizzardem (wieści o grze - Blizzard, zapowiada się hit - gracze).

Oby tak dalej:)


A ja mam nadzieje, że nie... Bo jeśli REDańczycy tak spartolą W3 jak Blizzard D3 to chyba krucjatę do Warszawy urządzę. :p
 
NapoleonPL said:
A ja mam nadzieje, że nie... Bo jeśli REDańczycy tak spartolą W3 jak Blizzard D3 to chyba krucjatę do Warszawy urządzę.

Nie zanosi się jakoś na to to co się boisz? ;)
 
NapoleonPL said:
A przy D3 się na początku zanosiło?

Pewnie, że tak :) nie pamiętasz lamentów graczy, że nie ma mroku, że jest zbyt cukierkowo, zbyt podobnie do Torchlighta? D3 kupiłem niedługo po premierze, ale nie śledziłem dokładnie wszystkich opinii graczy "na bieżąco" tak, jak robię to tutaj :) było dużo narzekania, dużo obaw, gracze bali się, że Blizz może zepsuć D3 i tak się stało. Gra jest bardzo dobra, ale mniej grywalna od dwójki :)
 
Karesh said:
Pewnie, że tak :)/> nie pamiętasz lamentów graczy, że nie ma mroku, że jest zbyt cukierkowo, zbyt podobnie do Torchlighta? D3 kupiłem niedługo po premierze, ale nie śledziłem dokładnie wszystkich opinii graczy "na bieżąco" tak, jak robię to tutaj :)/> było dużo narzekania, dużo obaw, gracze bali się, że Blizz może zepsuć D3 i tak się stało. Gra jest bardzo dobra, ale mniej grywalna od dwójki :)/>

To podobnie jak ja. Cukierkowatość to i w W3 dopaść ponownie... Póki nie zobaczę nie uwierzę. :) Tutaj też są obawy... o wygląd Geralta (talia), wielkość metropolii i parę innych rzeczy. Ogólnie Trójki często twórcom nie wychodzą. :D
 
Keth said:
E tam, D3 było i jest świetne, moim zdaniem ;)/>

Jak tylko pojawiłeś się w temacie to wiedziałem, że to napiszesz. :D Może jak wejdzie nowy loot system to zmienię zdanie... A gdyby jeszcze dali możliwość gry padem na PC to wgl cud, miód. :) Ale koniec OT.
 
NapoleonPL said:
To podobnie jak ja. Cukierkowatość to i w W3 dopaść ponownie... Póki nie zobaczę nie uwierzę.
Tutaj też są obawy... o wygląd Geralta (talia), wielkość metropolii i parę innych rzeczy. Ogólnie Trójki często twórcom nie wychodzą.

Tylko Redzi chyba bardziej się liczą z naszym zdaniem jednak :) musimy mniej czasu narzekać, niż fani Blizza, by tamci ich wysłuchali (jeśli w ogóle) ;)

Wierzę, że W3 będzie genialną grą, oczywiście podchodzę z dystansem do "epickości", ale w ciemno kupuję ich produkt i wiem, że się nie zawiodę :)
 
Karesh said:
Wierzę, że W3 będzie genialną grą, oczywiście podchodzę z dystansem do "epickości", ale w ciemno kupuję ich produkt i wiem, że się nie zawiodę :)/>

Też w ciemno kupuje jak znowu dadzą normalną cenę EK, to EK kupię ale ja nie mam pewności, że się nie zawiodę... :p
 
Blizzard jedynie co robi, to bazuje na starych franczyzach, ostatnio wypuścili coś nowego jak jeszcze byłem w podstawówce (a było to dawno). Od tak bogatej firmy trzeba się spodziewać czegoś więcej, tymczasem same odgrzewane kotlety (choć dobre)
 
Coś chyba drgnęło w Zamieci. Robią karciankę (wnoszą po liczbie gameplayów z bety na tubie, całkiem nieźle im idzie), na horyzoncie majaczy MOBA, a gdzieś w odmętach pracują nad Tytanem.
 
Nars said:
Coś chyba drgnęło w Zamieci. Robią karciankę (wnoszą po liczbie gameplayów z bety na tubie, całkiem nieźle im idzie), na horyzoncie majaczy MOBA, a gdzieś w odmętach pracują nad Tytanem.

A Tytana już chyba raz usunęli, bo zmieniła się wizja... Czy coś pomieszałem? :D
 
Wcześniejsze wypowiedzi Napoleona o nowych forumowiczach przelały u mnie "pałę goryczy". Już od dłuższego czasu obserwuję jakie relacje zachodzą między świeżymi, a starymi forumowiczami. W moich oczach stworzył się krąg wzajemnej adoraci użytkowników "wyjadaczy". Dyskutują o pierdołach (jak większość, bo posucha w kwestii newsów), ale gdy odezwie się ktoś nowy nawet z dobrym pomysłem, ideą od razu go krytykują wytykają jego niewiedzę i szybko wykluczają go z dyskusju, a temat jaki był taki jest, nie rozwija i nie rozszerza o nowe idee i dyskutantów.
Wytykanie komuś (nie wprost, ale przez ton wypowiedzi), że ma mało postów i się nie zna, bo wiedźminem zainteresował się później, lub jest niepenoletni (sądzę że niektórzy znani użytkownicy nie mieli 18 gdy grali po raz pierwszy w W1, a teraz atakują innych) uważam za wywyższanie się. Gołym okiem widać, że wiele osób siedzi na forum 24h/dobę i komentują wszystko jak leci, często byleby nabić posta i zgarnąć orena (minusując przy tym wszystko co odbiega od ich "idealnych" wizji). Ja jeśli chcę podyskutować to idę do przyjaciela lub dziewczyny, a nie spamuje tematy (tak, bo wg mnie wielu pro użytkowników to spamerzy).
Kiedyś tak nie było, bo wszyscy byli w miarę nowi, a teraz różnica wynosi ponad 6 lat (plus czas oczekiwania na W1 i nawet czas jaki miną od premier poszczególnych tomów sagi). Teraz aż boję się odezwać, co i tak czynię rzadko, bo nie sądzę żeby obchodziło was moje zdanie. Piszę jeśli potrzebuję pomocy, rady lub jeśli ja mogę komuś pomóc. Biorę też udział w konkursach, bo spędziłem dużo czasu w uniwersum i na kompletowaniu kolekcji wiedźmińskiej i nikt mi nie powie, że mając mniej niż sto postów nie jestem true fanem.
Powinniście być wzorem do naśladowania i oredownikami tego forum, bo to wy jesteście jego kręgosłupem i o was, oraz waszych kolorowych awatarach myślę gdy wchodzę na forum.
Rzekłem.
PS. Jeśli popełniłem jakiś błąd to proszę mnie nie zjadać jak macie to w zwyczaju, bo ciężko pisze się na telefonie.
 
ynterono said:
PS. Jeśli popełniłem jakiś błąd to proszę mnie nie zjadać jak macie to w zwyczaju, bo ciężko pisze się na telefonie.
Ale mówisz prawdę. Niektórzy przesadzają ostro w tym kierunku.

Tylko nie wiem, czemu od razu piszesz o "starych wyjadaczach", tak jakby to wszyscy z nich (nas? xD) byli temu winni. Z tego, co zauważyłem, to tylko nikłej części odbija czasem szajba i popuszczają za bardzo wodze fantazji.

Chyba, że masz na myśli też grammar nazi, to wtedy ten % userów rośnie :p
 
ynterono said:

Po pierwsze jutro dam Orena, bo się zgadzam - czy jestem Spamerem? Czasem na pewno. I widzę, że się źle zrozumieliśmy - nie chodziło mi o użytkowników którzy są tu nowi ale są aktywni czy też o takich którzy są długo ale piszą rzadko (byle z sensem) tylko o takich którzy zakładają konta by wziąć udział w konkursie, a później zapominają o forum. Ja tu żadnego Kółka Wzajemnej Adoracji nie widzę, ale chyba jasnym jest, że jeśli, że tak się wyrażę znamy się od paru lat to lepiej się dogadujemy ze sobą niż z kimś kto się pojawił przed chwilą - trochę się już poznaliśmy i to urok tego Community - właśnie to zgranie, a i My nie jesteśmy bezkarni - za spam paru stałych bywalców sprzed paru lat dostało bany (czy coś mi się pokićkało?). Sam jestem często ostrzegany i podejrzewam, że niedługo mogę dostać bana jeśli będę wypowiadał się w nieodpowiednim tonie do innych osób czego staram się nie robić. Przepraszam za ten post ale chciałem wyjaśnić sytuację.
 
3up, masz rację, choć niekoniecznie chodzi tu o tych starych wyjadaczy. Wystarczy spojrzeć co się dzieje jak ktoś nowy założy nowy temat. Lustracja taka, że strach się bać.
 
NapoleonPL said:
Ale to na wszystkich forach tak jest, że jak jakiś konkurs, to się pojawiają nowe konta. Temu nie zaradzisz. Z drugiej strony świadczy to jednak o dużym zainteresowaniu tym konkursem.

A co do Twoich postów - czasem lepiej nie napisać tego, co chcesz. Przynajmniej święty spokój się będzie mieć :p

@Booraz
Czyli co? Jak gość jest nowy, to żadne zasady obowiązujące na forum mają nie dotyczyć go?
 
ser-ekxD said:
Ale to na wszystkich forach tak jest, że jak jakiś konkurs, to się pojawiają nowe konta. Temu nie zaradzisz. Z drugiej strony świadczy to jednak o dużym zainteresowaniu tym konkursem.

A co do Twoich postów - czasem lepiej nie napisać tego, co chcesz. Przynajmniej święty spokój się będzie mieć :p/>


Dlatego od razu zauważyłem, że to tendencja na większości forów... A co do drugiej części to Ciebie też dotyczy. :p
 
Top Bottom