Alternatywna wersja utworu muzycznego z ''Zabójcy Potworów'' dostępna do pobrania!

+
Alternatywna wersja utworu muzycznego z ''Zabójcy Potworów'' dostępna do pobrania!



Zachęcamy do pobrania alternatywnej wersji utworu muzycznego, ktry nie znalazł się w opublikowanej w zeszłym tygodniu, ostatecznej wersji zwiastuna Zabjca Potworw. Motyw został skomponowany przez Adama Skorupę i rżni się od oryginalnej melodii przede wszystkim dłuższą sekcją wokalną. Plik w formacie .mp3 możecie pobrać stąd. Co sądzicie? Czy ta wersja lepiej pasowałaby do filmu?
 
Muzyczka naprawdę dobra , pokusiłbym się o stwierdzenie ,że nawet lepsza niż orginalna , czuć ten klimat starodawnej polski ;)
 
Działa :) wcześniej pobierałem wersje wav a tam klikałem na czarne tło i działało a tu nie chce. Wielkie dzięki :)
 
AndersonSilva said:
Również świetne, przypomniało mi Hobbita :p/>

Też miałem takie skojarzenia...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=7tOo2OMUhB8[/media]
 
1:50 zaczyna się fragment tematu z oryginalnego Wiedźmina śpiewany przez chór. Bardzo chciałbym usłyszeć cały temat z W1 zaśpiewany właśnie w tej aranżacji bo ten krótki fragmencik brzmi niesamowicie.
 
Ureus said:
Moim zdaniem wersja Adama Skorupy jest lepsza.Wokal dodaje tajemniczości utworowi.
Zdaje się, że obydwie wersje są skomponowane przez Adama Skorupę.
 
Ureus said:
Moim zdaniem wersja Adama Skorupy jest lepsza.Wokal dodaje tajemniczości utworowi.

Ale oba utwory (CGI i udostępniony dzisiaj) skomponował właśnie A.Skorupa. Ten różni się właśnie fragmentem śpiewanym.
Dobrze wiedzieć,że to Hen llinge-dzięki Torpeda. ;)
 
Muzyczka bardzo fajna. Jednak dobrze, że wybrali tamtą. Jakoś chyba tak lepiej dla dialogów, gdy nie ma w muzyce wyrazistego wokalu.
 
Wersja bardzo klimatyczna. Bardzo Mi się podoba. Do słuchania lepsza niż użyta w filmiku.
Jednak do filmiku Moim zdaniem ta wersja, którą wykorzystano pasuje bardziej.
 
Mi osobiście wokal nie pasuje do trailera. Ale to mój gust

Oczywiście jak zawsze muzyka na poziomie;)
 
Top Bottom