Puzzle z Wiedźminem od cdp.pl

+
Dostałem, o tym, dzisiaj "spama" od cdp.pl ...

Czy puzzle z Triss będą miały jakąś kategorię wiekową? ;)

P.S. Może kupię siostrzeńcowi na urodziny. Lubi układać, ale ma dopiero pięć lat więc Triss nie dostanie :p .
 
IwaN said:
Dostałem, o tym, dzisiaj "spama" od cdp.pl /> ...

Czy puzzle z Triss będą miały jakąś kategorię wiekową? ;)/>

P.S. Może kupię siostrzeńcowi na urodziny. Lubi układać, ale ma dopiero pięć lat więc Triss nie dostanie :p/> .


Gdzieś czytałem, że puzzle nie są dla dzieci ale nie wiem czy to umowne czy prawnie uregulowane będzie.
 
zi3lona said:
Puzzle z Triss to przejaw skandalicznej asymetrii. Poproszę coś równie smacznego z Geraltem/Iorwethem/Rochem ;P

Przypomniała mi się zabawna historia zasłyszana na wykładzie z Psychologii (tak tak, na uczelni technicznej też musimy odbębnić takie przedmioty) dotycząca pierwszego polskiego wydania Conana.

W tamtych czasach (PRL) nie było czegoś takiego jak "polska szkoła rysowania okładek". Z tego względu gdy zapadła decyzja o wydaniu przygód barbarzyńcy z ładnym obrazkiem z przodu, nikt nie chciał podjąć się zadania - bo nie wiadomo było, jak się za to zabrać. W końcu wymyślono rozwiązanie...

Cóż - wzięto zdjęcie pana z czasopism dla dorosłych, który trzymał się za pewną część ciała. Następnie całość przerysowano i delikatnie przerobiono tak, że na okładce widniał mężczyzna trzymający miecz na wysokości bioder.

Niestety, nie mogę sie dokopać w googlu do owej okładki. 2-3 lata temu nie było to problemem, teraz ciężko przebić się przez wyniki związane z niedawną premierą filmu "Conan 3D".

Wracając do tematu - czy podobne puzzle z Geraltem byłyby dla ciebie odpowiednie? :D
 
kptwlodzimierz said:
Niestety, nie mogę sie dokopać w googlu do owej okładki.
To?


Co do puzzli - ładne kilka lat już nie układałem nic, ale kurcze chyba się to zmieni :p
 
MM360 said:
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Marcinie, czy to jest ten papierowy wiedźmiński produkt, o którym wspominał prezes Kiciński w czasie konferencji?
 
Jestem pewien, że gdzieś przy okazji informacji o puzzlach czytałem, że ma się też ukazać papierowa gra w wiedźmińskim uniwersum. Niestety jakoś teraz nie mogę tego newsa nigdzie odnaleźć :(.
 
Wiesz Vojtas, to na pewno jest ten produkt. Jeśli zaś chodzi o papierowego wiedźmina, to przy okazji premiery pierwszej części w sklepach dało się znaleźć "Wiedźmin: przygodowa gra karciana", teraz dostępne są już raczej tylko zwykłe karty do gry z wiedźmińskimi grafikami firmy Piatnik.

Zastanawiam się co to za unikalny klucz na tych puzzlach...
 
MM360 said:
Dobre pytanie;)

More info soon :D (GOP)

MM360 said:
Puzzle może i fajne, ale osobiście liczyłem na to że 'grą bez prądu' okaże się 'gra bez prądu' :p/> Karcianka, planszówka, cokolwiek, a tu puzzle. No chyba że to tylko jeden z produktów i coś jeszcze wyjdzie ;)/>

Kredki i flamastry z Wiedźmińskimi postaciami :D
 
Puzzle może i fajne, ale osobiście liczyłem na to że 'grą bez prądu' okaże się 'gra bez prądu' :p Karcianka, planszówka, cokolwiek, a tu puzzle. No chyba że to tylko jeden z produktów i coś jeszcze wyjdzie ;)
 
MM360 said:
Dobre pytanie;)

A na dobre pytanie powinna być dobra odpowiedź... No wiesz moja armia Spanieli czeka na komendę ataku, a takie potrafią buty zniszczyć... Nie chcesz się o tym przekonać, uwierz!
 
Vojtas said:
Marcinie, czy to jest ten papierowy wiedźmiński produkt, o którym wspominał prezes Kiciński w czasie konferencji?
Nie mam takiej wiedzy jak Marcin o tym co się w CDPie dzieje i nie potrafię napisać soon na 50 sposobów, ale (dlatego) odpowiem Ci, że - nie.

Zarząd CD PROJEKT przyjął aktualizację strategii na lata 2013-2016. W zakresie produkcji gier spółka podtrzymuje, że wprowadzi na rynek dwie nowe, duże gry. Będą to „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz „Cyberpunk 2077”. Dodatkowo planowane są jeszcze premiery dwóch „mniejszych”, ale topowych jakościowo gier, które mają wspierać jedną z linii produktowych. Co więcej, jeszcze w 2013 r., odbędzie się premiera „dużej” niekomputerowej gry wykorzystującej markę „Wiedźmin”. Zostanie ona wydana przez CD PROJEKT na wszystkich ważnych, światowych rynkach.

Ciekawe plany przedstawiła spółka CDP.pl, która zapowiada pozyskanie nowych partnerów handlowych oraz wprowadzenie nowej kategorii produktów na uruchomionej niedawno platformie cyfrowej dystrybucji. W kategorii gier karcianych i planszowych spółka zapowiada dalszy rozwój oraz wprowadzenie nowej linii produktów własnych.

źródło: http://cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,1858

Tak więc, CDP RED tworzy grę (słowo klucz) bez prądu, a cdp.pl uruchamia nową linię produktów własnych w tejże kategorii - kolekcjonerskie puzzle z obrazkami z gier.
 
Top Bottom