Nowa produkcja Broken Pixels: Wiedźmiński Rap

+
Nowa produkcja Broken Pixels: Wiedźmiński Rap



Zapraszamy do oglądania nowego filmu wyprodukowanego przez załogę Broken Pixels, wyjaśniającego dlaczego Geralt jest gościem, ktrego nie tylko można, ale należy szanować. Materiał możecie obejrzeć tutaj.
 
DarkSaskia said:
Nie bardzo lubie rap ale to było całkiem,całkiem:)Bardzo fajny tekst.

No ja też za rapem nie przepadam, ale jak coś dobrego - to posłucham, a tu jest coś właśnie takiego.
 
Nie mój typ muzyki ale zawsze z tekstu pośmiać się (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) można :).
I należy pamiętać iż powstawanie tego typu rzeczy dowodzi o popularności marki z czego trzeba się cieszyć.
 
Jak chyba większość tutejszej kompanii wole inne gatunki muzyki. Ale tekst świetny i nieźle ...zaśpiewane. :D
 
Mi akurat średnio się podoba ;) Ale najważniejsze jest to że ludzie jeszcze pamiętają o naszej grze ;)
 
Świetny kawałek. Fajnie się tego słucha i... ogląda .
Ja dzielę muzykę tylko na trzy gatunki:
1. Dobra (niezależnie od okoliczności)
2. Dobra (zależnie od okoliczności)
3. Zła (niezależnie od okoliczności)
Edit:
@down Dzięki
 
słabe, bardzo słabe, nie pasuje do tej gry, do tej gry pasuje bardziej metal / rock a nie coś takiego...
 
Genialne, naprawdę genialne!

Żartowałem. To coś jest gorzej niż kiepskie. Rap nie pasuje do tej gry.
 
Dobre. Nawet bardzo dobre. Oby więcej takich dzieł.
@Gadzior2012 Według mnie właśnie rock i wszelkie odmiany metalu nie pasują do Wiedźmina.
 
@up, a proszę, wytłumacz mi, Sheladin, co mają oznaczać te spojlery w spojlerach? :confused:

Według mnie właśnie rock i wszelkie odmiany metalu nie pasują do Wiedźmina.
A według mnie - pasują jak ulał, ale trzeba odpowiednio wpasować się w te formy muzyczne. Wychodzi to czasem lepiej, czasem gorzej, ale rock i pochodne - do wiedźmińskiego klimatu pasują idealnie. Dodałbym tu jeszcze folk, bądź muzykę inspirowaną twórczością etniczną (muzyka Grzegorza Ciechowskiego).
 
robert70r said:
@up, a proszę, wytłumacz mi, Sheladin, co mają oznaczać te spojlery w spojlerach? :confused:

Zapewne sprawdzenie kiedy się poddasz i ile razy klikniesz ;)...
 
@robert70r Wszystko rozbija się o gust muzyczny. Osobiście metalu nie znoszę (tak wiem zaraz zostanę zlinczowany). Za to rap uwielbiam (teraz to już w ogóle widły i kosy pójdą w ruch). Oczywiście nie mówię o takim odpadzie jak Firma czy reszta nurtu "gimgangsta".
 
hehe, ze spoilerami to żeś dowalił :)

Ogólnie właśnie hh to moja muzyka, rap można stworzyć dosłownie o wszystkim, to nie prawda, że hip hop to tylko muzyka ulicy itd. Rap niesie ze sobą przesłanie (najczęściej) i najczęściej dobre.

Dobrze, że coś
 
IwaN said:
I należy pamiętać iż powstawanie tego typu rzeczy dowodzi o popularności marki z czego trzeba się cieszyć.
Owszem. Może jednak przy W3 doczekamy się tego typu realizacji. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI
 
Niezłe naprawdę tylko tłumaczenie jakby było

post #2:

Gadzior2012 said:
słabe, bardzo słabe, nie pasuje do tej gry, do tej gry pasuje bardziej metal / rock a nie coś takiego...
Zgadzam sie Vader byłby dobry ale To też jest dobre Rap bardziej by pasował do Cyberpunka

Po raz kolejny przypominamy o istnieniu opcji "edytuj" (zamiast pisania posta pod postem), a także o czymś takim jak interpunkcja i czytelność wypowiedzi. Proszę sobie notorycznie nie grabić, bo może się to źle skończyć...
Scalam.
Szypek
 
Nie lubię tego gatunku muzyki, to nie moje klimaty, ale dla Wiedźmina zrobiłem wyjątek i przesłuchałem cały utwór, ale oceniać go nie będę.
Ale cieszę się, że Wiedźmin jest w centrum zainteresowania i takie utwory powstają. Czekam na następne fanowskie produkcje.
 
Top Bottom