CD Projekt RED rekrutuje!

+
CD Projekt RED rekrutuje!



CD Projekt RED rekrutuje! Poszukujemy utalentowanych pasjonatw, ktrzy chcieliby zasilić nasz zespł i wspłtworzyć z nami nowe, niezwykle ciekawe projekty. Jeżeli chciałbyś wykorzystać swj talent do pracy nad grami, w ktre sam chciałbyś zagrać, dołącz do nas już dziś! Wejdź na stronę naszego studia i zapoznaj się z najnowszymi ofertami pracy być może szukamy właśnie Ciebie!
 
magister58 said:
nieżle możę śię załapie tester najlepsza posada
Z takim stylem pisania to możesz zostać co najwyżej testerem zabawek kinder niespodzianki.
 
Letho67 said:
To spytaj klocucha12 to cie zatrudni juz zrecenzował Wiedzmina2
Owszem, ale Wicher 2 średnio mu się podobał. Grafika fajna, ale za dużo gadania, trzeba przewijać i na początku jakaś baba goła. |
 
Vojtasass said:
Owszem, ale Wicher 2 średnio mu się podobał. Grafika fajna, ale za dużo gadania, trzeba przewijać i na początku jakaś baba goła. |
HAAHAH ćien szarbobyla no a potem grafika się nie rózni nic taka sama jak w Wiedzminie1 poziom trudności za łatwy a grał na (łatwym)
 
Czy tylko u mnie nie działa przycisk "apply for this job"?
W opisie quest designer'a nie znalazłem informacji na temat języka, w którym powstają zadania (angielski/ polski).
Termin rekrutacji jest w jakiś sposób określony?
 

Koxus

Forum regular
ciekawe...

...może kiedyś skorzystam z tej propozycji, póki co mam pytanie. A mianowicie to w jakim programie graficznym obrabiacie te "growe elementy"(blender, 3DS max itp.)
 
InCD said:
A mianowicie to w jakim programie graficznym obrabiacie te "growe elementy"(blender, 3DS max itp.)

REDzi (jak i wielu innych twórców) modelują/rzeźbią modele w programie ZBrush (tak zauważyłem), a modele wykonują albo w wspomnianym wcześniej programie lub w 3DS Max lub Maya (te programy są najbardziej popularne).
 
Duszarz said:
W opisie quest designer'a nie znalazłem informacji na temat języka, w którym powstają zadania (angielski/ polski).
Termin rekrutacji jest w jakiś sposób określony?
Musisz znać oba, by bez zgrzytów komunikować się ze wszystkimi osobami w studiu. Większość designerów to wciąż Polacy ;)
 
Ja dzisiaj zacząłem swoją karierę jako programista... może jak zdobędę trochę doświadczenia to się zgłoszę :p bo wy macie pinpong i bilard... my tylko piłkarzyki :p
 
Letho67 said:
Najlepszy to tester testuje wersje beta mówi jakie sa błendy co i jak poprawić
Jeżeli myślisz, że tak wygląda praca testera, to gratuluję bardzo...
 
Letho67 said:
Najlepszy to tester testuje wersje beta mówi jakie sa błendy co i jak poprawić

W 10 wyrazie jest błąd, należy zmienić "en" na "ę". Czy mogę już zostać testerem? ;]
 
Top Bottom