Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Wracając do artu Tatiany - w opisie napisała, że jest to "ADULT Ciri", więc ta specjalnie jest taka "stara". Może niekoniecznie taką chciałabym ją zobaczyć w W3, ale nie zmienia to faktu, że ładniejszej jeszcze nie widziałam (ha, bo REDzi nam swojej nie pokazali!). Chociaż ja nie zwracam uwagi za bardzo na proporcje itp (po prostu się nie znam), może dlatego mi się podoba. ;)
 
Proporcje być może zachwiała dlatego,że przedstawiła ją dynamicznie. I znacznie lepiej wygląda szkic tej pracy, ponieważ tam [idąc za całym ciałem] również przechyliła jej delikatnie głowę. W finalnej wersji jakby to trochę zatarła, dlatego dysproporcja jest jeszcze bardziej widoczna. :)
Mimo wszystko cenię jej wizje dotyczące świata Wiedźmina,bo niektóre są naprawdę niesamowite. :) No i włosy maluje najlepiej na świecie..
 
No, to trochę tłumaczy. Myślałem, że to miała być Ciri "teraźniejsza," czyli z okresu akcji gier lub sagi.
 
Adult tłumaczy się jako "dorosły". Dwudziestoparoletnia Ciri z W3 chyba się łapie?
 
Umie ktoś powiedzieć, jaką techniką jest wykonany ten art? Najpierw myślałam, że to digital painting, ale teraz widzę, że miejscami wygląda to jak malowane akwarelami... Chyba, że taki efekt w dp też da się uzyskać?
 
@Myszoskoczka
Podejrzewam,że jest to Wacom intous 4 + Photoshop cs5. :)
Bo w ten sposób Tanya tworzy większość swoich prac.
 
To te tablety takie rzeczy potrafią? Łojezu. :p
(Już miałam pytać, czy sama też coś tworzysz, że tak umiesz rozpoznawać. ;) )
 
O takich nowinkach do malowania to czytam,bo PS to ja nigdy nie ogarnę.:)
Sama tylko ołóweczek/akryle/gips. ;)
 
Z facebooka:
 
Vernon wzywajacy Ves. Technicznie wyglada bardzo dobrze. To jest rysowane recznie czy komputer mial tu swoje do powiedzenia?
 
Yennefer by YamaO.



Muszę przyznać, że w ciepłym świetle świec Yen wygląda zjawiskowo, nawet mimo braku niesfornych loków. :) No i w końcu na szyi gwiazda, która mi się podoba.
 
Aj tam, nie psuj. Całe wyobrażenie jest dla mnie bardzo dobre.

Ale tak w ogóle, była czarodziejką. A art może przedstawiać Yen w takim stanie, w jakim wjeżdżała do Gors Velen.
 
Top Bottom