Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

+
maciekw said:
- Kopia zapasowa na GOG.com (w sumie nigdy o to nie prosiłem, nawet nie pomyślałem, że może mi się to do czegoś przydać, ale skoro dają taką możliwość? Super! - Tylko jaki był adres tej strony?)

http://www.gog.com/en/page/witcherbackup

Jeżeli się spóźniłem i już miałeś adres to sorry. A co do konferencji, było fajnie, można było obejrzeć dogłębniej nową lokację, ta darmowa kopia zapasowa W2 na gog.com też mi się przyda. Ogólnie ekstra. No i Fallout - nie ma na co narzekać.
 
Do wszystkich, którym konferencja umknęła - jutro będzie dostępmy cały materiał, oczywiście w HD :)
Poza tym pojawi się tez pełna wersja tego sześciominutowego zwiastuna, pokazanego w wersji jednominutowej na konferencji.
 
GOG nie działa, wrrr... No cóż, jeszcze nie są przygotowani na gwałtowne skoki popularności. Steam deja vu, ilekroć są promocje, tudzież głośna premiera.
 
Narsereg said:
Udało mi się "zakupić" Fallouta na gogu, gorzej ze ściąganie.

Generalnie nie jest źle i chciałbym aby więcej firm, mnie tak rozczarowywało, jak CDPR. :]

Ech, może za słabo wyrażam swoją wdzięczność. :p Pewnie, backup rewelacyjnej gry to rzecz chwalebna i godna układania pieśni w czasach, w jakich nam, graczom przyszło żyć. Chodziło mi raczej o to, że nie jestem taki pewien, czy (cudowny) pierwszy Wiesiek na Maca i interaktywny komiks były warte zapowiadania zapowiedzi zapowiedzi. Niemniej, raz jeszcze - kocham Was, Redzi, jesteście #1.
 
IwaN said:
No... FALLOUT idzie :).
3 minuty i 20 sekund (wiwat internet 30Mb/s ).

Czy ja już wspominałam, co o Tobie myślę? XD

Kopia zapasowa Wieśka ściągałaby mi się osiem lat. Dziękuję, postoję. Chyba, że w pracy się uda, to wykorzystam znajomości w IT. :p

Mac to dla mnie taki samochód, a o komputerze wiem tylko tyle, że można kupić w fajnych kolorkach.

Jabłuszka są astronomicznie drogie, jak ktoś w telefonie potrzebuje tylko funkcję "odbierz" i "rozłącz", a tablety traktuje jak niezidentyfikowane obiekty leżące... na półce sklepowej. XD Ale mam znajomego z iphonem, to sobie poczytam przynajmniej.

Jednym słowem, zachwycona nie jestem. :p

Ale kocham Płotkę! XD

Dołączam się do przedmówcy. Kocham REDów! Chętnie też zapłacę raz jeszcze za W2, bo mój fetysz pudełkowy nie zniesie niezaspokojonych fantazji nt posiadania EE. XD
 
Na otarcie łez chce jakieś fajne tapety z edycji rozszerzonej, może być ten plakat z płonącą głową wilka.
 
Niestety nie miałem możliwości oglądania konferencji.

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy była mowa o pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC, albo chociaż pudełkowej aktualizacji?
 
Chodziło mi raczej o to, że nie jestem taki pewien, czy (cudowny) pierwszy Wiesiek na Maca i interaktywny komiks były warte zapowiadania zapowiedzi zapowiedzi.
Nie były.

Najbardziej zaszokowały mnie wieści z gog.com. Assasins Creed DRM free!? Koniec świata w 2012 faktycznie nastał, piątego kwietnia.

@Jetix1
Było nawet pokazane pudełko edycji na PC;) ale jakoś wyjątkowo bogata ta wersja nie jest.
 
pag-r said:
Bada jest zbyt niszowym systemem, tak jak teraz symbian (bodajże wersja 'Anna') więc jeśli nie zrobi tego jakiś geek raczej wątpię. Chyba, że bada używa Javy to wtedy pewnie jest łatwiej.

Bada nie ma nic przeciwko Javie. :)
 
A na forum ponad pół K czytających łącznie - no i o tym właśnie mówiłam: w fanach największa siła.
 
Jetix1 said:
Niestety nie miałem możliwości oglądania konferencji.

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy była mowa o pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC, albo chociaż pudełkowej aktualizacji?
Będzie pudełkowa edycja, okladka i zawartość identyczna z xboksową, natomiast nie powiedziano nic o apdejcie pudełkowym więc można mniemać, że nie zostanei wydany.

@Kielek486:

Prawda.
 
konferencji nie oglądałem ale zastanawiam się jak ja pobiorę tą łatkę z prędkością 1MB....
trochę zawiodłem się na tej konferencji....
a Fallouta nie chce mi się pobierać ...
 
Vojtasass said:
GOG nie działa, wrrr... No cóż, jeszcze nie są przygotowani na gwałtowne skoki popularności. Steam deja vu, ilekroć są promocje, tudzież głośna premiera.
Za którymś razem pójdzie. Najpierw nie logowało, potem nie wczytywało. Ja już zalogowało, to fallouta nie wczytywało, następnie był obrazek i podpis, że niby planowana konserwcja. Jak Fallouta w końcu dodało, to nie wczytało mojej półki. Pojawił się obrazek (miś z kulą ziemska na barach) z podpisem, że niby za dużo osób jest. Po około 30 minutach poszło.
Vojtasass said:
Steam deja vu, ilekroć są promocje, tudzież głośna premiera.
Podczas przesilenia na Steamie gra raz się ściąga, a raz nie. A tutaj idzie około 500 kb/s. Czyli git.
Gog.com vs Steam - 1:0
 
Top Bottom