Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

+
Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00



Serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania naszej wiosennej konferencji, ktra odbędzie się już jutro o 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie serwisu Gamesradar oraz na naszym Facebooku (zakładka Ustream).
Poniżej znajduje się krtka zapowiedź tego, o czym będziemy mwić jutro:
- Premiera Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw na konsolę Xbox 360 oraz komputery PC
- Specjalna niespodzianka dla fanw Wiedźmina 2
- Garść ciekawych informacji związanych z drugą częścią naszej gry
- Pamiętajcie także, aby obejrzeć prezentację GOG.com, oni rwnież przygotowali na ten dzień coś specjalnego.
Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim.
 
- Specjalna niespodzianka dla fanów Wiedźmina 2

Ten punkt chyba ucina spekulacje, jakoby owa niespodzianka dotyczyła W1. Szkoda...
 
ja cały czas licze na choćby jakieś duże DLC do W2, gorzej jak ta niespodzianka to będzie port na ps3, które nikogo
 
Jakie kurde DLC?? 17 kwietnia zostanie wydana ER. A to wg mnie jakiekolwiek DLC wyklucza.
 
To nie będzie zapowiedź gry , to oznacza , DLC( lub co innego i zostanie upublicznione już po konferencji od razu ) tylko ciekawe czy to będzie płatne ... może muli w wieśku?!
 
O już nie mogę się doczekać szczególnie na niespodziankę.

@bassiunia
A kto stawia.
 
Ludzie. Ja myślę, że jeśli chcieliby coś jako DLC zrobić, to dodaliby to w ER, zamiast wydawać osobno DLC i ER. Ja bym się skłaniał ku jakiemuś D'jinni 2, czy coś xD
 
Uparliście się na tą niespodziankę, narysowaliście w swoich głowach obraz siebie samych z (w zależności od wizji powtarzanej przed snem zaznacz właściwe) DLC/Powrót BW/edytor/inne - tu wpisz; poparliście to szeregiem bardzo logicznie w Waszym mniemaniu brzmiących argumentów i będziecie ciężko załamani, jak dostaniecie coś fajnego, ale nie konkretnie to, co sobie wyimaginowaliście.

Dlatego właśnie uważam, że optymizm należy leczyć farmakologicznie i w odosobnieniu, żeby obiekt nie mógł roznosić zarazy. XD

@Ackus
A czyja to niespodzianka? :p
 
Popieram tutaj ser-eka, DLC odpada również moim zdaniem (z powodu argumentów których kolega użył w poście wyżej). Co do jednak tego, czym mogłaby być ta "specjalna niespodzianka", to nie mam żadnych pomysłów, a do owego edytora raczej podchodzę sceptycznie, bo jakby nie było, niewiele osób będzie korzystać z takiego narzędzia, ponieważ niewiele osób zna się na jego obsłudze. Takie jest moje zdanie.
 
ser-ek - może chodzić o jakiś trochę większy i płatny dodatek, a to już inne wydarzenie niż ER. ER swoją drogą, a później jakiś ciekawy (mam nadzieję) dodatek.
 
Dla mnie nieważne co to będzie czy jakieś mało prawdopodobne dlc czy cokolwiek innego i tak wiem że tej niespodzianki się będę cieszyć.
 
Ackus said:
Dla mnie nieważne co to będzie czy jakieś mało prawdopodobne dlc czy cokolwiek innego i tak wiem że tej niespodzianki się będę cieszyć.
No właśnie, ważne, że coś będzie :p Jak dla mnie mogłoby tego nawet nie być (nie bijcie). Byleby tylko ER spełniła pokładane w niej nadzieje.
 
nocny said:
ser-ek - może chodzić o jakiś trochę większy i płatny dodatek, a to już inne wydarzenie niż ER. ER swoją drogą, a później jakiś ciekawy (mam nadzieję) dodatek.
I polać koledze. Może jakieś wprowadzenie do trójki? (coś w stylu Arrival (czy jakoś tak) do ME2 (dla niewtajemniczonych był to "pomost" łączący fabułę dwójki i trójki)). Podróż Geralta do Nilfgardu aby uratować Yene? Ok... nazbyt się rozmarzyłem...

nocny said:
Poperam Sawu97 w tym, ze popiera ser-ka.

Kto popiera ser-ka - dawać orena xD

A kto nie popiera zabrać orena?:D


Edit: Przyznawać się kto mi ukradł orena? :( I tak drogi kolego/droga koleżanko wytropię więc przyznawać się!
 

Scani

Forum veteran
Jestem prawie pewny, że tą niespodzianką będzie jednak Wiedźmin 1 na komputery MAC. Oto co powiedział Adam Kiciński na forum dla inwestorów:

Jeszcze jedna rzecz: Proszę pamiętać, że Produktami (AAA, AA oraz A) nazywamy gry będące nowymi "jednostkami przychodowymi", co w niektórych przypadkach może oznaczać wersję na nową platformę, tak jak np. w przypadku Wiedźmina 2 na Xboxa 360.

Od razu dodam, że wyczekiwany, jutrzejszy Produkt A nie jest wersją na konsolę PS3. Nie jest też dodatkiem jak wielu spekulowało. Jest... to się okaże jutro po 19:00 ;) Zapraszam do oglądania konferencji na żywo np tu: www.facebook.com/thewitcher

a wcześniej:
PRODUKTY A - to mniejsze produkcje z planowaną jakością na poziomie średniej ocen powyżej 80% rozprowadzane głównie lub wyłącznie za pomocą elektronicznej dystrybucji przynajmniej na jedną platformę (PC/MAC/PS3/X360). Gry te charakteryzują się ograniczonymi budżetami produkcyjnymi oraz czasem produkcji do 2 lat i mają potencjał sprzedaży w całym cyklu życia w przedziale od 30 do 100 tys kopii.
 
NapoleonPL said:
Edit: Przyznawać się kto mi ukradł orena? :( I tak drogi kolego/droga koleżanko wytropię więc przyznawać się!
A dam ci orena, byś miał równowagę xD
 
Cokolwiek by to nie było należy się nie nastawiać na coś co akurat oczekujemy bo później można naprawdę się rozczarować więc lepiej potraktować to jako miłą niespodziankę.
 
Eee, ale mnie, jako fana W2, nie interesuje wersja na Maca. To ostatnia platforma, którą należałoby sobie zawracać gitarę. A zresztą, poczekajmy - jutro wieczorem będziemy wylewać żółć, jacy to jesteśmy rozczarowani. ;)
 
Top Bottom