Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

+
Wydaje mi się, że ta informacja nie jest jakąś tajemnicą. W tym wypadku brak informacji o pudełkowym updacie nie napawa optymizmem. 1GB ok (chociaż też wolałbym wersję pudełkową), ale 10GB? Trochę dużo.
 
Czy ktoś z Was wie, czy i gdzie można obejrzeć pełną retransmisję dzisiejszej konferencji?? Tak jak to miało miejsce w przypadku ostatniej - na Facebooku "leciały" powtórki na repeacie. Chodzi mi o jakieś źródło gdzie mógłbym ją w całości obejrzeć (jakiś streaming, YT, obojętne..).
 
Niech to szlak!

Będę musiał kupić pudełkową wersję gdyż 10gb limit mi nie zdzierży!

Szczególnie że wynosi 7,5 GB!
 
Dokładnie pudełkowe update to najlepsze rozwiązanie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie tego by za karzdym razem kiedy będę instalować grę będę musiał ściągać 10 GB z neta i do tego znają życie znowu coś z serwerami będzie się dziać.
 
Tylko powstaje pytanie.

Czy skoro płyty poszły już do tłoczni, a żadnej informacji o pudełkowym updacie na horyzoncie nie widać, to czy takowa wersja powstanie? Niezbyt logiczne wydaje mi się wysyłanie samych updatów do wypalania w późniejszym terminie.
 
50 MB to będzie katorga, a co dopiero 10GB.

Dla netu komórkowego, który ma swoje fochy i czasem się rozłącza "bo tak"... Nie do pobrania.

Powiedzcie mi, bo w pewnym momencie mi przysiadło, będzie można paczkę pre-download'nąć stąd? Czy tylko via launcher?
 
Ackus said:
Dokładnie pudełkowe update to najlepsze rozwiązanie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie tego by za karzdym razem kiedy będę instalować grę będę musiał ściągać 10 GB z neta i do tego znają życie znowu coś z serwerami będzie się dziać.
Nie musisz ;) Wystarczy raz. Tak samo jak z dotychczasowymi ulepszeniami które się znajdują w Moich dokumentach/Witcher2/Downloads i stamtąd wystarczy sobie skopiować i po każdorazowym instalowaniu skopiować na chwile żeby się zainstalowało po uruchomieniu gry i tyle. :D A miałem nadzieję na W3 haha :p

Ackus said:
50 MB to będzie katorga, a co dopiero 10GB.

Dla netu komórkowego, który ma swoje fochy i czasem się rozłącza "bo tak"... Nie do pobrania.

Powiedzcie mi, bo w pewnym momencie mi przysiadło, będzie można paczkę pre-download'nąć stąd? Czy tylko via launcher?

Mi się wydaje że update będzie udostępniony na gog.com bo oni tam mają ten program do ściągania plików i była też mowa że jak się połączenie z internetem rozłączy to się nic nie stanie. Mam nadzieję że to 95% będzie można sobie rozłożyć na całe te 6 dni.. bo po co tyle czasu żeby od razu nie ściągać tylko na raty... mam taką nadzieję.
 
genNighty said:
Tylko powstaje pytanie.

Czy skoro płyty poszły już do tłoczni, a żadnej informacji o pudełkowym updacie na horyzoncie nie widać, to czy takowa wersja powstanie? Niezbyt logiczne wydaje mi się wysyłanie samych updatów do wypalania w późniejszym terminie.


Może puścili i chcą nam zrobić niespodziankę? Jak nie, to sobie chyba trochę w stopę strzelili. Nie wszyscy mają szybkiego neta, niektórzy mają limity, są osoby, które nie mają internetu w ogóle, no i chyba najważniejsze ... nie da się nagrać 10 GB na jedną płytę (a może się da, ale ja o tym nie wiem?) więc jak puszczą to w jednym pliku będą musiał trzymać na dysku ogromnego patcha ... a nie daj Boże jakaś awaria systemu, albo gry się przytrafi i trzeba będzie to wszystko ściągać od nowa.
 
Konferencji nie mogłem oglądać dzięki fachowości największej polskiej firmy telekomunikacyjnej. 4MB Neostrada oznacza chyba, że mogę podzielić się 4MB transferu z resztą powiatu. Na szczęści na stancji mam szybki (2MB) internet więc nie będzie problemu z aktualizacją.

Z tego co wiedzę zapowiedzi nie są takie złe. Od kiedy zacząłem studiować stałem się wielkim fanem cyfrowych dystrybucji. Zawsze to mniej rzeczy do przenoszenia między mieszkaniami. Także zarówno W2 i Fallout za darmo na moim koncie na GoGu bardzie mnie ucieszyły. W1 na Maca to też fajna wiadomość potwierdza moją opinie, że iSprzęt jest 5 lat w tyle, za normalną elektroniką :p .
 
michalek12345 said:
a będzie można kupić pudełkowe update?

A przeczytaj posta nad Twoim :) Skoro wszyscy się zastanawiamy czy taka będzie, to raczej potwierdzenia (ani zaprzeczenia) nie ma.
 
@robert70r: nie wiem nie mam systemu Bada :). Dzwonie i pisze pod Androida, który też opiera się troche na Javie, więc jest do ogarnięcia.

A btw 5%. Kto mi może wytłumaczyć jakim cudem z 10GB 5% to 50MB? 0.05 X 10GB = 0.5GB. Pewnie udostępnią torrent, tak jak dystrybucje linuxa i pójdzię cyk-myk szybko i nic się nie stanie jeśli rozłączy połączenie:)
 
Wallace said:
To sobie chyba trochę w stopę strzelili. Nie wszyscy mają szybkiego neta, niektórzy mają limity, są osoby, które nie mają internetu w ogóle, no i chyba najważniejsze ... nie da się nagrać 10 GB na jedną płytę (a może się da, ale ja o tym nie wiem?) więc jak puszczą to w jednym pliku będą musiał trzymać na dysku ogromnego patcha ... a nie daj Boże jakaś awaria systemu, albo gry się przytrafi i trzeba będzie to wszystko ściągać od nowa.

Ja mam dysk zewnętrzny więc o miejsce nie problem. Hmmm.a nagrać można chyba tylko jak superuber spakujesz i licząc na to że kompresja obniży wagę pliku do tych 8.5 GB :)
 
Jezusie nazarejski co jutro umrzesz. Nienawidzę malkontenctwa. CDP daje wam dużo rzeczy za free a ktoś ma czelność narzekać. Sami sobie jesteście winni ze sobie obiecywaliście złote góry i troche mi za Was głupio ze czytam tego typu posty, że "znasmaczenie, zażenowanie, czy też niedosyt"

Brawo zespół REDów. Takich dobroci żaden inny deweloper w świecie zwyczajnie nie robi.

Jestem na tym forum 7 lat i chyba jeszcze się tak nie zeźliłem na współ-forumowiczów
Pozdrawiam
 
Narsereg said:
Udało mi się "zakupić" Fallouta na gogu, gorzej ze ściąganie.

Ja miałem to szczęście, że poszło gładko (poza jednym zawieszeniem po logowaniu).
 
http://polygamia.pl/Polygamia/12,95387,11492156,CD_Projekt__Wiedzmin_na_maka__interaktywny_komiks.html?bo=1

Na poly jest wywiadzik, w którym powiedziane zostało że tak powiem w pigułce to co było na konferencji. Jest wzmianka o małym downloaderku co to tej ogromnej paczki, więc jest szansa że kłopoty związane z przerywaniem połączenia podczas ściągania nie sprawią problemu.
 
pag-r said:
A btw 5%. Kto mi może wytłumaczyć jakim cudem z 10GB 5% to 50MB? 0.05 X 10GB = 0.5GB.
Tu nie o to chodzi. Widać że nie byłeś razem z nami tej pamiętnej nocy z 15 na 16 maja :p
 
Sawu97 said:
Tu nie o to chodzi. Widać że nie byłeś razem z nami tej pamiętnej nocy z 15 na 16 maja :p

He, he, he... a ja pamiętam te 50mb (które potem okazało się czymś mniejszym, ale dalej problematycznym).

Dla przypomnienia tych czasów.



I LINK do strony
 
A btw 5%. Kto mi może wytłumaczyć jakim cudem z 10GB 5% to 50MB? 0.05 X 10GB = 0.5GB


Historia w obrazkach:
http://50mb.pl/

Edit: Mój zapłon jak zwykle zawiódł.
Edit2: Im gra bardziej dopracowana, tym te obrazki bardziej bawią.
 
Top Bottom