Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Jak by Tomasz Bagiński dostał zlecenie na zrobienie całego filmu o wiedźminie (całą saga), oczywiscie musiało by przy tym pewnie pracować , nie 40 osób ale 150 albo i więcej i ile pieniędzy musiało by być ( pewnie połowa budżetu wiedźmina 2)
 
Aha, a żeby uciąć wszelkie spekulacje na temat tego, że głowa w śnie Letho należała do Foltesta, wrzucam wam ten screen z rozmowy Letho z Iorwethem:



Jak widzicie, lilia na koronie jest, mimo że głowa bez wątpienia należy do Demawenda. Po prostu REDzi najwyraźniej dysponowali jedynie takim modelem korony, nie robili jej specjalnie dla Demawenda ;P

Gower said:
Trochę mnie rażą komentarze o tym, jak "rozwinęli" się ludzie z Platige Image. Produkcje na zlecenie (reklamy, trailery) to tylko jeden z obszarów działalności tego zespołu. Intro do W2 jest świetne, to prawda, ale Paths of Hate na przykład ma jakość nieporównywalnie większą:) Nie można więc oceniać pracy studia przez dwa zlecone projekty.
Ja tylko porównuję z tym, co widzieliśmy w intrze i outrze poprzedniego Wiedźmina (oraz intrze RotWWa), które zdecydowanie gorzej wyglądały, do innych reklam czy trailerów się nie odnoszę ;P Więc jeśli to intro wygląda lepiej i PI się nie rozwinęło to co, CDPR zapłacił więcej za dokładniejszą robotę? ;P
 
Nie żebym polecał sklep konkurencji, ale CENEGA MUVE oferuje darmową wysyłkę Wieśka na Xa :p

http://muve.pl/xbox-360/akcja/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-x360-pl-ed-rozszerzona-kurier-gratis/1650
 
@Hostile
Chodzi mi o to, że progress zespołu powinno się oceniać na podstawie ich twórczości własnej (jak na przykład zeszłoroczne Paths of Hate), a nie na podstawie dzieł zamawianych. W tych bowiem często o jakości decydują sprawy inne niż umiejętności - np goniące terminy:p
 
Gower said:
Intro do W2 jest świetne, to prawda, ale Paths of Hate na przykład ma jakość nieporównywalnie większą:)

Czy nieporównywalnie, nie jestem pewien, ale co prawda to prawda - Paths of Hate jest genialny.
 
n3k said:
twórcy intra - na prezydentów :D

Letho na prezydenta ;)...


@Hostile, Foltestowi nikt głowy nie ucinał, a Demawenda widzieliśmy skracanego o główkę w X-Boxowym intrze. No chyba, że to "pozbawienie głowy" jest jakoby "symboliczne", a nie dosłowne (jak to we snach bywa).
 
IwaN said:
Letho na prezydenta ;)...


@Hostile, Foltestowi nikt głowy nie ucinał, a Demawenda widzieliśmy skracanego o główkę w X-Boxowym intrze. No chyba, że to "pozbawienie głowy" jest jakoby "symboliczne", a nie dosłowne (jak to we snach bywa).
No to ja wiem, ale parę stron wcześniej pojawiła się teoria, że ta głowa ze snu Letho przedstawiała jego marzenie o pozbawieniu głowy władcy Temerii... ;P
 
Dywagujecie na temat tej głowy chyba 2 strony. Może dla odmiany porozmawiamy o czymś ciekawszym :) Np. Co Adam planuje z Redami w kwestii wersji PC'towej, mówił to w wywiadzie o ER W2 na gram.pl :)

P.S Musicie co post wspominać np. Xboxowe Intro, Xboxowy filmik, Xboxowe dodatki. Stajecie się monotematyczni :)
 
Oba wydania konsolowe przypominają EK i Edycję Specjalną z PC, nawet ceny zbliżone ;) Bardzo konkurencyjne ceny spowodowane są zapewne prawie rocznym opóźnieniem w stosunku do premiery PC ale i tak duże brawa! Bardzo bogate wydanie za dobrą cenę staje się już standardem dla marki Wiedźmin i CDProjekt :) Szkoda, że takiej okładki nie miał artbook z PC i zamiast nieszczęsnej głowy Geralta nie dano takiego medalionu! Chyba trzeba będzie zakupić Mroczną Edycję i dokupic do niej Xboxa ;) Widać jednak po obrazkach z konsolowej wersji, że grafika choć ładna to jednak nie to samo co na PC, Geralt jakby młodszy i jaśniejszy. :D Cieszy, że rozszerzona zawartość będzie dostępna na PC jako bezpłatny dodatek Brawo REDzi!
 
Ciekawe informacje (nawet bardzo ciekawe):

http://media2.pl/technologie/88190-Wiedzmin-2-na-Xbox-360-w-kwietniu,-Baginski-rezyserem-intro-wideo.html
 
Przeczytałem, Platine Image jest dobre, ale i oni mieli kłopoty z zrobieniem intra. Ale udało się i mamy zajefajne intro :)

P.S Ten idiota pod artykułem z PS3 wyskoczył, tylko ludzi denerwuje. PS3 to szmelc na złom :)
 
warzoch said:
P.S Ten idiota pod artykułem z PS3 wyskoczył, tylko ludzi denerwuje. PS3 to szmelc na złom :)
Mój brat ma PS3, to dobra konsola, proszę się od niej szanownie odpierdzielić ;P
 
Hostile said:
/ciach - tu był cytat o głowie Demawenda.

No tego też zapomniałem zauważyć. Dzięki - czyli jednak dobrze myślałem na początku, że głowa we śnie Letho to była głowa Demawenda.

Dywagujecie na temat tej głowy chyba 2 strony. Może dla odmiany porozmawiamy o czymś ciekawszym :) Np. Co Adam planuje z Redami w kwestii wersji PC'towej, mówił to w wywiadzie o ER W2 na gram.pl :)

Forum chyba jest po to by dyskutować na tematy wszelakie, prawda? Poza tym temat został poruszony przez jednego użytkownika i chciało się pociągnąć ten temat, dowiedzieć się co nieco na temat głowy króla Aedirn z feralną liliową koroną. :D

A może... Kto chciałby DLC po tytułem "The Path of Letho", w którym obserwowalibyśmy (i kontrolowalibyśmy ;P) działania Letho podczas czasu akcji Wiedźmina 2? Ręka w górę! Ja! Ja! JA! ;P xD

Tak samo popieram jak nick stone. Chciałbym też zobaczyć jak to było z tymi zabójstwami, z perspektywy Letho.

PS: Rozumiem, że ten kawałek muzyczny w intrze zawdzięczamy duetowi Adam Skorupa & Krzysztof Wierzynkiewicz? Bo jest prześwietny.
 
Kereth said:
Tak samo popieram jak nick stone. Chciałbym też zobaczyć jak to było z tymi zabójstwami, z perspektywy Letho.
Dodam jeszcze, że za takie DLC byłbym skłonny zapłacić (ale rozsądną cenę, np. 50 zł ;P), żeby Redom opłacało się je robić ;P Wystarczyłaby przygoda na kilka godzin rozgrywki, obejmująca wydarzenia z W2 oczyma Letho, w tym przygotowania do zabójstwa Foltesta, ucieczka z zamku La Valette, rozwalenie komanda elfów czy pojedynek Geraltem w łaźni ;) To byłby naprawdę ciekawy (i możliwy do zrealizowania) pomysł na przygodę :D
 
Kereth said:
Rozumiem, że ten kawałek muzyczny w intrze zawdzięczamy duetowi Adam Skorupa & Krzysztof Wierzynkiewicz? Bo jest prześwietny.
Scorpik skomponował go sam.

Fajnie byłoby zobaczyć pełnometrażowy wiedźmiński film wykonany w podobny sposób. Koszty byłyby ogromne, ale też i publiczność odpowiednio większa. No ale to pewnie nierealne.
 
Vojtasass said:
Scorpik skomponował go sam.

Fajnie byłoby zobaczyć pełnometrażowy wiedźmiński film wykonany w podobny sposób. Koszty byłyby ogromne, ale też i publiczność odpowiednio większa. No ale to pewnie nierealne.

Może nie tyle koszty, co sam nakład pracy. Tomasz Bagiński i ludzie z Platige sami wspominali, że zrobienie tego intro do W2 wymagało sporo wysiłku, a co dopiero zrobienie pełnometrażówki.
 
Kereth said:
Może nie tyle koszty, co sam nakład pracy. Tomasz Bagiński i ludzie z Platige sami wspominali, że zrobienie tego intro do W2 wymagało sporo wysiłku, a co dopiero zrobienie pełnometrażówki.
Poza tym jeżeli dwu i półminutowe intro robili przez 8 miesięcy, to wyprodukowanie pełnometrażówki zajęłoby im pewnie kilkanaście lat... ;P Za małe studio, zbyt wielkie koszta, za dużo roboty i w ogóle nie ta liga póki co... ;P
 
Szypek zalecił prawić tutaj, stąd nawijam - a raczej zapraszam do klubu tropicieli nowego fabularnego contentu!

Wg słowa Redów - w które wątpić jest obrazą - otrzymamy dwa nowe, obfite questy, które dadzą nam w sumie cztery bite godziny rozgrywki. Wspomniano również, iż rozwinięty zostanie epilog, końcowe fragmenty gry. Czy powinniśmy więc przyjąć, że te cztery godziny w pełni tyczą się właśnie konkluzji opowieści? Na nowych screenshotach z wczorajszego newsu gram.pl widoczny jest Radowid i jego wojska opuszczające Loc Muinne, prawdopodobnie przesmykiem, o którym wspominał Iorweth. Inny zrzut ukazuje nam króla Redanii siedzącego tym razem na statku. Mamy też kilka uroczych ujęć leśnych ostępów, w tym jedno, na które załapał się w końcu przedstawiciel fauny. Nie zapominajmy też o Temerczykach uczestniczących w podniosłej ceremonii (wewnątrz świątyni o eklektycznej architekturze? A może to była majestatyczna twierdza? Nie pamiętam dobrze, a chwilowo nie mogę znaleźć), a także Kaedweńskich żołdakach spuszczających dosadny łomot wieśniakom z Flotsam. Wreszcie - złowić okiem można także Jaskra siedzącego przy stole z Ves.

Większość do obejrzenia tutaj.

A teraz, jak to wszystko sobie ułożyć?

Wiemy, że dodatkowe questy będą dotyczyć towarzyszenia ponętnej niewieście w poszukiwaniach dziecka, w którego żyłach płynie królewska krew - wszyscy mamy skojarzenie z jednym chłopcem, którego los był do tej pory nieznany. Można więc bezpiecznie przyjąć, że to wszystko dzieje się na zlecenie Radowida - a więc w trakcie (mało prawdopodobne)/po trzecim akcie? Co do wspomnianych leśnych krajobrazów, które są ewidentnie nowe - może zagłębienie między trzecim aktem i epilogiem zostanie nieco urozmaicone?
CDA z kolei wspominało na swojej stronie o rzekomym queście, w którym wraz z Vernonem podejmujemy trop Królobójcy - co ciekawe na gameplay'u z gazety.tv (wywiad Polygamii) widać Geralta poruszającego się po statku Niebieskich Pasów w scenerii z II Aktu.
Nie wiem też, jak ustosunkować się do żołdaków Henselta we Flotsam - czyżby wspomniane 30+ minut przerywników? Rzut światła na to, co dzieje się w faktorii po tym, gdy ją opuszczamy? No i ten Jaskier z Ves - zapowiedź większej ilości popijaw naszpikowanych życiowymi konwersacjami?
I wreszcie najdziwniejsze, a mianowicie Temerczycy uczestniczący w wysokiej rangi wydarzeniu - czyżby ukazanie, do czego mógł doprowadzić jeden z naszych wyborów?
Nasuwa się też pytanie, czy w jakikolwiek sposób modyfikacji podane zostanie przejście z II do III aktu - może choćby krótki przerywnik?

Ktoś zechciałby pomóc mi w ułożeniu tego?

PS. Może jednak warto zrobić z tego osobny wątek w fabularnym dziale W2?
 
Galadh said:
co ciekawe na gameplay'u z gazety.tv (wywiad Polygamii) widać Geralta poruszającego się po statku Niebieskich Pasów w scenerii z II Aktu.

Dwie sprawy.
1. na statek można dostać się już teraz i nie jest to żadna nowość (sam po nim łaziłem)
2. czytałem, że będą jakieś nowe akcje w podziemiach aktu III.
 
Top Bottom