Nowe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Bardzo klimatyczne, zapiera dech w piersiach, śliczne screeny nam podesłaliście :)
Teraz czekać do pierwszego gameplaya
Nawet nie musi być długi, chcemy tylko wiedzieć jak to wygląda już teraz.
 

Guest 3669645

Guest
Screeny ładne, znowu inna lokacja o innym klimacie, widać sporą różnorodność.

Pozostaje jedno zastrzeżenie od strony graficznej, te poszarpane krawędzie nadal strasznie walą po oczydłach ;>
 
Szczególnie mi się podoba to, że Geralt kieruje swój wzrok na ciekawe miejsca. Na pierwszym patrzy na zabitego rycerza, a na trzecim na grupkę konnych. Kozacko to wygląda.:cheers:
 
Witam wszystkich !

Fakt layout forum klimatyczny :D No i te screeny, miazga. Niedługo kupuje nowy sprzęcik co wy 3jeczka ładnie śmigała + kasa na swoją oryginalną kopie gry leży i się mnoży, może uda się na ed. kolekcjonerską uzbierać ^^
 
Cześć, jestem nowy na forum :)

Niespodzianka się udała :D screeny są bardzo klimatyczne, a zwłaszcza ten 3. Płonące domy i konny oddział. Wygląda to na prawde bardzo ciekawie
:)
 
Świetne są te nowy screeny. Już sobie zapisałem na dysku, bym potem nie musiał szukać, by pooglądać je. Było to już pisane wiele razy, ale podoba mi się to, że tutaj widać taką mroczność, szarość, a nie jak w W2, w których kolory były żywe. Czekam na więcej :)
 
Mamy nawet system osiągnięć jak na steamie, jaram się jak pochodnia :halt: auuaa :p
EDIT: tematy mi się pomyliły z wrażenia :)
 
Last edited:
Screeny świetne, ale... czy tylko u mnie mają rozdzielczość 600x338 ? Można gdzieś zobaczyć większe?
PS: tak wgl, klimat powrócił. Chwała wam za to REDzi :)
EDIT: Dobra, już jest ok :p
 
Mi tam zdjęcia odpowiadają, niema uderzenia w oczy kolorami, choć Geralt dalej ma siwe włosy, ale trzymamy za słowo że będą białe. Kolega jeszcze dorzucił od siebie że jemu się podobają , ale dla niego wszystko się za bardzo zlewa kolorystycznie. Wszystkim się nie dogodzi... jak widać
 
Przepiękne screeny! Od razu przywołują nastrój z wiedźmińskich opowiadań. Forum też wygląda interesująco, ale muszę się przyzwyczaić do nowego layoutu.
 
Ja też się niezmiernie cieszę, że jednak postawiono na mroczniejsze klimaty! W końcu Wiedźmin to dark fantasy, a nie teletubisie.
 
Screeny prezentują się świetnie. Bardzo podoba mi się użyta paleta barw - jest stonowana i naturalna, przywodzi na myśl screeny z W1. I z tego co widzę Płotka również korzysta z dobrodziejstw HairWorks :p.
 
AAAA 1 screen opad szczeny! :D
A właśnie pierwszy screen. Nie wiem jak wy, ale dla mnie wszystko wskazuje, że to co na nim widzimy, to nie jest Novigrad. Miasto wygląda na dość spore. Tytuł obrazka: "Geralt_travels_through_war_ravaged_territory" sugeruje raczej, że rzecz się dzieje gdzieś na ziemiach niczyich... Czyżby Wyzima?:D
 
Last edited:
Forum klimatyczne, screeny tak samo, tylko troszkę ciężko będzie się odzwyczaić od tamtego ciemniejsze motywu forum. Na pewno zmiana na lepsze. :hatsoff:
 
Wydaje mi się że to są PrintScreeny z gry. Nie jakieś tam specjalnie-photoshopowane fotki tylko tak jak gra wygląda takie mamy skriny :)
 
Top Bottom