Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Hmmm... Jeśli REDańczycy mieliby spełnić wszystko tak, żeby podobało sie każdemu, to musieliby EK zmienić w wybór "gadżetów" lub "przedmiotów" (o czym tak usilnie rozmawiali wcześniej).
Wyglądało by to tak jak ankieta - zaznaczanie iluś tam kwadracików spośród możliwych.


Nie ma więc co się oszukiwać - EK kupią fani, których tak naprawdę nie obchodzi co dokładnie tam będzie oraz osoby, którym zawartość (w tej chwili zapewne już przygotowana) jaką REDzi wymyślą.

Chociaż pomysł wszystkiego na Płotce razem z mieczami nie był zły
 
Według mnie w edycji kolekcjonerskiej powinno być :
gra, saundtrack, making off, mapa, kościany poker (gra planszowa tj: kości i pudełko) oraz figurka Geralta duży plakat oraz artbook
 
Ja bym tam w kolekcjonerce zobaczył chętnie: grę, soundtrack, mapę, figurka, plakat, medalion może koszulkę i jakiś ładnie zrobiony artbook.
 
Najważniejsza figurka- i to najlepiej Geralta, pytanie brzmi czy ona powinna być ruchoma (tak jak w nowym TB) czy raczej statyczna?
 
A dla mnie są ważne tylko dwie rzeczy. Porządnie wykonany medalion i mapa królestw północnych (najlepiej A1 59x84 cm), by można było powiesić ja na ścianie. Tyle mi potrzeba do szczęścia :)
 
Dla mnie na 1 miejscu jest medalion, chciałbym w końcu go mieć, figurka to nie jest głupi pomysł, ale w W2 mieliśmy popiersie Geralta.
 
Ja oczekuję po prostu, że EK W3 będzie lepsza niż ta W1 i W2 :) Marzy mi się kolekcjonerska miniaturka srebrnego miecza, tylko taka prawdziwa... ostra :)
 

Guest 3669645

Guest
Nóż kuchenny do krajania masła w kształcie srebrnego miecza xD Z ładnie udekorowaną rękojeścią i jelcem, a na klindze runy...

Tylko podejrzewam, że trudno by się kroiło z tym jelcem :D
 
...i przy zachowaniu proporcji szerokość/długość pewnie by masło z niego spadało. A moja kolekcjonerka marzeń jest stronę wcześniej. Ewentualnie nóż do masła w kształcie i proporcjach umożliwiających jego codzienne użytkowanie - można dopisać.:D
 
Last edited:
Figurka Geralta na koniu musi być! :yes: Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiałów, a figurka Geralta powinna być ruchoma (żeby można było go zdjąć z konia i ustawić w dowolnej pozie) i fajnie by było gdyby dało się zdjąć miecze, wykonane oczywiście z metalu. I wszelkie elementy ubioru powinny być wykonane z odpowiednich materiałów (metal, skóra).
Sam jestem ciekaw jak kolekcjonerka się będzie prezentować, bo do TAKIEJ gry musi być dodane coś wyjątkowego.
 

Guest 3669645

Guest
W sumie to jestem prawie pewien, że walną figurkę Geralta na Płotce, taką o:

 
O yeah, taką figurkę chcę, do tego porządny artbook, medalion i koszulka+ edycja standardowa (GRUBY poradnik, mapa, soundtrack, moneta, dvd making-off no i sama gra na 3-4 płytach) :yes:
 
Bestiariusz, Kalendarz z pięknościami Triss, Yennefer, Sabrina, Margarita itp., Medalion (wisiorek), koszulka, gra, CD ze soundtrackiem. a z mieczami już nie przesadzajcie, bo nie wydaje mi się żeby tam się pojawiły
 
Ja bym chciał porządny wiedźmiński medalion, może jakiś kubek :) . To będzie moja pierwsza kolekcjonerka w życiu, a co mi tam, zaszaleję. Myślę, że będzie warto.
 
Top Bottom