Wiedzmin 3 - minigry

+
Wiedzmin 3 - minigry

Witam... To jest temat poświęcony dla minigier i innych rozrywek w W3. Wiadomo że będą Karty,rzucanie sztyletami/toporami i kości,
Jak myslicie jakie gra nam zaoferuje rozrywki poza tymi które wymieniłem wyżej?

Ja bardzo bym chciał: wyscigi konne, fajnie by też było gdyby ponownie pojawiło się siłowanie na rękę :)

Piszcie wasze propozycje. Jakie byście chieli minigry/rozrywki?, jak miały by wyglądać itd :cheers:
 
Last edited:
Karty i rzucanie nożami/toporami było potwierdzone... Sam mam nadzieję że wróci siłowanie na rękę...
 
Last edited:
Wątku poświęconego minigrom jeszcze nie ma (chyba że go Keth w temacie zbiorczym nie zlinkował), więc chyba temat może zostać ;)

IMHO dobrym urozmaiceniem byłby krasnoludzki Gwint.
Ja liczę na słoneczko.
Prosz:
 
Last edited:
TAAK!!! Odrazu dajmy geraltowi shotguna... xDD Albo lepiej: MiniGuna

A nie lepiej wsadzić go do F-16? :D

IMO zbytnie bogactwo mini gier odwraca uwagę od tego, co ważne, czyli od fabuły. Lepiej zrobić kilka, ale dobrze dopracowanych, niż wiele, ale takie sobie.

A jakie? Wierzę, że REDZI zrobią dobrą robotę, i co by to nie było, będzie zajefajne. :)
 
IMO zbytnie bogactwo mini gier odwraca uwagę od tego, co ważne, czyli od fabuły. Lepiej zrobić kilka, ale dobrze dopracowanych, niż wiele, ale takie sobie.

Nie lubię tego stwierdzenia, tzn. "odwracanie uwagi od fabuły", jest dla mnie ono idiotyczne (nie chcę nikogo urazić), i pojawia się przy większości rzeczy jakie mogą być wprowadzone do gry (np. polowanie, czy zabawa w handlarza). Jak coś takiego może odwracać uwagę, nie rozumiem tego, w końcu jeśli się gra dla fabuły to takich rzeczy się nie robi, lub robi się ale rzadko, a jeśli odwraca to uwagę, to raczej wina miałkiej fabuły... Co do dopracowania się zgadzam.

A co myślicie o czymś w rodzaju turnieju rycerskiego z obozu Kaedwen, lub areny (Wiedźmin 2), taka walka na arenie z ludźmi lub potworami?
 
Nie lubię tego stwierdzenia, tzn. "odwracanie uwagi od fabuły", jest dla mnie ono idiotyczne (nie chcę nikogo urazić),

A co myślicie o czymś w rodzaju turnieju rycerskiego z obozu Kaedwen, lub areny (Wiedźmin 2), taka walka na arenie z ludźmi lub potworami?

Jestę idiotę. :D Dzięki. :D Naści orena. :D

Arena była bardzo fajna głównie dlatego, że była wyłączona z gry. Oczywiście, to też idiotyzm. :D
 
@KubaNTV

Dobra, edytowałem tytuł, żeby całość miała większy sens. I nie KubaNTV "zamtuz" nie będzie jedną z minigierek.
 
O tak Gwint byłby idealny. W końcu to ostatnia część z trylogii, więc dobrze by było, aby pokazali tę opisaną w książce grę.
 
Wg mnie wszystkie gry, które były do tej pory + planowane rzucanie nożami są dobre. Będę się cieszył z każdej, która wystąpi. Co do jakiś nowych - ciężko wymyślić coś sensownego. Może lepiej zbytnio nie kombinować, bo i tak nie spędzimy na tych grach zbyt dużo czasu. Chyba, że chcemy... odciągnąć się od fabuły, lecz mam nadzieję, że raczej rzadko będzie taka potrzeba. ;)
I także jestem za tym, aby było ich mniej, ale lepiej rozbudowane. A coś mi się kojarzy, że REDzi właśnie tak mówili. Gry będą na większą skalę.
 
Proszę o jedno, wywalenie QTE z walk na pięści, wywalenie na gnojówkę.
Porządna i dopracowana walka na pięści, tego potrzebuje dobra minigierka.
 
Tylko jedno mnie zastanawia, jak połączyć walkę na pięści ze świetnymi animacjami, bez QTE? Ciekawe jak zrobią to REDzi...
 
Arena zbytnio nie podchodzi bo ludzie ot tak nie ładują sobie wilkołaków, żywiołaków i inszych kłaków do klatki, tylko po to żeby je dać ubić.

Ups, trochę opóźniony zapłon :p
 
Last edited:
Top Bottom