Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
  • Odbugowanie grafik przy opisach składników
  • Zamiana przycisku zamykającego okno podczas czytania książki - teraz faktycznie zbyt przypomina ozdobnik umieszczony u góry tego samego okienka
  • Nowy portret Vaski (tymczasowy, dopóki nie uda się przypisać tekstury)
  • Dodanie REDbirda/Raroga gdzieś w interfejsie ;)
  • Dodanie oświetlenia dla pomarańczowych strażników
 
A jak sprawa ze śpiewem Jaskra, który dodaliście? Bo to z filmu tam kawałek jest wycięty tak? Do tej piosenki chyba nikt z nas tu praw nie ma? :p
 
Piosenka raczej nie jest pogwałceniem praw, nie zarabiamy na niej. Skoro można ją umieścić na Youtube bez konsekwencji, to do moda nikt się nie przyczepi.
Chwila... u mnie wszystkie tekstury w składnikach się wyświetlają poprawnie. Cienisty pył itd. Może coś się stało przy pakowaniu plików?
 
Sprawdzę u siebie, jeszcze do składników nie zaglądałem.

BTW: na CDA ktoś pisał, że miał siódemkę, 64-bit, EE i normalną wersję modu, a nie wyświetla się intro ze Strzygą i seks-karty. Dziwny jest ten świat...
 
Składniki działają, ale zauważyłem inny ciekawy problem - edytowałeś kolory przy opisach podstawowych substancji (aether itp), ale obok nadal wyświetlają się minerały o starej kolorystyce. Może przy opisach dodać zdjęcie i minerału, i symbolu alchemicznego? Powinno się zmieścić na jednym obrazku, a uniknęłoby się nieporozumień.
 
Może przy opisach dodać zdjęcie i minerału, i symbolu alchemicznego? Powinno się zmieścić na jednym obrazku, a uniknęłoby się nieporozumień.
Lepiej po prostu zmienić pierwiastki, ale nie miałem ddsów. Jeśli ktoś podeśle, to przekoloruję.
 
Na mnie dziś nie liczcie niestety, ale to wspaniałą wiadomość, mieć coś w piśmie które się za dzieciaka kupowało, no kurna. Aż kupię.
 
przebudujcie jeszcze vesemira, bo wygląda jak wieśniak :)
i może plakaty w mieście, na temat śpiewającego jaskra :D :D
Mod bardzo fajny, własnie w niego gram i jestem już w 2 rozdziale
gra sie o dużo lepiej.
 
Panowie, nie wiem czy jeszcze pamiętacie, wszak ja sam zapomniałem, ale swego czasu zaoferowałem się skrobnąć Legendę o Przeniewiercy. Tak więc przypomniałem sobie dziś o tym fakcie, napisałem i zaszczyconym byłbym jakbyście zechcieli ją w modzie wykorzystać :)

Uwidziałem sobie (aczkolwiek jest to sprawa do ewentualnej korekty jeśli możliwości na to nie pozwolą) że legenda leżeć będzie przy rozszarpanych zwłokach razem z pochodnią i sztyletem opodal skrzyni z rysztunkiem. Dlaczego? A tego dowiecie się jak przeczytacie legendę, którą zamieszczam poniżej. Enjoy! :)
http://www.sendspace.pl/file/4f42c28c3b400a5ea1afa3c
 
Top Bottom