Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Podobnie jak poprzednie dwie części zamówiłem kolekcjonerkę po raz trzeci. Jakby nie patrzeć stosunek cena-jakość tutaj jest dobry.
Brakuje dopisku, że zaprezentowane przedmioty na obrazku mogą różnić się wyglądem od tych, jaki otrzymamy w lutym.
Aż mi się przypomniała sytuacja z popiersiem z dwójki. Moje popiersie Geralta jakoś dojechało bez większych uszkodzeń. :p

Dla mnie kolekcjonerka jest bardzo dobra. Medalionami już osobiście wymiotuję, kto chce niech sobie kupi na alledrogo. Lecz nie pogardzę takim w kolekcjonerce - spełnili życzenie nie małej rzeszy osób które chciały medalion w EK .

Gdzieś w biurku mam swój brelok z jedynki. Nieźle się trzyma.
 
mnie akurat bylo chyba wsio rawno CO bedzie w tej Kolekcjonerce (no moze nie darowalbym Soundtracka). ja po prostu MUSIALEM ja miec, bo mam dwie poprzednie. Bedzie to pieknie wygladac na polce. But that's it. Nie nalezalo sie spodziewac fajerwerkow w stylu "miecza na potwory" albo rekawicy (a szkoda) ale ot, po prostu, jak sie ma poprzednie to MUS miec ostatnia. W koncu nic wiecej w zyciu nie mam. A malo brakowalo i nie mialbym. Nadal uwazam, ze polityka dystrybucji jest TRAGICZNA,bo starzy fani mogliby dostac jakies info. No ale coz. Life is brutal and focused only on money. I nie to ze developer ponosi za to jakas wine. Nie, to ci wszyscy, pozal sie boze "dystrybutorzy", "marketingowcy" "wydawcy", cala ta banda darmozjadow zyjaca z "licencji", etc. Bo samemu sie nie chce wymyslic i wyprodukowac, jedziemy na pomyslach innych i tylko sprzedajemy. Swiat bylby lepszy bez tych chciwcow i wydrwigroszy. Ale co ja tu...:)
 
Kolekcjonerkę zamówiłem, zawartość mi odpowiada, brakuje może koszulki (ale wiem jaki to problem z rozmiarami), może kubka, ale generalnie jest OK. Cen sporo wyższa niż za Wiedźmina 2, ale w końcu, to już trzy lata upłynęły. Inne kolekcjonerki nie są wcale tańsze. A tu sam artbook już wymiata :). Zastanawia mnie tylko po co zapisywałem się kiedyś do newslettera, aby otrzymać powiadomienie o starcie preordera, bo nic takiego nie dostałem. O tym, że wystartował dowiedziałem się przypadkiem czytając temat o E3. Jakbym przez to nie zdążył z zamówieniem byłbym mocno niezadowolony :mean:
 
Szkoda że edycja kolekcjonerska niezawiera bonusów z GOGa. Teraz nie wiem którą wersje wybrać. Kolekcjonerka wygląda świetnie, ale bonusy z GOGa kuszą...
 
Kolekcjonerka to kolekcjonerka, rzecz unikatowa dla grupy fanów. Z drugiej jednak strony miało być info o pre orderach dla tych którzy się zapisali na listę i nic nie było.

Ciekaw jestem kiedy powiedzą pas. Ostatnim razem było bodaj 10 tysięcy kolekcjonerek, teraz ilość jakoś mi umknęła, a zeszło już ponad 5 tysięcy.

PS. Co do planszówki z GOGa, beta ruszy dopiero za parę dni no i oczywiście musicie korzystać z tego Galaxy.
 
Last edited:
5563 preordery w tej chwili złożone, prawie dwa miliony przychodu dla CDP, imponujące :cheers:
 
Myślę, że CDP będzie unikało odpowiedzi jak na razie ile jest EK, a czemu? Bo to pewnie zależy od tego ile ich zejdzie właśnie w te pierwsze dni :) Po co mają ukrócać kurę, która znosi złote jajka, jakimiś tam limitami, a czasu na dorobienie figurek i medalionów jest jeszcze troche :D
 
Świetny ruch z tym filmikiem "Making Of" pokazującym proces powstania figurki. Bo szczerze mówiąc na pierwszy, niedokładny, rzut oka figurka nie spodobała mi się. Ale chwilę potem, gdy zapoznałem się z kryjącym się za nią pomysłem (odniesienie się do mitologii i czerpanie inspiracji z tradycji rzeźby antycznej), z nakładem pracy, z jakością wykonania, detalami i rzeczywistym rozmiarem zmieniłem zdanie o 180 stopni :) Teraz się nie mogę doczekać kiedy stanie ona na moim biurku.
 
Ilość cyfr na liczniku sugeruje, że maksymalna możliwa ilość polskich kolekcjonerek to 9999. Wygląda też na to, że ich liczba jest niezależna od platform sprzętowych, czyli wyprodukowane jest ok. 10K pudełek, a to jaką wersję gry włożą do środka zależy już raczej od konkretnego zamówienia.

Co do jakości samej figurki, to przyznam, że poniższy filmik mnie przeraża... REDzi, już raz to przerabialiśmy! Pakowanie to podstawa, nie schrzańcie tego tym razem.
[video=youtube;PMvFL-XnvvE]https://www.youtube.com/watch?v=PMvFL-XnvvE[/video]
 
Last edited:
Więc tak, patrząc na ilość kolekcjonerek znowu widać, że może ucierpieć na tym jakość. 10 000 ręcznie malowanych dosyć sporych figur w samej Polsce? Nie wiem ile osób będzie pracowało przy malowaniu ich, ale mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z poprzedniej EK, gdzie otrzymaliśmy coś zupełnie innego niż obiecywano (kwestia materiału i wykonania).

No cóż, liczę na to, że wyciągnęli wnioski z poprzedniego razu i tym razem zrobią to tak jak należy ; ) Tak więc dwie rzeczy: porządne pakowanie i figurka musi wyglądać tak jak na prezentacji ; ) Poza tym wszystkim jestem dobrej myśli.
 
@mejku Ktoś wychwycił kod, licznik ma stanąć na 7500, liczba zamówionych kolekcjonerek dotyczy chyba całego świata. Niezależnie od wybranego języka odsyła chętnych do strony cdp.pl.
 
@mejku Ktoś wychwycił kod, licznik ma stanąć na 7500, liczba zamówionych kolekcjonerek dotyczy chyba całego świata. Niezależnie od wybranego języka odsyła chętnych do strony cdp.pl.

Licznik nie stanie na 7,5 tys. Przy tej liczbie zmieni on kolor na czerwony - tak, jak zmienił na żółty przy liczbie 5 tys.
 
Próbowałem zamówić na cdp.pl z Anglii, ale dostałem komunikat, że z cdp.pl mogę tylko z terenu Polski. Więc ten licznik dotyczy raczej tylko Polski.
 
Zawartość EK oczywiście zacna ale jak dla mnie nie warta wybulenia dodatkowych 2 stów w stosunku do podstawki. Dlatego mimo ekscytacji po tej konfie - zimny kubeł na głowę i spokojnie czekam na kupno gry w sklepie w dniu premiery (może cena spadnie ? ;) ) A ze zagram dzień później od innych.. lotomnieto :)
 
łeeee...głowa Geralta po raz 2.
Dla osłody - medalion.

Wyrób i logistyka związana z - kontrowersyjną - głową nie przyniosły nauki ?
Dla mnie kolekcjonerka miała wartość dopiero po dosłaniu koszulki....

Teraz mamy Głowę nr 2 - tyle że jest malowanie, czyli dodatkowy etap, gdzie można coś spieprzyć =)
Ryzyko konieczności wyprodukowania koszulek rośnie ;)

Serio, nie było lepszego pomysłu ? Już ja bym lepszą kolekcjonerkę dołożył ;>
 
Właściwie nie mam pojęcia na co mi ta figurka, co z nią zrobię i gdzie ją postawie, ale kolekcjonerka zamówiona.
Liczę, że artbook będzie niesamowity i może dołożą koszulki jak było z W2 :p
 
Top Bottom