Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Hejże, mam problema. Tyle tematów o W3 jest, a nie wiem w którym opisać wrażenia dotyczące herbu Novigradu :(
 
Że orzeł w złym kierunku się gapi :p
 
Coś czuję, że największym wyzwaniem w Powrocie do trójki nie będzie interfejs, a poprawa alchemii :(

Samoistne odnawianie się mikstur. WTF?! :wallbash:
 
Nie liczę, mam tylko nadzieję, że będzie to nieco łatwiejsze do zmodowania, niż w dwójce.

BTW, @Rustine @P ATROL @Eskadro @pawel41lu (i inni dobrzy ludzie i nieludzie)
Możecie przy okazji przechodzenia Wiedźmaka z modem robić screeny w ciekawych momentach, malowniczych lokacjach itp? Zacząłem klecić tapety ze screenów i logo, będzie można później zuploadować jako bonusik :)

E: Oczywiście na najwyższych detalach. Co najwyżej można nieco zmniejszyć wygładzanie krawędzi (co sam robię dla płynności gry). Mile widziane też mody na wysokiej jakości tekstury.
 
Hmm... ciekawe, czy Inter by się skapnął, gdybym wrzucił ten drugi screen do ichniejszego tematu ze screenshotami z W3? ;)
 
Nie przesadzaj, przecież widać wiek tej gry.
Dobra, koniec leniuchowania, czas zabrać się za kółka.
@Eskadro, to na pewno te kółka? Wyglądają dziwnie i nie pasują kolorystycznie do tych z gry.
 
Last edited:
Jezu, że Ci się chce... :p
Te kółka są naprawdę dziwne. Muszę zrozumieć, jak działają, bo nie jest to zbyt oczywiste.
 
Ładne te paski, nic nie rób z nimi już :) Są już delikatne @SMiki55, po co bardziej?

BTW Zawsze sądziłem, że jeśli zdobędę aczika za 20 REDpointów za jeden post, będzie to coś mądrzejszego niż hue hue studentki :D
 
Top Bottom