Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@albireo nie wiem, nie zaglądałem, nie chce sobie psuć rozgrywki. Sam fakt podoawania nawet nieprawdziwych wycieków powinien być jakoś upominany.
 
@Zawiszay jeżeli masz ochotę to sprawdzaj każdy spojler, czy jest prawdziwy czy nie. Ja nie mam ochoty sobie psuć rozgrywki i od razu zaalarmowałem bez sprawdzania czy jest to prawdziwy wyciek czy nie. Facepalmy pozostaw dla siebie.

Na tym forum obowiązują jakieś zasady, a możliwe "dzielenie się" własnością intelektualną CD Projekt Red to jawne łamanie ich, dlatego od razu zaraportowałem ten post.
 
Last edited:
@Zawiszay jeżeli masz ochotę to sprawdzaj każdy spojler, czy jest prawdziwy czy nie. Ja nie mam ochoty sobie psuć rozgrywki i od razu zaalarmowałem bez sprawdzania czy jest to prawdziwy wyciek czy nie. Facepalmy pozostaw dla siebie.

Na tym forum obowiązują jakieś zasady, a możliwe "dzielenie się" własnością intelektualną CD Projekt Red to jawne łamanie ich, dlatego od razu zaraportowałem ten post.
Jak to się mówi? Nadgorliwość gorsza od faszyzmu? (Oczywiście, nie bierz tego do siebie, ceadmil. :) )
Chociaż z drugiej strony ostrożności też nigdy nie za wiele. Natomiast naprawdę, skończmy już temat przecieku. Był, trudno - podła sprawa; ja nie czytam nigdzie żadnych komentarzy, czy to na youtube, czy to na portalach o tematyce gier (jakbym to kiedykolwiek robił) i się nie martwię. Z resztą, jedynym moim źródłem informacji o Wiedźminie jest oficjalna strona i to (oficjalne) forum.
 
@Zawiszay jeżeli masz ochotę to sprawdzaj każdy spojler, czy jest prawdziwy czy nie. Ja nie mam ochoty sobie psuć rozgrywki i od razu zaalarmowałem bez sprawdzania czy jest to prawdziwy wyciek czy nie. Facepalmy pozostaw dla siebie.

Na tym forum obowiązują jakieś zasady, a możliwe "dzielenie się" własnością intelektualną CD Projekt Red to jawne łamanie ich, dlatego od razu zaraportowałem ten post.
Człowieku ogarnij sie w typ "spoilerze" jest mapa z Wiedźmina 1... :facepalm:
 
@Zawiszay tylko zauważ, że swoje posty zacząłeś pisać po tym jak ktokolwiek wyjaśnił, że to mapa z W1. Nie chciałem oglądać i sprawdzać, wybacz. Nie jestem od tego by sprawdzać wiarygodność spojlerów. Masz jakieś problemy to radze odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś właściwą osobą by komukolwiek zwracać uwagę, jeżeli błyskotliwie dojdziesz do wniosku, że tak, to zapraszam na PW.
 
@Zawiszay tylko zauważ, że swoje posty zacząłeś pisać po tym jak ktokolwiek wyjaśnił, że to mapa z W1. Nie chciałem oglądać i sprawdzać, wybacz. Nie jestem od tego by sprawdzać wiarygodność spojlerów. Masz jakieś problemy to radze odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś właściwą osobą by komukolwiek zwracać uwagę, jeżeli błyskotliwie dojdziesz do wniosku, że tak, to zapraszam na PW.
Ja nie mam problemu bo to wszystko wiem. Byłem na tyle inteligentny, aby się dowiedzieć. Za to ty jesteś z gatunku "Nie wiem, więc się wypowiem" i już przeczuwasz bany. Sierotka Marysia.
 
@Zawiszay rozpisze to w punktach bo chyba inaczej nie zrozumiesz:
1. Na forum nie wolno podawać linków ani zawartości wycieku.
2. Jak już coś takiego się pojawi, należy zraportować.
3. Nie chce sobie psuć rozgrywki i narażać się na możliwy spojler.
4. Nie otwierałem spojlera.
5. Zgłosiłem post tam gdzie zgłoszony być powinien.
6. Napisałem swojego posta.
7. Inni napisali, że to mapa z W1.
8. Zacząłeś pisać swoje błyskotliwe posty.
9. Użeram się z kimś kto nie potrafi zrozumieć zdania.
 
@Zawiszay rozpisze to w punktach bo chyba inaczej nie zrozumiesz:
1. Na forum nie wolno podawać linków ani zawartości wycieku.
2. Jak już coś takiego się pojawi, należy zraportować.
3. Nie chce sobie psuć rozgrywki i narażać się na możliwy spojler.
4. Nie otwierałem spojlera.
5. Zgłosiłem post tam gdzie zgłoszony być powinien.
6. Napisałem swojego posta.
7. Inni napisali, że to mapa z W1.
8. Zacząłeś pisać swoje błyskotliwe posty.
9. Użeram się z kimś kto nie potrafi zrozumieć zdania.

1. W poście nie został podany żaden wyciek.
2. Pozostałe punkty nie mają sensu.
3. Dyskutuje z idiotą.
4. Skoro nie otwierałeś spoileru to się nie wypowiadaj o tym co tam takiego złego jest bo tego nie wiesz.
@Zawiszay
Radzę przemyśleć swój sposób dyskusji na forum. Zostałeś już dwukrotnie upomniany, a teraz wdajesz się w pyskówki. Proszę zapoznać się z Regulaminem i zacząć go przestrzegać. Szczególnie tych fragmentów o kulturze wypowiedzi. Następne tego rodzaju wyskoki będą odpowiednio nagradzane.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Zagraniczni komentatorzy są zachwyceni rozmiarem mapy, którą dorwali w wycieku ;)



Eh,,, zachodnie media i ich "obeznanie" ...
 
Proponuję mały trolling ze strony forum. Zróbmy paczkę informacji oczywistych oraz zmyślmy parę bzdur, a następnie rozprowadzajmy to jako fałszywy wyciek. Ciekawe, ile mediów da się nabrać i będzie pisać o obecności Zerrikanii w grze :D

Serek znaczy się SMiki55, ty mały trollu :teeth: ...

Ale pomysł niezły.
 
"Świat Wiedźmina jest o 20% większy od Daggerfalla, a Geralt może latać na Borchu."

i jeździć na Pukaczu ;) (trzeba wrzucić coś prawdziwego) :D


-----------------------

Już to widzę:
W grze będzie istniała możliwość zmiany płci bohatera, wyciekłe informacje mówią też o długo wyczekiwanej przez środowiska LGBT możliwości prowadzenia przez Geralta romansów homoseksualnych, potwierdzono chociażby jego romans z kransnoludem Yarpenem Zigrinem.
:troll:
:wat:
Proszę nie....

Trzymajmy się lore.... Bo się Bioware obrazi i powie, że Wiedźmin ściąga ;P
 
Last edited:
Top Bottom