Po prostu sport

+
Ciąg dalszy sprawy walkowera.

Krzysztof Stanowski (weszlo) opisał dziś pewną rozmowę przed meczem...:

Było tak. Vrdoljak do Bereszyńskiego: - Sprawdź czy na pewno możesz grać, bo mieliśmy taką sytuację w Vaslui. BB do Ostrowskiej: - Czy z moimi kartkami wszystko jest w porządku? Ostrowska: - Niczym się nie przejmuj, tylko graj. Od tamtych spraw jestem ja.

Źródło: https://twitter.com/K_Stanowski/status/498557629464330240 i https://twitter.com/K_Stanowski/status/498557733273337857

Później w komentarzach doprecyzowano, że jednak chodziło o Kuciaka, który miał podobną sytuację gdy grał FC Vaslui.
 
Ja tam czytałem, że Stewart nie miał szans wyhamować przed gościem.

No i kto normalny wbiega na środek toru?
Mi to się nawet wydaje, że Stewart przyśpieszył zamiast zwolnić tuż przed zderzeniem(dziwna sprawa jak na zawodowego kierowcę). To mi wygląda na morderstwo. Podobno takie czekanie na winowajce wypadku w Nascar się zdarzają i gdy poszkodowany dorwie oprawcę i rzuci w niego kaskiem to dostaje owacje od kibiców(ale to przeczytane w necie więc słabe źródło). Szkoda chłopaka.
 
Oświadczenie Legii ws. odwołania. Decyzja w środę rano.

Rozumiemy, że działając pod presją czasu i okoliczności Przewodniczący UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body literalnie zastosował się do art. 21 pkt. 2 Regulaminu Dyscyplinarnego UEFA. Jednocześnie pragniemy wyrazić nadzieję, że UEFA Appeal Body skorzysta z możliwości, które przewidują, że:

1) Na podstawie art. 17 pkt 1-2 Regulaminu Dyscyplinarnego UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body organ orzekający w sprawie określa rodzaj i zakres środka karnego dostosowany do obiektywnych i subiektywnych uwarunkowań popełnionego przewinienia, w przypadku ukazania wszystkich aspektów przewinienia przez stronę pociągniętą do odpowiedzialności i po rozważeniu wszystkich okoliczności łagodzących, może zastosować środek dyscyplinarny mniejszej wagi lub nawet odstąpić całkowicie od jego zasądzenia.

2) Zgodnie z art. 20 pkt. 1 Regulaminu Dyscyplinarnego UEFA orzeczony środek dyscyplinarny (walkower 0:3 na korzyść Celtiku) może zostać zawieszony.

Jednocześnie informujemy, że powyższa argumentacja zostanie wykorzystana przez Klub na wszystkich etapach postępowania odwoławczego.
 
Kurka, co tu tak cicho? ME w lekkoatletyce lecą, dziś złoto + srebro facetów na 800m i złoto + brąz bab w rzucie młotem. Coś genialnego. A bieg na srebro Kuciapskiego (a zwłaszcza końcowy sprint) - mistrzostwo.
 
Kurka, co tu tak cicho? ME w lekkoatletyce lecą, dziś złoto + srebro facetów na 800m i złoto + brąz bab w rzucie młotem. Coś genialnego. A bieg na srebro Kuciapskiego (a zwłaszcza końcowy sprint) - mistrzostwo.

Wiesz, straszliwe się działy rzeczy i mroczne na forumie, pewnie nie było kiedy ME oglądać ;)

Przyznam, że przegapiłam większość transmisji, real paskudnie bruździł... ale poszłam wyguglać i istotnie: pięknie pobiegli, "ejdamsiot" odsadził na 600 metrze tak, że nie było co zbierać, reszta stała w miejscu (i dlatego nie zauważyli drugiego Polaka, który chyłkiem zafiniszował).
 
Wiesz, straszliwe się działy rzeczy i mroczne na forumie, pewnie nie było kiedy ME oglądać ;)
Po 5 stronach hejt zaczął się powtarzać, to można było spokojnie iść na TV^^

(i dlatego nie zauważyli drugiego Polaka, który chyłkiem zafiniszował).
Irlanczyk z Francuzem (chyba) walczył o 2 miejsce i byli tak sobą zajęci, że przegapili Polaka^^ To nie "wina" Kszczota.
 
Irlandczyk English, uśmiałam się nieco ;p
Jeszcze niejaki Lewandowski tam mieszał szyki, ale go przyblokowali.

Lubię ME choćby z tego względu, że nas tam zwykle całkiem fajnie widać :D
 
Last edited:
Ostatnia deska ratunku Legii. Można było się*spodziewać, że UEFA nie podważy swoich regulaminów i kompetencji, CAS może to zrobić, ciekaw jestem tej decyzji, bo może naprawdę wpłynąć na europejską i światową piłkę.

Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie poinformował, że otrzymał odwołanie Legii od decyzji UEFA o walkowerze w wyjazdowym meczu z Celtikiem Glasgow w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Posiedzenie odbędzie się w poniedziałek.
 
Ostatnia deska ratunku Legii. Można było się*spodziewać, że UEFA nie podważy swoich regulaminów i kompetencji, CAS może to zrobić, ciekaw jestem tej decyzji, bo może naprawdę wpłynąć na europejską i światową piłkę.

To jak w tej reklamie: serce jedno, a rozum co innego. :D
Ostatnio CAS podtrzymał karę dla Suareza, dając jednak niewielką futkę dla Barcelony.
Ale w przypadku Legii nie ma mowy o czymś takim. Osobiście uważam, że Legia nie zostanie przywrócona do LM, ale trzymam kciuki, wbrew rozumowi, żeby mój rozum się jednak mylił. :)
 
Swoją*drogą, wiecie gdzie w sieci można zapłacić i oglądać w HD mecze Premier League? Słyszałem o jakiejś zagranicznej stacji TV, która pokazuje wszystkie mecze PL i można wykupić u nich dostęp online stream.
 
Nie jestem pewien czy na stronach skysportu nie dają możliwości oglądania.

Zaraz to sprawdzę, kiedyś szukałem i nic nie mogłem znaleźć. Być może jest blokada regionalna na UK.

Coś mi mignęło, że na calal plus sport, czy jakoś tak , ale nie jestem pewien.

Ruszył internetowy portal www.canalplussport.pl. Dzięki niemu abonenci nc+ z wykupionymi pakietami Canal+ zyskali dostęp do wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy na żywo legalnie w internecie.
 
Murawa na Narodowym zawsze wygląda jak kretowisko, czy po prostu trawa zrobiła się brązowa z wrażenia, że biega po niej Ronaldo? :p
 
Murawa na Narodowym zawsze wygląda jak kretowisko, czy po prostu trawa zrobiła się brązowa z wrażenia, że biega po niej Ronaldo? :p
Chyba ostatnio za dużo koncertów było, jest środek lata, a wygląda, jak świeżo po zimie ;P
Kumpel, wielki fan Królewskich, wybrał się na ten mecz ;P
 
Kumpel, wielki fan Królewskich, wybrał się na ten mecz ;P
Niech zgadnę, jest wielkim fanem bo Real ma osiągnięcia i prawie ze wszystkimi wygrywa. Zawsze zadaje takim ludziom pytanie a co by było, gdyby ich klub spadł z ligi, też by się*nim interesowali? Niektórych zacina to pytanie :)
 
Niech zgadnę, jest wielkim fanem bo Real ma osiągnięcia i prawie ze wszystkimi wygrywa. Zawsze zadaje takim ludziom pytanie a co by było, gdyby ich klub spadł z ligi, też by się*nim interesowali? Niektórych zacina to pytanie :)
Nie, jest fanem Realu od kiedy trafił do niego jego ulubiony piłkarz, Zinedine Zidane. Taa, to było grubo ponad dekadę temu, a Zizou już dawno zakończył karierę, ale my mieliśmy wtedy wielki boom na piłkę nożną, zarówno na granie i kibicowanie, więc każdy wybierał sobie jakiś klub, z którym wiązał się emocjonalnie. Ale to chyba normalne, że się zaczynało lubić właśnie te silne kluby, które odnosiły sukcesy, prawda? ;P
 
Nie, jest fanem Realu od kiedy trafił do niego jego ulubiony piłkarz, Zinedine Zidane. Taa, to było grubo ponad dekadę temu, a Zizou już dawno zakończył karierę, ale my mieliśmy wtedy wielki boom na piłkę nożną, zarówno na granie i kibicowanie, więc każdy wybierał sobie jakiś klub, z którym wiązał się emocjonalnie. Ale to chyba normalne, że się zaczynało lubić właśnie te silne kluby, które odnosiły sukcesy, prawda? ;P

hmm od 2005 roku jestem kibicem West Ham United. Wielkich sukcesów nie odnoszą ;) Nie zaliczam się*jednak do kibiców siedzących przed TV. Jeżdżę na mecze, zarówno do Londynu jak i na wyjazdowe oraz na obozy przygotowawcze do sezonu :)
 
Byłem na "Super meczu " Murawa taka sobie jak zawsze na stadionie narodowym . Nie musieli się w ogóle wysilać - nikt tego nie sprawdza to mecz rowarzyski a tak mecz dla mnie -jako Fana Realu od 2007 roku to było niesamowite przeżycie po tylu latach oglądania Los Galacticos w tv . Teraz pora zaplanować wyjazd do Madrytu ....
 
Last edited:
Top Bottom