Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Widziałem je. Geralt bez brody walczy z wiwerną.

I z jednym z generałów Dzikiego Gonu - tego z kosturem.
W każdym razie już mniejsza o to - przydałoby się jakieś potwierdzenie, że SoD - przynajmniej w cutscenkach, zawiera aktualne projekty postaci. Wtedy wszyscy będą kontent.
 
CDP RED pls

 
Last edited:
Nie rozumiem powodu ukrywania takiej informacji, gdy potwierdzili już stare modele w poradnikach. Wybiórcze odpowiedzi i często sprzeczne. Niedorzeczność. @Marcin Momot, mógłbyś proszę potwierdzić, czy modele z Miecza Przeznaczenia są aktualne? Albo czy modele z poradników są definitywnie porzucone?
 
Teraz widzę, że czasem w ogóle nie ma brody.
Postaram się zrobić screena na stop klatce, ale nie wiem czy mi się uda.
Chodzi Ci o gameplay czy trailer? Bo w trailerze (walka z czerwonym ptakiem) i unboxingu EK jest bez brody, która najprawdopodobniej została ścięta przed nagraniem sceny.W gameplayu nie zauważyłem by broda mu znikała.
 
Chodzi Ci o gameplay czy trailer? Bo w trailerze (walka z czerwonym ptakiem) i unboxingu EK jest bez brody, która najprawdopodobniej została ścięta przed nagraniem sceny.W gameplayu nie zauważyłem by broda mu znikała.

Rustine cię już uświadomił. I wspomniał o fragmencie zwiastuna, o którym mówisz.
Ja dołożyłem jeszcze jeden.
Ale to jest właściwie nieistotne, więc nie widzę powodu by to roztrząsać.
 
Twarz Geralta wygląda naprawdę różnie w zależności od ujęcia. Potrafi przejść od klusek po wąski kształt:
No i w poradniku kształt jego szczęki jest znacznie inny. Wyglądała jak podkowa, teraz to naprawili i linia szczęki jest gładsza.
Geralt kluski ma wszędzie, na wszystkich 3 zdjęciach które tu przedstawiłeś.

A co do teorii że to nieaktualny model Yen to myślę że to może być myślenie życzeniowe. Gdyby twarz była nieaktualna to by Marcin Momot prócz tego, że napisał że to są te same modele które dostały cosplayerki to jeszcze by dodał że są nieaktualne. Cosplayerki zaczęły się stroić chyba w okolicach właśnie Miecza Przeznaczenia, no i Redzi chyba byliby trochę nierozsądni wypuszczając twarz tak ważnej postaci jak Yennefer w nieaktualnej wersji, mimo że poprzednio pokazana twarz może nie budziła zachwytów u wszystkich użytkowników, ale jednym się podobała, a inni ją tolerowali więc była to dość bezpieczna opcja, pewnie teraz jest niezła burza mózgów u REDów o tym co dalej z Yennefer.
 
[...]no i Redzi chyba byliby trochę nierozsądni wypuszczając twarz tak ważnej postaci jak Yennefer w nieaktualnej wersji, mimo że poprzednio pokazana twarz może nie budziła zachwytów u wszystkich użytkowników, ale jednym się podobała, a inni ją tolerowali więc była to dość bezpieczna opcja, pewnie teraz jest niezła burza mózgów u REDów o tym co dalej z Yennefer.

Choć zgodzę się, że to może być myślenie życzeniowe i nie należy po tym wyrokować, że jest tak a nie inaczej - pozwolisz, że powiem to, co napisałem w temacie z postaciami.

Zapominasz, że CDP RED nie prezentuje teraz tych postaci, a przynajmniej nie taki jest zamysł, tylko wrzuca poradniki do cosplaya. Takież poradniki dostali cosplayerzy na targach, jedyna różnica to format.

Czyli strój postaci odgrywa tutaj dużą rolę, i ogólnie znaki szczególne, czyli blizny, kolor oczu, skóry i włosów.

Prezentacji postaci doczekamy się prawdopodobnie wraz z publikacją ich sylwetek na stronie głównej gry - i wtedy ich aparycja będzie prawdopodobnie bliższa finalnej.

A więc można - biorąc to pod uwagę - optymistycznie założyć ten wariant, o którym mówi @Rustine . I ja mam szczerą nadzieję, że tak rzeczywiście jest. Choć przekonany do końca nie będę, dopóki ktoś z CDP RED się w tej kwestii nie wypowie.
 
Last edited:
Geralt kluski ma wszędzie, na wszystkich 3 zdjęciach które tu przedstawiłeś.
Kompletnie nie to porównywałem i nie o tym pisaliśmy...
Gdyby twarz była nieaktualna to by Marcin Momot prócz tego, że napisał że to są te same modele które dostały cosplayerki to jeszcze by dodał że są nieaktualne.
Nieprawda. Jak wszyscy widzimy, nikt z Redów nie jest zbyt wylewny, a jeśli już, to każdy mówi co innego.
Cosplayerki zaczęły się stroić chyba w okolicach właśnie Miecza Przeznaczenia.
Nie mogły mieć niecałego miesiąca na stworzenie stroju, w dodatku z jedną był nagrywany film promocyjny. To kwestia miesięcy przygotowań.
 
Hmmm.w sumie Redzi mówili że zmiany będą zachodziły aż do premiery gry w lutym. Może nie chodzi o graficzne zmiany i optymalizacyjne , ale też w wyglądzie postaci. Chociaż dziwne toto. Jeśli chodzi o postacie i potwory może okazać się tak że kolejność oznacza finalny koniec prac. Mamy Geralta będzie Ciri.. może oni już są gotowi w 100%? Jedyne ujęcia Gerwanta z poradnika są blee reszta w miarę git ;)
 
Choć zgodzę się, że to może być myślenie życzeniowe i nie należy po tym wyrokować, że jest tak a nie inaczej - pozwolisz, że powiem to, co napisałem w temacie z postaciami.

Zapominasz, że CDP RED nie prezentuje teraz tych postaci, a przynajmniej nie taki jest zamysł, tylko wrzuca poradniki do cosplaya. Takież poradniki dostali cosplayerzy na targach, jedyna różnica to format.

Czyli strój postaci odgrywa tutaj dużą rolę, i ogólnie znaki szczególne, czyli blizny, kolor oczu, skóry i włosów.

Prezentacji postaci doczekamy się prawdopodobnie wraz z publikacją ich sylwetek na stronie głównej gry - i wtedy ich aparycja będzie prawdopodobnie bliższa finalnej.

A więc można - biorąc to pod uwagę - optymistycznie założyć ten wariant, o którym mówi @Rustine . I ja mam szczerą nadzieję, że tak rzeczywiście jest. Choć przekonany do końca nie będę, dopóki ktoś z CDP RED się w tej kwestii nie wypowie.
Całkowicie się z Twoją wypowiedzią zgadzam - gdy zobaczymy postać oficjalnie zaprezentowaną i to, co zostało zaprezentowane, nie będzie się podobało - wtedy dopiero powinniśmy podnosić larum.
 
Hmmm.w sumie Redzi mówili że zmiany będą zachodziły aż do premiery gry w lutym. Może nie chodzi o graficzne zmiany i optymalizacyjne , ale też w wyglądzie postaci. Chociaż dziwne toto. Jeśli chodzi o postacie i potwory może okazać się tak że kolejność oznacza finalny koniec prac. Mamy Geralta będzie Ciri.. może oni już są gotowi w 100%? Jedyne ujęcia Gerwanta z poradnika są blee reszta w miarę git ;)
REDzi mówili, że gdy zobaczyli pewien model Yennefer to byli zgodni że "to jest to" więc pewnie nie zamierzają/li go zmieniać aż do premiery.
@szincza @Rustine

Trzeba więc czekać i zobaczyć jak jest w rzeczywistości :)
@dooot
Ta po lewej to jest już Perfekcja :O
 
Last edited:
szczekałem na yennefer z trailera, ale teraz oddałbym prawdziwe złoto za tamten model. pod wpływem tej szkarady z poradnika dostrzegłem w nim to, czego szukałem w kwietniu.

a moze to dlatego że jenny lawrence jest na topie, hehehehehehehehehehe

btw, to dziewczę cosplayujące yennefer też mie sie nie podoba. nie jako yennefer.
 
Szerze mówiąc nie liczył bym na jakąś szybką i konkretną odpowiedź ze strony Redów ;) chociaż mogę się mylić , lecz sami wiecie tak jak mówił Rustine no redzi rzadko odpisują a jak już to nie zbyt precyzyjnie;) no ale według mnie wygląd Yen z Miecza przeznaczenia to jest chyba ten najświeższy i dobrze , żeby tak było no ale jak by nam to wszystko Redzi uświadomili było by super
 
A teraz mała dygresja. @Michal Janczewski @Marcin Momot
Jak sami przyznaliście, poradniki mają po kilka miesięcy. Czemu więc publikujecie je dopiero teraz, kiedy koniec konkursu za pasem? Mało kto zdąży już przygotować strój.
Rozumiem, że poradniki miały raczej na celu zwiększenie poziomu "nahajpowania". Ale od tego jest strona główna. Ciri i Leszek stoją w cieniu i doczekać się nie mogą. Że już nie wspomnę o Yennie, Jaskrze, Triss, Hjalmarze, Crachu, Emhyrze, Dijkstrze czy Percivalu Schuttenbachu z Feldmarszałkiem Dudą.
 
Top Bottom