Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Ten screen jest ewidentnie odwrócony z niewiadomego i tajemniczego powodu. Powinien wyglądać tak.
Teraz zgadza się pozycja mieczy i bezgłowego posągu po lewej.
Może to dlatego, żeby dać poczucie zmiany, gdy się zobaczy to samo miejsce po premierze? Albo może wzrok bardziej przyciąga rzeczy po prawej stronie i lepiej żeby widzieli Geralta? Ale na działaniu oczu się nie znam :p
 

Guest 3669645

Guest
To nie pierwszy raz kiedy REDD'Sy bawią się w odbicie lustrzane.
 
A co ma screen do głosowania? Kto miał zagłosować to już zagłosował. :p Zresztą, czy to takie ważne? W tamtym roku W3 wygrywał większość plebiscytów na najbardziej wyczekiwaną grę w 2014 roku, a jak wiemy w tym roku trzeci Wiesiek nie wyjdzie.
Teraz już możesz sam sobie odpowiedzieć ;)
 
Człowiek wraca styrany z uczelni i widzi takiego pięknego screena. Oby to był obrazek prosto z rozgrywki a nie jakiś render, bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, że downgrade :) I widzicie moi mili, naciskanie na REDów aby coś wrzucili dla podhajpowania publiki poskutkowało. Wypiję piwko za zwycięstwo :cheers:
 
Jestem strasznie ciekaw co to będzie. Skoro ma być Ciri i zamek w Wyzimie, to coraz bardziej wątpię w prezentację Skellige lub jakiegoś konkretnego aspektu gry. No chyba że pokazanie głównych postaci, tym razem w ruchu i z komentarzem, jak było w przypadku Watch_Dogs bodajże. Prawdopodobnie dostaniemy kolejny typowy trailer, tym razem skupiający się na fabule (jeszcze bardziej niż SoD). Szczerze mówiąc wolałbym tego uniknąć a dostać w zamian coś mniej spoilerowego, ale prezentującego np. nowe lokacje czy cykl pogodowy. No ale i tak się raczej nie zawiodę, jak dotąd jedynie co do Intra miałem jako takie wątpliwości, ale i tak mi się podobało. Więc byle do soboty, wstaję z samego rana, biorę popcorn i odpalam seansik ;)
 
Przecież to wygląda o niebo lepiej niż sala z SoD :p Jak dla mnie zbyt dobrze, jak CGI. Stawiam na render.

A ja rzeknę, że wcale nie, podobnie, ba, na SoD było nawet nieco lepiej.
Mi to wygląda na screena jak nic.

Aż chciałoby się powiedzieć, że Wyzima jako jedna z lokacji potwierdzona, ale wiadomo jak jest.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Światło wpadające przez witraże nie jest zabarwione. Wniosek?
Spisek, downgrade i AC Gothic 3 Wiedźmin pierwszy wygląda lepiej.

Nie mogę się doczekać reakcji na trailer w temacie o grafice. Chyba bardziej niż samego trailera. Czy to już choroba?
 
Last edited by a moderator:

Guest 2686910

Guest
No wiesz? Mi na samą myśl robi się słabo, bo i będzie jak zwykle.
Ostatnio zrobiłem sobie rundę powtórkową czytania tych dyskusji i zdrowo się pośmiałem w niektórych miejscach. Polecam, naprawdę wesołe, jeśli stłumisz mdłości.

Chyba zaczynam popadać w "mitkozę"...
Nie idź tą drogą.
 
Last edited by a moderator:
A ja rzeknę, że wcale nie, podobnie, ba, na SoD było nawet nieco lepiej.
Materiał w ruchu zazwyczaj prezentuje się lepiej.
Na moje jest to poziom bardzo zbliżony do SoD, o ile nie ten sam.

@mikomakjenkins
Kshhhh...
"Mietek, mamy nowego pacjenta, twierdzi, że jest chory. Zwolnij miejsce w trójce"
"Mamy wyrzucić pana Zbigniewa?"
"Tak. I Grzegorza też. Zjadał za dużo bigosu."
Kshhh...
Chyba zaczynam popadać w "mitkozę"...

mikomakjenkins said:
Nie idź tą drogą
Nie zamierzam. To był taki nagły napad mitkozy. Nie polecam. Niemiłe uczucie...brrr.
Bez urazy, mitku :p
 
Last edited:
Już zniknęło :(

@Daniel Abatemarco : Sprawdzałem na fejsie na profilu Batman Arkham i nie ma, no ale nie istotne..ważne że ktoś robi niezłą reklamę nam :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom