Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
To niech do końca głosowania REDzi wrzucą jeszcze ze 2 screeny i wygrana będzie w kieszeni :D
 
Jak na razie screen jest wrzucony tylko na polską stronę FB. Może kiedy go udostępnią na międzynarodówce oraz u Słowian wschodnich, licznik skoczy jeszcze bardziej :).
 
Screen w dużej rozdzielczości.
 
Już kiedyś też tak było :p Wiedźmin albo coś prowadził, albo był bliski wygrania...odjęli głosy i kiszka.. oby teraz tak nie było..
 
Dlatego pisałem ostatnio w innym temacie, jeżeli wygrać to z klasą, bo później po odjęciu ewentualnych głosów wstyd i nic więcej. :p
 

Guest 3669645

Guest
Ci od Buttmana też na pewno tak robią, przynajmniej po to by sprawdzić %. Nie ma obaw.
 
Zamieszczam tu tego hype train (jak na razie mam wszystko w .xcf, więc mogę coś pozmieniać), żebyście mogli ocenić stan prac (tło, efekty świetle i napis dodam później). Przypominam, że jeśli ktoś chce znaleźć się na obrazku powinien wysłać mi obrazek ze swoim avatarem w miarę przyzwoitej rozdzielczości na PW.. Chciałbym to skończyć przed TGA, więc proszę o niezwlekanie.


Hmm, a ktoś tam ma uprawnienia do prowadzenia takiego składu?:huh: ;)

nowy screen? ;D przynajmniej ja 1 raz widze

Wygląda na remont przed przybyciem cesarza :p
 
Człowieku teraz to Ci nie dam linka do tego, ale powiedz sam to nie jest normalne jak ktoś głosuje po 100 raz na grę z tego samego IP :p

Ja wątpię aby te głosy były zliczane z tego samego IP, tak jak wszędzie jest jednorazowy i blokada, tutaj porostu napędzają odwiedzanie strony aby sprawdzić jaki wynik i raczej nic więcej, a przynajmniej zdziwił bym się jeśli by była taka możliwość bo tak to jakiś fanatyk Uncharted z Japonii by już dawno parę botów zapodał i tyle by nas i Batmana było.
 
@Koreon słaby ten pociąg - brakuje przywódcy nurtu warzochistów i zdjęcie sporo straciło przez to w moich oczach.

Wyślij mi swój avatar w rozdzielczości większej niż 80X80 i możliwie w kadrze, który ucina jak najmniej i cię wstawię.

@adventus Kierowałem się raczej kierunkiem padania światła, a Marci dopasowany jest pod Smikiego, ale zrobię co w mojej mocy.
 
Wie ktoś co mam zrobić, gdy osiągnąłem limit tzw. "zapisanych wiadomości", przez co nie mogę wysłać ani jednej więcej? Czyszczenie "wysłanych" nic nie daje :(

W drodze wyjątku! (nie zalecam robić tego częściej bo niebiescy się wnerwią), zedytuj post i wstaw w spoiler link do jakiegoś imgura.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom