Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Obejrzałem już kilka razy ten nowy trailer i bez dwóch zdań w oczy rzuca się słabsza jakość tekstur niż w SoD i VGX, miejscami wygląda to jak z poprzedniej generacji konsol...
 
Gwarantuję, że zakupu słownika również nie pożałujesz.
Za szybko pisałem nie zauważyłem błędu a teraz do redów nie przejmujcie się negatywnymi opiniami ok no może ten trailer nie jest taki jaki większość by chciała , ale prawdziwi fani wiedźmina kupią grę i na pewno ją zaakceptują i chwalić będą ;) wiadomo ile trzeba czasu na stworzenie gry z otwartym światem i jeżeli bardziej stawiacie na płynność gry niż na grafikę to + dla was ;)
 
Wszyscy dla gry chcą jak najlepiej, także no...lepiej przejdźmy do porządku dziennego, że tak wygląda wersja PC na ultra, a poprzednie filmiki były podbajerzone i tyle. Każdy się jarał jak lampki na choince, a prawda jest taka, że sami nie wiemy już co jest prawdą i jak gra wygląda. Komentarz ze strony firmy : Spójrzcie na gameplay 35- minutowy.
 
Za szybko pisałem nie zauważyłem błędu a teraz do redów nie przejmujcie się negatywnymi opiniami ok no może ten trailer nie jest taki jaki większość by chciała , ale prawdziwi fani wiedźmina kupią grę i na pewno ją zaakceptują i chwalić będą ;) wiadomo ile trzeba czasu na stworzenie gry z otwartym światem i jeżeli bardziej stawiacie na płynność gry niż na grafikę to + dla was ;)

Teraz to pojechałeś ostro. Głaskajmy wszystkich REDów, nie zauważajmy błędów, spadku jakości, niech sobie robią co chcą. Nie chodzi nam o narzekanie na grafikę samą w sobie, ale o to, że zostało nam obiecane coś innego. Coś co od SoD miało już nie ulec zmianie na gorsze.
 
Teraz to pojechałeś ostro. Głaskajmy wszystkich REDów, nie zauważajmy błędów, spadku jakości, niech sobie robią co chcą. Nie chodzi nam o narzekanie na grafikę samą w sobie, ale o to, że zostało nam obiecane coś innego. Coś co od SoD miało już nie ulec zmianie na gorsze.
Ale uległo zmianie z niewiadomych dla nas przyczyn i co zrobisz nie kupisz wiedźmina? no faktycznie coś nie tak poszło no ale zobaczymy jak się dalej wszystko potoczy
 
To prawda, ale należy dodać że te gry były tworzone już jakiś czas temu (wyjątek Minecraft) gdzie o ultra grafice można było pomarzyć. Nie było tak rozwiniętej technologi, więc nacisk na oprawę wizualną nie był aż tak silny. Gdyby te gry wyszły teraz, ich sukces byłby prawdopodobnie zdecydowanie mniejszy, dlatego że ludzie są już przyzwyczajeni do tego, że grafika jest bardzo istotnym elementem całości. Takie czasy. Mnie to nie razi jak już powiedziałem. Pewnie dlatego, że nie gram w gry od dłuższego czasu i grafika na poziomie W2 jest już w moim odczuciu bardzo wysoka. Stąd też nie oczekuję tu ultrarealistycznej oprawy. Lepiej żeby ładnie grało światło i kolory były odpowiednie, bo to tworzy większość klimatu a nie detale na zbroi. Ale zrozumiałe jest, że komuś może się to nie podobać. Tym bardziej, że zapowiadano tutaj zbliżenie się w gameplayu do efektów CGI i przytaczano za przykład Beowulfa z tego co pamiętam.

Przytoczę pewne pytania. Jak gracie na swoim sprzęcie? Wolicie grać tak, by wszystko lśniło, by każde lico, dekolt, każdy szczególik był ustawiony na poziomie maksymalnym ale za to często przycinającym się obrazem w grze? A może wolicie mieć ustawione mniej więcej w połowie ustawień graficznych, choć jakość grafiki będzie znacznie gorsza ale za to będzie dużo znacznie płynniejsza? Myślę, że część z nas co tutaj piszą, ma sprzęt ze średniej bądź niższej półki a nie stać go na kupno lepszego sprzętu bądź jego modyfikacji. Rozumiem gdyby gra, która by preferowała by taką a nie na przykład lepszą grafikę miała paskudną optymalizację a wymagania by były wręcz wysokie jak na jej jakość. Zwróćcie uwagę, że mało kto będzie zwracać na super bajery graficzne w grze, część będzie i tak się skupiać na samej rozgrywce. Liczy się dobra optymalizacja i przyjemność z samej gry a nie ultra grafika jak ze Skyrima. Racja nejm, że grafika z W2 trzyma poziom i jest ustawiony również na bardzo wysokim poziomie mimo upływu lat :). Cieszę się, że są ludzie, którzy uważają, że klimat, przyjemność z samej gry jest ważniejsza niż to co gra prezentuje ze sobą wizualnie :).
 
Last edited:
Ale uległo zmianie z niewiadomych dla nas przyczyn i co zrobisz nie kupisz wiedźmina? no faktycznie coś nie tak poszło no ale zobaczymy jak się dalej wszystko potoczy

To niech REDzi podadzą te przyczyny, a nie zapewniają, że nic się nie zmieniło. Sory, ale broniłem tej gry zawsze, zamówiłem kolekcjonerkę, jestem z tą franczyzą cały czas bardzo zżyty, więc mogę chyba wymagać dotrzymania obietnic?
 
Obejrzałem trailer jeszcze raz. Tym razem na monitorze (wcześniej oglądałem na tablecie). I downgrade rzeczywiście jest widoczny. Gdzie jest ta piękna oprawa graficzna z SoD, hm?
Też na to zwróciłem uwagę. Gra wygląda nieco(?) gorzej niż wcześniejsze materiały. Podejrzewam, że to materiał z którejś z konsol, bo na pewno nie z PC. Pokraczne tekstury, a na niektórych ujęciach zaserwowanych przez Adeventusa, widać wręcz archaiczną grafikę.
 
Też wiążę duże nadzieje z grywalnością na poziomie Gothica. Tylko bez bugów żadnych. :D Nasz Wiesiu, będzie śliczny, mega grywalny i będzie działał bezbłędnie. :D
Też mam taką nadzieję, choć po takim Unity nie można być niczego pewnym. :p No, ale by uniknąć bugów o 4 miesiące przełożyli premierę, więc jestem dobrej myśli.

Mam wielki zaszczyt zaprezentować Państwu dramat w trzech aktach, zatytułowany "Wiedźmin: Dziki Gon"
Ale dlaczego akt III zawiera tylko jedno ujęcie i to w dodatku najgorsze?
 
Last edited:
Sytuacja podobna do tej z dodatkowym contentem dla X1.. chaos i smutek na forum. Sami się chyba przehajpowaliśmy..
 
Też na to zwróciłem uwagę. Gra wygląda nieco(?) gorzej niż wcześniejsze materiały. Podejrzewam, że to materiał z którejś z konsol, bo na pewno nie z PC. Pokraczne tekstury, a na niektórych ujęciach zaserwowanych przez Adeventusa, widać wręcz archaiczną grafikę.

Nie ma co wyciągać sreenów z ruchomych materiałów.
 
Ale uległo zmianie z niewiadomych dla nas przyczyn i co zrobisz nie kupisz wiedźmina? no faktycznie coś nie tak poszło no ale zobaczymy jak się dalej wszystko potoczy

Tak to z reguły działa. Jak produkt mi nie odpowiada, to go nie kupuję. Wiedźmin to szczególny przypadek, ale składanie obietnic bez pokrycia nie zachęca do zakupu i świadczy o braku szacunku dla klientów. Dlatego zachęcam wszystkich, żeby wyrażali swoje niezadowolenie bo z tego co widzę, przeważa tutaj rzeczowa krytyka a nie bezmyślny "hate".
 
Niech będzie ta premiera albo komentarz REDów bo nie zdzierżę wchodzenia na to forum...

Dobrze by było zamknąć ten temat do czasu wypowiedzi czy komentarza od RED-ów, bo jak zewsząd po obecnym trailerze nadeszła burza a to nikomu dobrze nie służy.

"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte (…), jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale" Geralt z Rivii

Oto co mi przypomina obecną sytuację w tym temacie forum :).
 
Tak to już jest. Choćby reszta materiału lśniła nieskażonym blaskiem to zawsze znajdą się tacy którzy za wszelką cenę będą starali się do czegoś przyczepić. :huh:
 
Akurat poziom grafik w W3 i dobrą optymalizacją martwiłem się najmniej. Były to jedyne pewne rzeczy, które były reklamowane od ponad 2 lat jako gwarancja autentyczności i innowacyjności, które W3 miał sobą reprezentować. Jeśli ja szary człowiek zaczynam się zastanawiać dlaczego W3 dziś wygląda jak wygląda, to niestety ale zaczynam się coraz bardziej martwić o gameplay, który tak na prawdę jest o wiele ważniejszy od całej tej graficznej otoczki. Jeśli okaże się że gra dodatkowo została wycięta z mechanik znanych dawnych RPGów (alchemia, skille, levelowanie bohatera, wiedźmińskie zmysły, sterowanie, opcje HUDa z utrudnieniami/ułatwieniami) , albo zaprojektowana dla casuali (patrz; dragon age ; inquisition )to będzie na prawdę źle...

Poziom grafiki był dla mnie na tyle "małym'' szczegółem, że zbytnio się w tych tematach nie udzielałem. Gra miała wywołać efekt wow przez całe 100h mojej gry. Nestety kasku nie miałem oglądając galę to spaść nie mógł z głowy niestety. Za to teraz mogę śmiało MOCNEGO BULLA się napić, głowa mnie boli do tej pory po tym co zobaczyłem i targają mną mieszane odczucia. Jeśli gra gameplay'em się nie obroni i też będzie miała tendencję spadkową w tym aspekcie jak poziom graficzny, który obserwujemy z trailer'a na trailer to będzie bardzo źle...

MOCNY BULL zdrówko

PS. Redzi nie lepiej było powiedzieć na gali że tak bedzie się prezentować wersja konsolowa? Byłoby to chociaż rzetelne i każdy swoje różnice by wychwycił. A tak to nie wiadomo czy wersja PC uległa downgradowi czy nie. Jedno zdanie a jak wiele by zmieniło w odbiorze materiału.
Moim zdaniem, byście nawet zyskali, bo pokazujecie wszystkim bez ogródek jak gra aktualnie się prezentuje. Lubie takie podejście do klienta,ale bez potwierdzenia na jakiej platformie będzie ona tak wyglądała to ewidentny bład w tym przypadku.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom