Wiedźmin 3: postacie

+

Guest 3669645

Guest
Jak na razie wszystkie zbroje jakie pokazują są takiego samego typu -Jakieś grube, kolorowe uniformy z kolczugą. Zaczynam się martwić, że cały asortyment zbroi będzie w stylu tego, co widzieliśmy na artach. Żadnych skromnych, prostych skórzanych kurtek? :(

---------- Zaktualizowano 19:53 ----------

Wiedziałem że zaraz ktoś wyskoczy z "człowiekiem-kciukiem". Ta jedna mina się nie liczy, o :p
 
Podobno każdą postać da się uchwycić w "słabszym" momencie, kiedy ma brzydki grymas na twarzy czy coś innego. Dziwne tylko, że jak na razie ma tak jedynie Yennefer, a inne postacie (Ciri / Triss i reszta) nieważne co by robiły i tak na każdej klatce wyglądają świetnie :p

Dlatego troszkę się boję że Yen pięknie będzie wyglądać tylko z pokerfejsem, a w innych scenkach (gdzie biegnie, wysila się, albo coś jeszcze innego) będzie wyglądać słabo albo jak zrozpaczona emo nastolatka. A doświadczenie życiowe mówi mi, że ładne kobiety zawsze wyglądają ładnie, nieważne jak głupie miny by robiły :p

Oh naprawdę?

Mógłbym tak cały dzień.
 
Last edited:
Geralta zauważyliśmy tam wcześniej, ale czy z tego screena wynika:
a) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi z Dzikim Gonem.
b) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen.
c) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen, a potem odstawić ich do Emhyra.
?
 
Geralta zauważyliśmy tam wcześniej, ale czy z tego screena wynika:
a) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi z Dzikim Gonem.
b) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen.
c) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen, a potem odstawić ich do Emhyra.
?
d) czy Nilfgaardczycy w ogóle Geraltowi pomagają, czy raczej Geralta i Yen gonią.
 
Koreon said:
Geralta zauważyliśmy tam wcześniej, ale czy z tego screena wynika:
a) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi z Dzikim Gonem.
b) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen.
c) Nilfgaardczycy pomagają Geraltowi znaleźć Yen, a potem odstawić ich do Emhyra.
d) czy Nilfgaardczycy w ogóle Geraltowi pomagają, czy raczej Geralta i Yen gonią.
e) wszyscy równo spierdzielają przed Dzikim Gonem ;P
 
e) wszyscy równo spierdzielają przed Dzikim Gonem ;P
Ty wiesz, że możesz mieć trochę racji? Geralt miecza nie dobył. Trzech najbliższych Nilfgaardczyków również, co sugerowałoby, ze zależy im na uzyskaniu jak największej prędkości. Jednak jeźdźcy pędzący na końcu tej kawalkady trzymają miecze w dłoniach, jakby chcieli dorwać uciekających.
 
Pytanie, czy wszyscy jadący za Ger i Yen to Nilfgaardczycy, czy tylko tych trzech.
Zobacz sobie coś w rozsądnej rozdzielczości, a nie tego miniscreena. Za trójką Czarnych i Geraltem z Yen biegną jeźdźcy w trupich pancerzach, Gon.
 
Dzięki, na tym Gon widać dobrze, ale to nie jest to samo ujęcie, które ja załączyłem. Nie widać Geralta :p.
 

Guest 3669645

Guest
W trailerze są jeszcze ze dwa bliskie ujęcia na Gon ze swoimi "zwierzakami" który ich goni :eek:

O, tutej np:

 
Last edited by a moderator:
Tak swoja droga zauważyliście, że Geralt nosi tu miecze klasycznie, na krzyż?

Przykro mi Cię sprowadzać z nieba (marzeń) na ziemię, ale spójrz na poniższy obrazek:

Geralt jest w tej samej zbroi.
Miecze wyglądają na te same.
Jest jedna możliwość. Są dwie możliwości.
1)CDPR da graczom możliwość indywidualnego "ustawienia" mieczy.
[wcześniej na artach gracz w zależności od "zbroi" (chyba) mógł mieć miecze na krzyż lub równolegle]
2) Druga to to, że na "twoim" screan'ie po prostu są inaczej wychylone (nie przecinaja sie, są rónoległe do siebie, ale pod innym kątem)

Osobiście uważam, że opcja indywidualnego założenia mieczy była by fajnym szczegółem.
 
Last edited:
Wątpię w możliwość ustawienia mieczy. One po prostu nie leżą idealnie równolegle do siebie, dlatego z profilu wyglądają, jakby się krzyżowały. IMO to jedynie złudzenie optyczne.
 
Top Bottom