Wiedźmin 3: postacie

+
Mi cały czas chodzi o ten nieszczęsny art, który właśnie jest tylko artem fanowskim, chociaż jest ewidentnie na Redowskiej Ciri wzorowanym. Tylko tu autor poszedł jeszcze dalej. Dlatego @HuntMocyhttp://forums.cdprojektred.com/members/2003524-HuntMocy mogłeś to w fanowskich zostawić a nie przenosić do postaci bo to poszło nie w tym kierunku :p Jak już mowiłem, nieważne czy tam jest Ciri czy byłaby Yennefer, Lara Croft czy babka Shani. Nadal byłoby to kiepskie moim zdaniem.

A co do Ciri książkowej to też już swoje zdanie wyraziłem wcześniej i podtrzymuję je.
 
Tylko te nieoficjalne arty nie wzięły się z powietrza. To jest reakcja na wizerunek zaproponowany przez redów, którzy nawet nie próbują ukrywać czym chcieli zainteresować graczy. Tyłkiem w obcisłej skórze, butach na wysokim obcasie i wyeksponowanym dekoltem. Można sobie pisać, że przecież Ciri już dorosła i może się ubierać jak chce, ale to jest samooszukiwanie się. I co ciekawe, nikt (a przynajmniej ja nie widziałem) nie rysuje Yennefer czy Triss w podobnie rozkładkowych pozach i scenach. Widocznie Triss już pokazała co miała do pokazania i nie budzi większego zainteresowania, a Yennefer w swej czerni wygląda mało namiętnie, nawet w równie obcisłych spodniach. Trudno mi ocenić, ale możliwe, że i cały styl Geralta, czyli ta jego szeroka szczęka, rozbudowana klata i a jakże opięte spodnie, mają na celu wywołanie podobnego wrażenia, ale na kobietach. Wskazywałaby na to reakcja męskiej części community, którzy gromadnie okrzyknęli Geralta maczo w gorsecie.
 
Last edited:
Tyłkiem w obcisłej skórze

Zasłoniętym półgorsetem i "torebką". Na taki przykład wygląda niezwykle skromnie na tle takiego Letho, co to miał wszędzie wszystko poopinane i napięte.

i wyeksponowanym dekoltem

No to tu żeś już pojechał po całości. Wyeksponowany dekolt uwidacznia i podkreśla piersi. U Jaskółki w wersji Redowej dekoltu praktycznie nie ma.
 
Last edited:
A tak w ogóle to faceci debatujący o tym czy aby dekolt nie za duży. Co się porobiło z tym światem :hmmm:
W grze będziemy ojcem tejże panny, więc to powinno być zrozumiałe :p
@Nars o tych jej poluzowanych sznureczkach już była dyskusja jakiś czas temu, różne opinie były i temat się zakończył, w sumie to nie brałem teraz pod uwagę arta, tylko wlaczylem sie do dyskusji i mając na uwadzę, że Yen się udało zasłonić to się zastanawiam czemu akurat Ciri musi kusić biustem spod sznureczków. Nic wielkiego z tej dyskusji raczej nie przewiduję, nie na miarę twarzy Yennefer ani twarzy Geralta z W2.
 
W @Nars o tych jej poluzowanych sznureczkach już była dyskusja jakiś czas temu, różne opinie były i temat się zakończył, w sumie to nie brałem teraz pod uwagę arta, tylko wlaczylem sie do dyskusji i mając na uwadzę, że Yen się udało zasłonić to się zastanawiam czemu akurat Ciri musi kusić biustem spod sznureczków. Nic wielkiego z tej dyskusji raczej nie przewiduję, nie na miarę twarzy Yennefer ani twarzy Geralta z W2.

No własnie strasznie mnie intrygują te określenia w stylu kuszenia biustem, albowiem tego biustu nie widać (i nie jest szczególnie imponujących rozmiarów), jedyny gorszący fragment, to poluzowane giezło, które niczego nie pokazuje. Zważywszy na charakter Ciri, oraz jej "zawód", strój jest doskonale zaprojektowany.

Odnośnie Yen, to ewidentnie jest zwyczajem czarodziejek ubrana szykownie i na bogato. W jej przypadku "poluzowane sznureczki", czy w ogóle jakiś niedopasowany fragment garderoby byłby oznaką niedbalstwa, na które prestiż jej profesi nie pozwalał.
 
Last edited:
No własnie strasznie mnie intrygują te określenia w stylu kuszenia biustem, albowiem tego biustu nie widać (i nie jest szczególnie imponujących rozmiarów), jedyny gorszący fragment, to poluzowane giezło, które niczego nie pokazuje. Zważywszy na charakter Ciri, oraz jej "zawód", strój jest doskonale zaprojektowany.

Odnośnie Yen, to ewidentnie jest zwyczajem czarodziejek jest ubrana szykownie i na bogato. W jej przypadku "poluzowane sznureczki", czy w ogóle jakiś niedopasowany fragment garderoby byłby oznaką niedbalstwa, na które prestiż jej profesi nie pozwalał.
Właśnie zauważyłem, że Ciri ma pod spodem stanik:
View attachment 9176

Niewiele ujęć Ciri z przodu widzieliśmy, więc to w sumie więcej gdybania bo ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądać dokładnie z przodu. Mnie bardziej zastanawia to że Yen jest tak mocno zasłoniona, a Ciri ma te swoje giezło. Może to i ładnie wygląda ale za to mniej praktycznie niż to co nosi na sobie Yen. W sumie, żeby nie było że ja narzekam na jej wygląd, mnie mocniej zirytowało usprawiedliwianie jej ubioru przez użytkowników bo ja nie widziałem żadnego powiązania jednego z drugim. Wszyscy wiemy, że równie dobrze mogła by mieć mniejszy dekolt, a ma dość duży, nawet jak zawiąże mocno te swoje sznureczki to i tak jest wielka przerwa od sznureczków aż do jej pasa(tego skórzanego) z jakiegoś powodu REDzi jednak postanowili dać jej taki dekold, i sam zamysł mnie zastanawia.
 

Attachments

  • Ciri-Wiedzmin-3-7.jpg
    Ciri-Wiedzmin-3-7.jpg
    156.7 KB · Views: 721
Last edited:
Tylko te nieoficjalne arty nie wzięły się z powietrza. To jest reakcja na wizerunek zaproponowany przez redów

To prawda. I chociaż nie zgadzam się z tym jakoby Redowska Ciri jakoś szczuła cycem, to już tak takie podejście do tematu nie pomaga:


Redowska Ciri bardzo mi się twarzowo podoba. Fanem wdzianka nie jestem. Uważam że górna częśc nietrafiona. Najlepiej do Ciri z mojego wyobrażenia pasuje odzienie tej cosplayerki:


@fanktoy Poza bardzo dziwną Yennefer z olbrzymimi stopami i drugą z większym niż to potrzeba biustem, to są sceny, w których wszystko gra jak dla mnie. Jest jakaś historia, jest relacja dwojga bohaterów, scena intymna z Yen (Pierwsza to ani Triss ani Yen, ale praca świetna stylowo). Charakter scen sprawia, że nagość jest na miejscu i komponuje się z całością. Czego nie można powiedzieć o arcie, o którym cały czas rozmawiamy, czyli o Ciri prężącej się do widza z rozchełstanym dekoltem, eksponującą to i owo. Albo o tym od Bladego. To jest zagranie ewidentnie na przyciągnięcie cycem. Słabe.
 
Last edited:
Tyłkiem w obcisłej skórze, butach na wysokim obcasie i wyeksponowanym dekoltem. Można sobie pisać, że przecież Ciri już dorosła i może się ubierać jak chce, ale to jest samooszukiwanie się. I co ciekawe nikt (a przynajmniej ja nie widziałem) nie rysuje Yennefer czy Triss w podobnie rozkładkowych pozach i scenach.

wyeksponowanym dekoltem
nikt (...) nie rysuje Yennefer czy Triss w podobnych (...) pozach i scenach.
Tyłkiem w obcisłej skórze, butach na wysokim obcasie

Triss:

"brak fan'artów, nikt nie rysuje, łydka"


"Yen od REDów, cycki"


"takie tam fan'arty, nie widziałem, żeby ktoś rysował Yen w negliżu - ale te o Ciri!"



"Yen z W3 od REDów,
Tyłkiem w obcisłej skórze, butach na wysokim obcasie
"






PS: Gdzieś jeszcze była Yen na jednorozcu z piersami obnażonymi i wychylona była w tył ale umkło.

Triss:
"zero seksu, nikogo nie interesuje golizna Triss"







O ART'ACH TO JA NAWET NIE WSPOMNĘ!

Ciri:
"sam sex!"




"te obcasy! ten sznureczek! ta szpareczka gdzie nawet palec nie wejdzie! i to w dekolcie!"

[video=youtube;McaV4Ua-QMA]https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA[/video]
 
Więc jak widać każda panna w grze jest ubrana nie skąpo ale podkreśla swoje walory - i dobrze. Bo tak to chybaby trzeba komuś cycki obciąć żeby zwolennicy "ubrania" bohaterek W3 byli zadowoleni.

A w artach decyduje wola ludzi. REDzi nikogo nie prowokują. Do artów gdzie Geralt i Roche są gejami to też REDzi namawiali? Zdazrzą się arty z golizną i takie bez. Nie ma o co robić awantury ludziska.
 
Redowska Ciri bardzo mi się twarzowo podoba. Fanem wdzianka nie jestem. Uważam że górna częśc nietrafiona. Najlepiej do Ciri z mojego wyobrażenia pasuje odzienie tej cosplayerki:


.

I jej włosy ! To mógłbym zaakceptować zamiast białowłosej redowskiej Ciri.
BTW:
...patrzył na jej mysie włosy, które teraz, gdy wyschły, ku jego zdumieniu lśniły pasemkami siwizny.

View attachment 9178
View attachment 9179

@Nars twarz Ciri rzeczywiście się Redom udała.


E:
Dlaczego tak niektórzy walczą z wampową Ciri, widocznym stanikiem itp.? Może to zabrzmi śmiesznie i niedorzecznie, ale moim zdaniem, odpowiedź jest bardzo prosta, dla niektórych jest ona owym "czymś więcej". Ideałem? Legendą?. A jak mawiał czarodziej Dorregaray
"Nie zabija się legendy."
. Być może wampowa Ciri z nagim cycem, to dla niektórych niszczenie, wypaczenie jej postaci, owo "zabijanie legendy".
 

Attachments

  • il_570xN.486554081_lju8.jpg
    il_570xN.486554081_lju8.jpg
    63.8 KB · Views: 80
  • greyhair.jpg
    greyhair.jpg
    60.4 KB · Views: 89
Last edited:
Ja to traktuje jako bardzo tani chwyt pod publiczkę. Mimo to cały czas wierzę, że to nie będzie płytka historyjka podtrzymywana jedynie gubionymi częściami garderoby. Szkoda tylko, że redzi decydują się na uciekanie w tak kiepskie sztuczki. Nie pierwszy raz zresztą. Bogu świeczkę, a diabłu ogarek.
Moja wizja Geralta bardzo różni się od tej z gier i jakoś ta redowa nie zdołała mi jej wypaczyć. Więc i o Ciri jestem spokojny. Tylko trochę zniesmaczony.
 
Last edited:
@raison d'etre Może ten "promocyjny" ubiór wygląda tak jak wygląda bo Ciri była nieprzygotowana na sytuację, która ją spotkała, a wraz z rozwojem fabuły przebierze się w coś praktyczniejszego. Taką ja mam nadzieję.
 
Wydaje mi się że dla Ciri będzie możliwość zmiany stroju na alternatywny, tak samo jak Jen. Najprawdopodobniej w tych darmowych DLC.
 
Top Bottom