Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Ja tu nie mam nic do roboty. Co tu komentować? Kamienie się toczą. Prorokuję, że niedługo doczekamy się kreacji daleko bardziej idących i daleko bardziej karykaturalnych.
Nie chciałbym też, by uważano mnie za jakiegoś świętoszkowatego fanatyka zwalczającego grzeszność na każdym polu, a nawet i bez pola. Ludzkie ciało jest zwykle ładne, a ja jestem estetą. I właśnie dlatego coś takiego wywołuje u mnie tylko skrzywienie ust.
Jeśli ktoś, w tym wypadku twórca gry czy też innego dzieła, posiłkuje się niepotrzebnym naddatkiem erotyzmu przy kreacji postaci, to może zachodzić podejrzenie, że brak mu innych atutów.
 
Zdecydowane "nie" dla twarzy (wygląda jak jakieś lekko upośledzone "mangowate" dziecko) i tyłka, a reszta w tej interpretacji Ciri nawet ujdzie :)
Z twarzy to wygląda trochę jak Aoki Devon ;P

BTW: Coraz więcej coraz bardziej roznegliżowanych artów Ciri w internecie, ciekawe kiedy czeka ją sesja w Playboyu, tak jak kiedyś Triss? :p Oj, już sobie wyobrażam te pogromy na forum, byłoby ciekawie 8)
 
Ktoś kiedyś wspominał o Madsie w roli Geralta (może już było, ale umieszczam):
View attachment 9264
 

Attachments

  • mad_mikkelsen_as_geralt_of_rivia_by_cuba91-d8dzbbl.jpg
    mad_mikkelsen_as_geralt_of_rivia_by_cuba91-d8dzbbl.jpg
    135 KB · Views: 76
Last edited:
Świetny cosplay Yennefer! Mniej więcej tak ją sobie wyobrażałem tylko, że troszkę starszą.
 
Last edited:
Top Bottom