Wiedźmin 3: postacie

+
@Nars, @HuntMocy - rozmowa Geralta z Zoltanem w pierwszym Wiedźminie na Podgrodziu. Zoltan mówił wtedy, że widział już bardzo wiele ran żeby stwierdzić, że ta geraltowa po widłach była bezdyskusyjnie śmiertelna.

Ale wracając do Regisa - Ciri umiała zakrzywiać czasoprzestrzeń, więc mogłaby w przeszłości stworzyć alternatywny przebieg wydarzeń (jeśli oglądaliście Powrót do przyszłości, to wiecie ocb), by z tego alternatywnego świata sprowadzić wampira do tego świata, dla nas właściwego.

Kurcze, to przecież fantastyka...
 
rozmowa Geralta z Zoltanem w pierwszym Wiedźminie na Podgrodziu. Zoltan mówił wtedy, że widział już bardzo wiele ran żeby stwierdzić, że ta geraltowa po widłach była bezdyskusyjnie śmiertelna.

Jakby zostawić Geralta lezącego na bruku, to by kitę odwalił, ale ktoś zapomniał o Ciri i Ihuarraquax'ie. Poza tym, martwi nie budzą się obandażowani i obolali. Jak wspomniałem, kwestia interpretacji.
 
@Nars, @HuntMocy - rozmowa Geralta z Zoltanem w pierwszym Wiedźminie na Podgrodziu. Zoltan mówił wtedy, że widział już bardzo wiele ran żeby stwierdzić, że ta geraltowa po widłach była bezdyskusyjnie śmiertelna.

Ale wracając do Regisa - Ciri umiała zakrzywiać czasoprzestrzeń, więc mogłaby w przeszłości stworzyć alternatywny przebieg wydarzeń (jeśli oglądaliście Powrót do przyszłości, to wiecie ocb), by z tego alternatywnego świata sprowadzić wampira do tego świata, dla nas właściwego.

Kurcze, to przecież fantastyka...

Wszystko fajnie, ale pretensje o wskrzeszanie postaci można mieć do AS'a, nie do REDów. Także śmierć Geralta to chybiony argument, bo on według autora wcale nie umarł. A jeśli już, to na chwilę.

Ale poza tym się zgadzam. Dało by się Regisa przywrócić do akcji bez zgrzytów. Przynajmniej dla mnie.
 
Last edited:
Ale wracając do Regisa - Ciri umiała zakrzywiać czasoprzestrzeń, więc mogłaby w przeszłości stworzyć alternatywny przebieg wydarzeń (jeśli oglądaliście Powrót do przyszłości, to wiecie ocb), by z tego alternatywnego świata sprowadzić wampira do tego świata, dla nas właściwego.

Ja rozumiem twój punkt widzenia, wiem że tak by można, ale po co? Kim takim szczególnym był Regis żeby ktoś zadawał sobie trud wskrzeszania go? A już w szczególności Ciri, która widziała go raz w życiu przez ułamek sekundy niemalże. Po prostu żadne tego typu wyjaśnienie nie trafia do mnie, sprawia wrażenie takiego na siłę, bo Regis był fajny.
 
Po prostu żadne tego typu wyjaśnienie nie trafia do mnie, sprawia wrażenie takiego na siłę, bo Regis był fajny.
Bo ma duży potencjał jako NPC? Gdyby stworzyli postać na jego wzór, to byłyby zaraz narzekania, że zrobili podróbke Regisa. A po co podrabiać, jak można mieć oryginał? Niektórzy dali zginąć Talarowi w Dzielnicy Handlowej, a i tak dostali od niego liścik. Kimże jest ten byczy wiedźmin w jednym z trailerów, jeśli nie Letho z Gullety - ten, którego masa graczy zarżnęła w epilogu W2? Talar, Letho - tak, ale Regis - już nie?
No dobra, Letho oficjalnie jeszcze nie potwierdzony.

Ale poza tym się zgadzam. Dało by się Regisa przywrócić do akcji bez zgrzytów. Przynajmniej dla mnie.
Ja również nie mam z tym jakiegokolwiek problemu. Skoro nie kwestionuję istnienia magii w grze, to wytłumaczenie zmartwychwstania Regisa również łyknę gładko. :thumbup:
 
Talar to ewidentny bug, natomiast w kwestii Letho to mam nadzieję, że zapis z dwójki (lub wybór w prologu) uwzględni to i jeśli go zabiliśmy to będzie martwy.
 
Talar jest wiecznie żywy. I mam nadzieję, że Redzi traktują go jako postać która pojawiła się w W2, bo skoro w Trójce nie ma być postaci z Jedynki... Krótko rzekłszy - brak Talara poskutkuje krótko po premierze tłumem rozwścieczonych fanów z widłami i pochodniami, dobijających się do drzwi CDPR.
 
A ja tak inny temat kurczę jestem ciekaw waszych uczuć co do dwóch czarodziejek wiem , że to już omawialiśmy wiele razy , ale co tam . Chodzi wiadomo o co , czyli o Triss i Yennefer jestem ciekaw kto dla was jest bliższy sercu?.Ja na ten przykład po przeczytaniu książek czułem bliską więź z Yen i bardzo się do niej przywiązałem , lecz grając w W1 troszkę się to zmieniło ponieważ jak wiemy Geralt pamięć stracił , gdy w grze przebywałem blisko Triss przez całą grę i większość też w W2 to do Triss bardzo się przywiązałem . Ale jak stopniowo i w końcówce gry dowiadujemy się o Yen to jednak moje serce zaczęło mocniej bić ;). Tak więc wiem , że w Wiedźminie 3 będzie to niezwykle trudny wybór , ale raczej wybiorę kierunek ku Yennefer ;) Tylko nie wiem jakie będę musiał podejmować decyzję i czy w ogóle będzie mi dane wybrać Yen bo mogę przez moje decyzję coś zwalić , ale zobaczymy ;).
 
Talar jest wiecznie żywy. I mam nadzieję, że Redzi traktują go jako postać która pojawiła się w W2, bo skoro w Trójce nie ma być postaci z Jedynki... Krótko rzekłszy - brak Talara poskutkuje krótko po premierze tłumem rozwścieczonych fanów z widłami i pochodniami, dobijających się do drzwi CDPR.
W sumie to po coś chyba ten list w W2 był, chyba nie dali go tak o, dla hecy. Talar chyba się pojawi :p
 
Talar jest chytrzejszy od Redów. Wiedział co się święci, i wysłał liścik w dwójce, żeby załapać się później do W3. Szczwany lis, nie ma co :D
 
BTW, odkryłem chyba kim jest ten tajemniczy karzeł który siedzi na koniu razem z Geraltem w SoD.

Jeśli ktoś się boi że to fabularny spoiler niech nie otwiera, ale to są tylko moje domysły:
To może być Fenn, w książce nic nie ma o jego śmierci, zbiry po prostu zostawiły go w płonącym domu, stąd jego poparzenia na trailerze. Duża głowa się zgadza
 
BTW, odkryłem chyba kim jest ten tajemniczy karzeł który siedzi na koniu razem z Geraltem w SoD.

Jeśli ktoś się boi że to fabularny spoiler niech nie otwiera, ale to są tylko moje domysły:
To może być Fenn, w książce nic nie ma o jego śmierci, zbiry po prostu zostawiły go w płonącym domu, stąd jego poparzenia na trailerze. Duża głowa się zgadza

No cóż nie miałem pojęcia o czym Ty mówisz, odpaliłem na telewizorze nowy gejmplej nieskompresowany (DLNA kocham Cię) i się przeraziłem, to wygląda strasznie...
Na dużym telewizorze to oemdżi...


Tak się przeraziłem, że aż fotę strzeliłem. :p
 

Attachments

  • 20150128_203350.jpg
    20150128_203350.jpg
    404 KB · Views: 48
Czytałem przed chwila artykułu z odpowiedziami - jest w linkach. Stało tam, że będą postacie z książek jeśli były W1 lub W2. Heh, to co powiedzieć o Ciri i Yen (i o Regisie :D)? Powątpiewam teraz w prawdziwość tego artykułu.
 
Last edited:
Top Bottom