Po prostu sport

+
Oglądałem drugą połowę meczu Legii z Ajaxem.

Jestem załamany po tym jak zobaczyłem grę stołecznego zespołu.
Musieli porządnie dać ciała tracąc w pierwszej połowie te trzy bramki, ale już szczytem było nie wykorzystanie żadnej akcji w drugiej połowie, gdzie raz mieli praktycznie piłkę na tacy i... nawet nie trafili w światło bramki.

Jednak nasza ligowa piłka jest sto lat za Europą :(.
 
W drugiej połowie Ajax grał na luzie więc dali pomęczyć się*Legii, ale i tak kontrolowali całą sytuację. Rzeczywiście, mieli kilka świetnych akcji i grzech, że ich nie wykorzystali, bo mogli spokojnie to jeszcze dziś zremisować.
 
Remisu, przy tej różnicy poziomów, to ja nie widziałem ale już honorowy gol był na wyciągnięcie ręki.

Jednak nawet to spaprali.
 
Legia jest strasznie cienka, ale i tak zastanawia mnie, co tam kurka robi ta łajza Żyro??

---------- Zaktualizowano 09:35 ----------

View attachment 10777

:rofl::rofl::rofl:
 

Attachments

  • b7ffa63e288621008ed3c129b4551722.jpg
    b7ffa63e288621008ed3c129b4551722.jpg
    80.1 KB · Views: 47
jesień 2014: wszyscy szok, niedowierzanie, trzymanie kciuków, latem z celticiem czuje dobrze każdy polaczek
luty 2015: jeżdżenie po legii jak po burej suce

gratuluję cebuli, szczególnie tobie serku, który dałeś się poznać z linkowania tutaj polskich sukcesów chyba w każdej możliwej dyscyplinie sportowej
 
Można nie lubić*Legii, ale pamiętajcie, że klubu w europejskich rozgrywkach pracują na wszystkie zespoły, bo zdobywają cenne punkty, które później zwiększają nam pozycję*w rankingu. Bez tego nie będziemy mieć*mocnej pozycji wejściowej do LM i LE.
 
No, Kowalczyk 17 na 30 km klasykiem. Jeszcze tylko "drużynówka" w skokach i będzie można zacząć psioczyć na to, jak polskie sporty zimowe podupadły, żądać zmian trenerów, prezesów itp. ;)
 
Co do dyspozycji Justyny to czytałem pewne teorie nt. dlaczego Justyna ma taką formę a nie inna ale nie będę tego przytaczał bo nie wiadomo czy to prawda, a jesli by tak było no cóż trochę nie profesjonalne, ale czy zawsze trzeba dobrze się spisywać w każdym sezonie, czy nie można sobie jednego sezonu poluzować? ludzie chyba o tym zapominają.To nie automat, to człowiek przecież.
 
Dokładnie. Zawsze mnie to wnerwia, gdy słyszę/czytam, że trzeba zmienić trenera/lekarza/menagera/jeszcze coś innego, bo drużyna/zawodnik nie ma formy/super wyników. Pfff...

To nie automat, to człowiek przecież.
Aaale - patrząc na Norweżki, to mam wątpliwości, czy to są człowieki. To ich ciągłe wygrywanie jest nudne. Zwyczajnie nudne.
 
jesień 2014: wszyscy szok, niedowierzanie, trzymanie kciuków, latem z celticiem czuje dobrze każdy polaczek
luty 2015: jeżdżenie po legii jak po burej sucej
Hmm... Jak dla mnie to, że Legia jest słaba jak na Europę, nie wyklucza przecież tego, że jednak Legii może się raz jakiś czas coś udać (np. wygranie grupy w pucharze).

I chyba nie oczekujesz, że ktoś za mecz z Ajaxem będzie ich chwalił?
 
I chyba nie oczekujesz, że ktoś za mecz z Ajaxem będzie ich chwalił?

czy ja wzywam do pochwał? ganię tylko to obrzydliwe szczurze podejście, które przejawia się zawziętym kibicowaniem tylko wtedy, kiedy jest dobrze i jeszcze bardziej zawziętym opluwaniu, kiedy jest źle. a w tym, zdaje się, jesteś mistrzem, zwłaszcza, gdy chodzi o piłkę nożną.
 
Ale Barcelona gnębi Manchester City piękny widok jak taki pusty balonik jak ManCity jest bezradny w tym meczu.
Tylko szczęścia brak bo spokojnie do przerwy mogło być 3:0 jak nie 5:0 ale zabrakło farta.
Do przerwy 1:0 dla Barcy.
 
Top Bottom