Niedoróbka z Letho i Shelą i smokiem

+
Niedoróbka z Letho i Shelą i smokiem

Niejeden raz grałem już różnymi ścieżkami ale dziś kończyłem grę po stronie Iorwetha i spotkałem błąd/niedoróbkę której nie wiem czemu wcześniej nie zauważyłem. Aż zakuło mnie to w oczy.
Wchodzimy z Iorwethem na obrady i oglądamy cały spektakl. Wchodzi ambasador Nilfgardu z Letho(Geralt cały czas obserwuje wszystko) Później kiedy smok się pojawił i docieramy do Sheli, Geralt się jej pyta gdzie jest Letho (nie chodzi tu o to że on po ataku smoka gdzieś uciekł tylko chodzi o całość) Shela coś gada że nie ma pojęcia gdzie on jest, że szuka go od zabójstwa Foltesta. Cała rozmowa ciekawa tyle że oboje widzieli Letho 5 minut wcześniej :D

Inna rzecz. Smok Saskia. Niby odczarować mogło ją precyzyjne trafienie w serce. Ostrze musiało przebić komorę. A w rzeczywistości Geralt przykłada do czoła smoka sztylet zabłysną i już :) Ale no nic. Geralt jedyne co zaczął pamiętać to wydarzenia które się działy między opuszczeniem wyspy jabłoni do znalezienia go pod warownią przez innych wiedźminów. Po odczarowaniu Saski gadają jednak o Trzech Kawkach bez żadnego krempowania. Geralt wydaje się idealnie wszystko pamiętać z tych czasów.

To takie co mi się rzuciło ostatnio w oczy.
 
Jaro89322 said:
Geralt jedyne co zaczął pamiętać to wydarzenia które się działy między opuszczeniem wyspy jabłoni do znalezienia go pod warownią przez innych wiedźminów. Po odczarowaniu Saski gadają jednak o Trzech Kawkach bez żadnego krempowania. Geralt wydaje się idealnie wszystko pamiętać z tych czasów.

Twórcy byli cwani, i za cholerę nie można dojść, co Geralt pamięta sprzed pogromu w Rivii. Co jakiś czas powtarza "wraca mi pamięć", przezornie unikając szczegółów. :)
 
Mnie wydaje sie, ze Geralt pamieta "wszystko" od momentu przed ostatniej podruzy wspomnien. Gdy (opcjonalnie) ratujemy Triss mowi ona(cos w tym stylu:
Nie pamietasz jak swiat wygladal przed Thanedd
a on jej, ze:
pamieta
Wiec mozemy domyslac sie ze wszystko jet ok. I pamieta smoka, Ciri itd itp
 
Top Bottom