Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Na miesiąc przed sfinalizowaniem prac nad grą na pewno już niczego nie ruszali. Po prostu są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły -_o
 
Nie dziwi fakt, że na pokładzie tego mocarnego kompa był GTX 980, przecież do serii 900 dodawany jest Wiesiu. Na kartach z tej serii gra musi chodzić dobrze.
 
Filologom.
Mało prawdopodobne jest, by tak z nagła wydajność gry skoczyła o sto czy dwieście procent. Byłby to cud na skalę światową. Takie przyrosty możliwe są tylko przy pomocy bardzo mocnych redukcji jakości. Albo jakiś hiperbuild pod konkretny zestaw i specjalizowane sterowniki.

ed
@MadYarpen
Jeszcze tylko warto by było uściślić, co dla nich znaczy rewelacyjnie. Wiadomo, że spora grupa ludzi ma dość niskie wymagania i wszystko ponad standard konsolowy wydaje im się ucztą w towarzystwie bogów i nimf leśnych.
Jakieś tam ulepszone sterowniki mogli już dostać, ale na pewno nie dałoby to takiego przyrostu mocy. Nie dość, że podobno gra obsługiwała zasobożerne dodatki nvidii, to jeszcze wyrabiała dwa razy więcej klatek. Istny cud.
 
Last edited:
Napisali że gra wyglądała rewelacyjnie. Więc chyba nie było jakiejś wielkiej kastracji. W specjalistyczne sterowniki nie wierzę szczerze mówiąc.

Jeszcze tylko warto by było uściślić, co dla nich znaczy rewelacyjnie. Wiadomo, że spora grupa ludzi ma dość niskie wymagania i wszystko ponad standard konsolowy wydaje im się ucztą w towarzystwie bogów i nimf leśnych.
Jakieś tam ulepszone sterowniki mogli już dostać, ale na pewno nie dałoby to takiego przyrostu mocy. Nie dość, że podobno gra obsługiwała zasobożerne dodatki nvidii, to jeszcze wyrabiała dwa razy więcej klatek. Istny cud.

Zobaczymy jak będzie. Zresztą za dwa dni do kiosków trafia gamestar, grali dwa dni to będą w stanie napisać coś więcej. Ja jestem w stanie uwierzyć że gra była po prostu bardzo źle zoptymalizowana na buildzie udostępnionym poprzednio. Tylko ja się na tym nie znam w ogóle więc łatwo mnie przekonać.
 
Last edited:
Mało prawdopodobne jest, by tak z nagła wydajność gry skoczyła o sto czy dwieście procent. Byłby to cud na skalę światową.
REDzi już tak od początku wyskakują z cudami. Nagle Novigrad robi się znacznie większy, nagle z ziemi wyrasta Oxenfruit. Nagle waluta z orenów przekształca się w korony. Jeszcze chwila i gnomy powychodzą z piwnic.

 
REDzi już tak od początku wyskakują z cudami. Nagle Novigrad robi się znacznie większy, nagle z ziemi wyrasta Oxenfruit. Nagle waluta z orenów przekształca się w korony. Jeszcze chwila i gnomy powychodzą z piwnic.
Bo widzisz, gdyby redzi od początku nam tu prezentowali co jakiś czas buildy i zdawali sprawozdania z postępów nad grą, to wszystko szłoby sprawniej i nie musieliby przekładać już dwa razy premiery gry. A tak dopiero po naszych krytycznych uwagach zabierają się do poprawek i niepotrzebnie dokładają sobie pracy, co niestety nie wpływa korzystnie na zakładane terminy. Zbiorowy umysł rulez. Pomyśleć tylko, ile jeszcze podobnych niewykrytych przez nas baboli zamieszkuje grę. Trzeba czekać do wersji rozszerzonej zoptymalizowanej pod pc.
 
Bo widzisz, gdyby redzi od początku nam tu prezentowali co jakiś czas buildy i zdawali sprawozdania z postępów nad grą, to wszystko szłoby sprawniej i nie musieliby przekładać już dwa razy premiery gry. A tak dopiero po naszych krytycznych uwagach zabierają się do poprawek i niepotrzebnie dokładają sobie pracy, co niestety nie wpływa korzystnie na zakładane terminy. Zbiorowy umysł rulez. Pomyśleć tylko, ile jeszcze podobnych niewykrytych przez nas baboli zamieszkuje grę. Trzeba czekać do wersji rozszerzonej zoptymalizowanej pod pc.

Dzięki, uśmiałem się
 
Wydaje mi się, że M. Momot kiedyś pisał, że screeny są robione na ultra. I w tej ostatniej zajawce gamestara była chyba informacja że screen ze zniszczonym młynem to ultra.
 
Tutaj piszą że ten screen w 4K jest bez ustawień Ultra. Z kolei tutaj, po przetłumaczeniu na angielski "This is how The Witcher 3 looks with ultra details.. Czyli, że niby są to ustawienia ultra, więc nie wiadomo komu wierzyć :p \
 
Last edited:
Top Bottom