Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ja tam chcę ten trailer po polsku :) Nie to żebym nie rozumiał angielskiego tylko że po prostu dawno nie było materiałów z W3 chociażby w polskiej wersji językowej. ;)
 
Zwiastun w stylu GTA, niesamowicie ujmujący.

GIF :)
 
Jak już na temat kurtek, to mi się żadna nie podoba :p Żadne wdzianko oprócz koszuli, sory, ciężko mnie zadowolić. I czemu Ciri musi mieć te białe włosy na obrazie i w dzieciństwie? :(
 
Najbardziej rozwalił mnie ten fragment z wampirem, czyżby to miało coś wspólnego z Regisem?
Wampir jak wampir. Nie wiem czemu wszyscy nagle zaczęli myśleć o Regisie. Jest w tym uniwersum masa wampirów takich co nie piją krwi, więc pewnie będzie taka postać w fabule.
 
Wampir jak wampir. Nie wiem czemu wszyscy nagle zaczęli myśleć o Regisie. Jest w tym uniwersum masa wampirów takich co nie piją krwi, więc pewnie będzie taka postać w fabule.
Prawdopodobnie zastąpi Regisa w grze. Redzi mieli już takie "podmianki" postaci w W1 i W2, czemu teraz miałoby nie być? Król Rybak, Pani Jeziora, Sukkub i Pani Nocy, Iorweth, nawet Triss... Teraz zapewne dostaniemy kopię Regisa :p
 
Wampir jak wampir. Nie wiem czemu wszyscy nagle zaczęli myśleć o Regisie. Jest w tym uniwersum masa wampirów takich co nie piją krwi, więc pewnie będzie taka postać w fabule.

No tak ale nawet Regis w środowisku wampirów uchodził za dość niezwyły przypadek... po za tym ta odpowiedz Geralta 1358.... Niee ... bezbłędna uśmiałem się.
 
W porównaniu z Dragon Age Inqusision to Dragon może się pakować i zejść z opuszczona głową i zgasić światło :)

Dragon Age już zgasilo światło - Pillars of Eternity pozamiatał totalnie. Jest lepszy od produkcji BioWare pod każdym względem :D

A nowy materiał z Wieśka również mnie zniszczył - cudo :)
 
Top Bottom