Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Tak sobie przeglądam starsze materiały z gry i zastanawia mnie jedna kwestia. Chodzi o mimikę. Pamiętam materiał z konferencji xboxa na E3 a konkretnie ten fragment rozmowy z zielarką: Zaczyna się od 2:58.
[video=youtube;BivVXw-NLTw]https://www.youtube.com/watch?v=BivVXw-NLTw[/video]
Przyznam szczerze, że od tego czasu nie widziałem podobnej jakości mimiki w trailerach W3. Wiem też, że Geralt w żadnym innym materiale nie miał okazji poflirtować sobie z jakąś dziewką. Nasuwa się pytanie czy w grze nadal występuje tak rozbudowana mimika, czy trochę to stonowano aby oziębić nieco jego oblicze, bo jak wiadomo Geralt zbyt ekspresyjny nie był. @Marcin Momot Mógłbyś powiedzieć, czy Geralt (zwłaszcza w kontakcie z kobietami) będzie dysponował w grze taką samą mimiką jak na tym starym gameplayu?
 
Last edited:
Ktoś (kiedyś) na interze zrobił licznik.

Dla mnie data premiery wydaje się w ciąż tak nierealna, że podświadomie spodziewam się jakiegoś kataklizmu ;).

Będę się cieszył gdy gra uzyska status GOLD.

P.S. Równo dwa tygodnie do zapłaty za zamówione kopie.
 
Ktoś (kiedyś) na interze zrobił licznik.

Dla mnie data premiery wydaje się w ciąż tak nierealna, że podświadomie spodziewam się jakiegoś kataklizmu ;).

Będę się cieszył gdy gra uzyska status GOLD.

P.S. Równo dwa tygodnie do zapłaty za zamówione kopie.

Pesymizm skrajny hehe ;)
 
Jestem w trakcie odświeżania sagi, mam nadzieję, że zdążę do premiery! Najlepiej byłoby wziąć urlop w pracy - teraz (żeby dokończyć czytanie) i po premierze (żeby mieć czas na grę). ;)

Witam w klubie ;) Też odświeżam opowiadania i całą sagę. Czasu jeszcze trochę zostało, więc myslę, że da radę ;)

Przy okazji udało mi się w ostatnim czasie skończyć W1 i W2 - save gotowy na trzecią część.
 
5 tygodni zostało... Dla mnie to też wyścig z czasem, bo muszę przed premierą zebrać na nową kartę graficzną :p A budżet jak na razie 0 złotych...

Cóż, przynajmniej czas szybciej zleci.
 
Tak sobie myślałem skąd u mnie tak szybko malejące zainteresowanie Wiedźminem i już wiem... Nie licząc masy innych ważniejszych spraw sprawia to podejście do klienta, zbyt sobie Was drodzy Redzi wyidealizowałem przez wszystkie lata z Waszą deweloperką i pięknymi wydaniami gier od CD Projektu sprzed X lat... Aż prawie zapomniałem, że jesteście firmą jak każda inna i skłaniacie się w stronę gdzie są pieniążki. :) Dawniej gdy nie istnieliście jeszcze tak bardzo na scenie międzynarodowej to trzymaliście z nami, bo z nami najłatwiej ale teraz $ muszą się zgadzać więc to Zachód jest Waszym targetem. Za złe nie mam, bo to by było skrajnie dziecinne ale ot na taką refleksje mnie naszło... Mam tylko nadzieje, że nie dojdzie do mojego podejścia to wielkich zachodnich deweloperów i producentów i nie zacznę Waszych gier na promocjach po paru latach kupować, a ciągle będziecie mnie do EK potrafili przekonać.

Dobra, kończę marudzić, bo i tak nikogo to nie obchodzi. :D
 
@Napoleon_Pl
Jeżeli uważasz, że W3 powinien kosztować niecałe 100 zł, tak jak W1 w dniu premiery, to chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ogromnych nakładów pracy potrzeba do zrobienia takiej gry.

Pracownicy CDP to nie wolontariusze, muszą za coś żyć. I tak uważam, że 129zł za grę, to żadne wygórowanie. Normalna cena. Każda gra AAA w dniu premiery tyle kosztuje. Poza GTA V, które dzisiaj najtaniej można dostać za 160 zł, co już z kolei jest dla mnie przesadą. Zważywszy na to, że gra miała już premierę na PS3/X360, potem PS4/XONE a teraz na PC. Nie sądzę, żeby przeniesienie gry wraz z wprowadzeniem kilku dodatków było warte takiej kwoty.

Nie rozumiem ludzi, którzy marudzą na cenę W3 i to, że w środku znajdą TYLKO GRE I TYLKO INSTRUKCJE. Zapłać 10zł więcej i już masz steelbooka. Zapłać sto złoty więcej i masz W3 + dodatki, zapłać jeszcze więcej i masz edycje kolekcjonerską.

Przemysł gier komputerowych to nie wolontariat. Ważne, żeby zarobione pieniądze dobrze wykorzystać, co CDP akurat do tej pory robił. W1 był tani, koszty się zwróciły i W2 był równie wspaniały a dodatkowo graficznie zrywał cycki. a więc i W3 również będzie ekstra. Założę się, że te 129zł za grę sprawi, że Cyberpunka tez na długo nie zapomnimy.
Jeżeli chodziło Ci o coś innego w Twoim poście, to mnie skoryguj i wytłumacz.
 
Last edited:
Jeżeli uważasz, że W3 powinien kosztować niecałe 100 zł, tak jak W1 w dniu premiery, to chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ogromnych nakładów pracy potrzeba do zrobienia takiej gry.
Napoleon ma jakieś dziwne przeświadczenie, że powinien być zaproszony na spotkanie z Redami. I że Redzi się już nie kontaktują z nami na forum.
Niezbyt się im dziwię.
 
Top Bottom