Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Opłata za kolekcjonerkę wyskoczyła jak diabeł z pudełka... ale cóż W3 EK opłacone i z paczkomatu odbiorę, tylko.... 19 maja, to wtorek, a ja od niedawna człowiek pracujący i pewnie tylko zaniosę paczkę do domu i legnę na wyro T___T
 
Opłata za kolekcjonerkę wyskoczyła jak diabeł z pudełka... ale cóż W3 EK opłacone i z paczkomatu odbiorę, tylko.... 19 maja, to wtorek, a ja od niedawna człowiek pracujący i pewnie tylko zaniosę paczkę do domu i legnę na wyro T___T

Dlatego ja od 19 maja biorę urlop wiedźmiński;)
 
To niech dają do goga czuje się gorszy co to ma być nie po to kupowałem EK żeby PC dostało efektywnie 2 gry a reszta jedną Wtf? Nawet jak są dołączne do wszsytkich PC to i tak jest nie fair

Nie bardzo rozumiesz. GOG jest własnością cedepu, mogą sobie pozwolić na promowanie własnej usługi dodając kod. Obrażanie się na brak kodu do gog'a w wersji konsolowej, ma taki sam sens jak obrażanie się na brak kodu do steama w wersji PC. Ani Sony, ani MS w życiu nie zgodziliby się na zamieszczenie w pudełkach kodów umożliwiających ściągnięcie gry na konkurencyjnej platformie.
 
Nie bardzo rozumiesz. GOG jest własnością cedepu, mogą sobie pozwolić na promowanie własnej usługi dodając kod.
Heh to już dawno omówiliśmy :D że CDPR szasta tymi kodami na prawo i lewo więc ani mnie to ziębi ani grzeje tylko to trochę dziwne zagranie wg mnie.
 
mam pytanie jak płacić tą kartą bo konta na payu nie posiadam a żaden bank mi nie pasuje którą formę płatności wybrać i co robić dalej ?

---------- Zaktualizowano 04:34 ----------

nie posiadam karty visa ani mastercard tylko konto ,kartę w WBK czy nadal mogę jakoś zapłacić przez Payu czy musze inaczej w takim razie jak?a jeśli przez paypal w takim razie czy mogę kartą WBK i jak mam to zrobić ?czy można zrobić przelew tradycyjny ?
 
Last edited:
Możesz zamiast płatności kartą Visa / mastercard po prstu kliknąć na ikonkę twojego banku wtedy płacisz przelewem
 
Witam

Jak można zobaczyć, nie jestem aktywnym użytkownikiem, ale polecono mi abym tu napisał z następującym problemem

Otóż posiadam edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3 na PC i z racji tego, że mój sprzęt nie uciągnie tego w zadowalającym mnie efekcie... chciałbym wymienić się z kimś na edycję PS4. Czy znajdzie się ktoś, kto chciałby się wymienić?
 
Last edited:
No nareszcie i ja opłaciłem swoją EK :D. Do paczkomatu dwie minuty, więc we wtorek 19.05 na pewno w nocy spać nie będę :D.
 
Zapłacone. Ja spać będę, bo z góry wiedziałem, że mi nie pójdzie. Zagram sobie później, głową muru nie przebiję. :coffee:
 
Witam

Jak można zobaczyć, nie jestem aktywnym użytkownikiem, ale polecono mi abym tu napisał z następującym problemem

Otóż posiadam edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3 na PC i z racji tego, że mój sprzęt nie uciągnie tego w zadowalającym mnie efekcie... chciałbym wymienić się z kimś na edycję PS4. Czy znajdzie się ktoś, kto chciałby się wymienić?
Kolekcjonerki W3 na PC i PS4 prócz wersji gry niczym się nie różnią. Także dobrą opcją jest kupno standardowej wersji na PS4. Wersję na PC można sprzedać bądź zachować na lepsze czasy.
 
Kolekcjonerki W3 na PC i PS4 prócz wersji gry niczym się nie różnią. Także dobrą opcją jest kupno standardowej wersji na PS4. Wersję na PC można sprzedać bądź zachować na lepsze czasy.

Zgaduje że inny rozmiar steelbooka może być chociaż to tylko moje gdybanie, bo ani steelbooka ani pudełka z grą na PS4 w dłoni chyba nigdy nie miałem... + inne grafiki na steelbooku. :D



Swoją drogą mega pozytywnie zaczęła mnie zaskakiwać komunikacja z BOKiem cdp.pl... Odpowiedź o 21, czy Wy w ogóle macie coś takiego jak godziny pracy? :D
 
Last edited:
Zgaduje że inny rozmiar steelbooka może być chociaż to tylko moje gdybanie, bo ani steelbooka ani pudełka z grą na PS4 w dłoni chyba nigdy nie miałem... + inne grafiki na steelbooku. :D
Hm, o steelbooku nie pomyślałem. Raczej będą się różnić nie tyle wielkością(choć może też) ale wnętrzem. Gra na PS4 jest na BD, a na PC na DVD. Choć w Wiedźmina 3 nie pogram zaraz po premierze to swojej kolekcjonerki PC się nie pozbędę. Jeśli nie zdołam w tym roku odłożyć na kompa pod W3 to kupię PS4 z W3.
 
Staramy się rozwiązywać Wasze problemy i odpowiadać na pytania tak szybko, jak to tylko możliwe. :)
 
Zgaduje że inny rozmiar steelbooka może być chociaż to tylko moje gdybanie, bo ani steelbooka ani pudełka z grą na PS4 w dłoni chyba nigdy nie miałem... + inne grafiki na steelbooku. :D



Swoją drogą mega pozytywnie zaczęła mnie zaskakiwać komunikacja z BOKiem cdp.pl... Odpowiedź o 21, czy Wy w ogóle macie coś takiego jak godziny pracy? :D

Steelbooki w wersji na konsole są nieco mniejsze niż te z wersji na PC - zupełnie jak normalne pudełka na gry konsolowe i PC.

Co do godzin pracy to tak jak wspomniał Roben, staramy się pomóc w Waszych problemach jak szybko się da ;)
 

Attachments

  • kolekcjpner.png
    kolekcjpner.png
    72.7 KB · Views: 62
Top Bottom