Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Z artykułu IGN:
The core movement of a low-level Geralt and a maxed-out witcher is dramatically different, and that visual representation has a great, accomplished feeling to it. Combos that look better tend to feel better, and it comes as you become better.
Fajnie, wygląda na to, że wraz z rozwojem szermierki Geralt dostaję nowe animacje ( albo ulepszane są te z początku gry).
Ciekaw jestem, czy w związku z tym czekają nas klasyczne piruety.
 
Skoro gra ma już status gold, to oznacza, że zakończyły się prace nad jej optymalizacją i można już podać dokładne wymagania sprzętowe na poszczególne poziomy grafiki na PC, prawda? :)
 
Dzięki. Zacząłem pisać w pośpiechu, od razu jak przeczytałem to zdanie, które umieściłem w spoilerze :)
 
@Rustine w sumie to zdanie świadczy bardziej o tym, że Geralt ATAKUJE z piruetu. Mnie bardziej ciekawy, czy będziemy mieli możliwość uniknięcia ciosu za pomocą piruetu, tak jak to było w jedynce naciskając dwa razy "a" lub "d" lub w Wiedźminie 2 po mod`zie Full Combat Rebalance.
 
Mnie bardziej ciekawy, czy będziemy mieli możliwość uniknięcia ciosu za pomocą piruetu, tak jak to było w jedynce naciskając dwa razy "a" lub "d" lub w Wiedźminie 2 po mod`zie Full Combat Rebalance.
Wątpię. Są półpiruety, które są prześliczne i niesamowicie płynne.
 
Moderatora w tak błahy sposób nie wezwiesz - to są wyjątkowe persony na tym forum i oni się zjawiają w najmniej oczekiwanym momencie ;)
 
Top Bottom